5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Všechno se vám poslední dobou skvěle daří, ale moc si na to nezvykejte. Ne pořád všechno půjde tak skvěle. Držte si svůj optimismus, ale neočekávejte nemožné. Vždycky se něco může zvrtnout.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Tenhle týden je skvělý na změny. Třeba se podívat po novém pracovním místě, kde si polepšíte. Anebo se zapište do jazykového kurzu a dejte životu nový směr. Zkuste zkrátka něco nového, co vás může posunout dál.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
V partnerském životě vám to moc neklape? Nezoufejte. Blíží se lepší časy. Možná vás vaše drahá polovička něčím pořádně překvapí. Samozřejmě v tom dobrém slova smyslu.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Neustále se snažíte prosazovat svůj názor, ale teď byste se měla spíše více krotit. Dávejte si pozor na jazyk. Mohlo by se vám to vymstít. Nekažte si dobré vztahy kvůli tomu, že jste neudržela pusu na špacír.

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Kritikou, která se snese na vaši hlavu, se nenecháte zaskočit. Právě naopak, vezmete si z ní poučení a posunete se díky tomu dál. Poznáte totiž, že lidé, kteří vás kritizují to s vámi myslí dobře. Nebudete se urážet, ale vezmete si jejich slova k srdci, a tím ukážete svou vnitřní sílu

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
V příštím týdnu je na místě opatrnost. Máte tendenci dělat zbrklá a unáhlená rozhodnutí, ale nemuselo by se vám to vyplatit. Řiďte se heslem dvakrát měř a jednou řež. Přeci se nechcete nechat napálit a zůstat jen s očima pro pláč

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Dlouho se odhodláváte oslovit osobu, ke které chováte sympatie. Teď nastal ten správný čas! Hvězdy jsou nakloněny novým partnerstvím. Nečekejte, až se dotyčný vysloví, nemusela byste se dočkat. Tím, že ho oslovíte jako první, ho mile překvapíte

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Vždycky jste se bála, že velká gesta vyzní ve výsledku trapně. Ovšem váš vztah sklouznul do rutiny, a proto je načase ho něčím oživit. Nedržte se zpátky a udělejte něco bláznivého. Překvapte svého milého a vytřete mu zrak. Z neúspěchu nemusíte mít strach

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Tento týden se budete muset spolehnout na náhodu. Stojí před vámi důležité rozhodnutí, které ale neumíte vyřešit. Nebojte se špatné volby. Osud je vám nakloněn a až bude v danou chvíli potřeba, rozhodne za vás aniž byste si toho byly vědomé.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Cítíte-li se poněkud neklidná, jsou to hvězdy, které vás varují. Vnitřní intuice bývá přesněší než praktický rozum. Dejte na ni a v partnerském vztahu zavládne klid a oboustranná důvěra. Budete se cítit mnohem lépe a povede se vám i na poli pracovním.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Jestliže chcete pokročit o kousek vpřed, měly byste změnit postoj. Možná se v práci nebo ve vztahu cítíte méněcenná a je to také tím, že všechnu vinu svalujete na ostatní. Na vaše nadřízené, na kolegy, na přátele nebo na partnera. Není to však dobré. Zkuste se zaměřit více na sebe.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Váš šarm bude neodolatelný a chybět vám nebude ani smysl pro humor. To vše v případě, že potkáte muže svých snů. Toho poznáte podle vůně. Prošel kolem vás muž, z kterého mate husí kůži? Tak to je on. Nebojte se a oslovte ho. Není důvod, proč by měli být první vždy jen muži.

Reklama