beran.jpgBeran
Cítíte se pod psa a jste unavená. Naučte se trochu lépe odpočívat. Jinak vás musíme pochválit, posouváte věci dopředu a problémy řešíte. Pokračujte v tom dále, nyní je naprosto ideální doba řešit problémy, které vás trápí.

byk.jpgBýk
Máte dost společnosti lidí, a pokud to tak je, dejte si prostě od všech pauzu. Není třeba být každý večer ve společnosti přátel, občas je prima být sám a jen tak odpočívat. Kniha, hudba, film, výstava… určitě najdete způsob vyžití.

blizenci.jpgBlíženci
Nic nejde přesně tak, jak si přejete, ale věřte, že vás tyto malé nezdary, jež vás nyní provází naučí mnohé. A budete z nich těžit ještě dlouho. Pokud toužíte po novém zaměstnání, neunáhlete se. Není ta nejvhodnější chvíle.

rak.jpgRak
Tento týden se budete těšit z každé maličkosti. Budete mít dobrou náladu a jen tak něco vám ji nezkazí. Je ideální čas na to, vyrazit někam s přáteli nebo uspořádat piknik či grilovačku. Užijete si to jako nikdy.

lev.jpgLev
Pokud jste ještě během celého léta nevyjela nikam mimo město, měla byste do toho konečně jít. Klidně jen na výlet autobusem. Vezměte někoho z rodiny nebo kamarádku a užijte si alespoň jednodenní výlet.

panna.jpgPanna
Pokud se chystáte investovat, měla byste s tím možná počkat. Tento týden vám po této stránce nebude příliš přáno. Raději šetřete a nechoďte příliš do obchodů, aby vás to nenutilo utrácet.

vaha.jpgVáhy
Nemáte pocit, že už je toho na vás trochu moc? Přestaňte řešit problémy ostatních lidí a soustřeďte se sama na sebe. Nemůžete každému pomáhat a dávat své starosti stranou. Ty se pak objeví, když to budete nejméně čekat.

stir.jpgŠtír
Zdraví je přednější než cokoliv jiného. Pokud se cítíte oslabeně a je to jen trochu možné, vezměte si den volna. Ten proležte v posteli a odpočívejte. I jeden den vás může ochránit od dlouhodobého problému.

strelec.jpgStřelec
Nenapsal, nezavolal, ale přesto na vás může myslet. Vztahové hry hrají lidé bohužel i v dospělém věku, a proto se nenechte vykolejit. Zachovejte klidnou hlavu a napište mu, až to bude nutné. Snažte se nebýt hysterická.

kozoroh.jpgKozoroh
Pocit spokojenosti vám dlouho nevydrží. Potřebujete si před sebe totiž neustále klást nové a nové cíle a výzvy. Nehezký příklad ve vašem okolí vás nicméně přesvědčí, že v konečném důsledku záleží jen na zdraví a lásce. Budete tedy mít nejednu filozofickou chvilku.

vodnar.jpgVodnář
Soustřeďte se na finance a nezapomínejte si dávat nějaký menší obnos pravidelně stranou. Může přijít doba, kdy budete rezervu potřebovat. Nechcete se totiž ponižovat a žádat o půjčku známé nebo rodinu.

ryby.jpgRyby
Pokud jste nezadaná, snažte se v týdnu trávit co nejméně času doma. Využijte každou příležitost někam vyrazit, protože láska vás bude hledat všude možně. A při troše štěstí na vás konečně narazí. Jen jí musíte jít naproti.

Reklama