ber.gifBeran
V některých případech dává život jen jednu šanci a vy tu svoji právě teď marníte. Zmobilizujte své schopnosti a touhy a dejte se na cestu objevování. Vaše staré já za to tomu mladšímu jednou poděkuje.

byk.gifBýk
Neubráníte se vzpomínkám na minulost. Vaše tendence si jí idealizovat vás dovede k myšlenkám, jestli jste se tehdy neměla lépe. Dostanete se i k otázce partnerství a pochyb bude opravdu hodně. Nesnažte se hledět za sebe, to lepší vás teprve čeká.

bliz.gifBlíženci
Postupně se budete učit být sama sobě nejlepší kamarádkou. A to vám opravdu prospěje. Nenávistných pohledů do zrcadla už bylo dost a nikam vás neposunuly. Začněte pracovat na svých slabinách nebo se je pokuste vnímat jako přednosti. 

rak.gifRak
Kopání kolem sebe už bylo dost. Akorát tím odháníte své blízké a brzy zůstanete sama jako kůl v plotě. Někdy je potřeba zatnout zuby a přistoupit na kompromis. Uvidíte, že si v konečném důsledku budete děkovat.

lev.gifLev
Pokud máte pocit, že se vám nic nedaří, nezoufejte. Následující týden se vše v dobré obrátí. Budete se cítit fajn a vše, na co sáhnete, půjde jako po másle. Stačí si jen věřit!

panna.gifPanna
Máte pořád pocit, že nemáte co na sebe? Příští týden byste se měla možná vrhnout na úklid šatníku. Možná se budete divit, co najdete za poklady, které znovu unosíte. Kousky, které nenosíte, likvidujte. Hned bude místo i na nějaké nové kousky. Třeba něco zajímavého najdete v posledních slevách.

vaha.gifVáhy
Tento týden budete plná bezmoci, bez inspirace, budete unavená a vyčerpaná. Je na čase vyrazit se vypovídat kamarádce, zajít si na nehty nebo na kosmetiku, do wellness nebo na výlet. Potřebujete jen načerpat novou energii a chvíli vypnout. Starosti hoďte na chvíli za hlavu.

stir.gifŠtír
Mějte se na pozoru. Hvězdy mají pocit, že už jste dlouho nedostala odměnu za své poctivé chování. Moc dobře vědí, že se snažíte dělat vše pro ostatní a někdy tak zapomínáte sama na sebe. Proto hledejte indicie, které vás dovedou k vytouženému snu.

strelec.gifStřelec
Nelíbí se vám, jak se k vám poslední dobou chovají vaši blízcí? Možná je to tím, že procházíte životní změnou. Neházejte všechnu vinu na okolí a zaměřte se také sama na sebe. Možná zjistíte, že stačí změnit způsob komunikace.

kozo.gifKozoroh
Pokud máte v plánu hledat nového partnera na internetové seznamce, rozhodně se za tento krok nestyďte. Je jasné, že byste raději potkala někoho třeba na ulici, ale v dnešní době není seznamovaní jednoduché. Venuše vám přeje štěstí, tak směle do toho.

vod.gifVodnář
Vaším živlem je vzduch, a pokud vám vítr bude čechrat vlasy, bude vám nejlépe. Udělejte si výlet na nějakou pěknou vyhlídku. Po Čechách, Moravě i Slezsku je jich více jak dost. A uvidíte, jak si to užijete.

ryby.gifRyby
Jste vnímavá, empatická a pro druhé byste se rozkrájela. Ale někdy je třeba poslat některé k šípky. A vy to umíte a je to jen dobře. Následující období se kolem vás bude motat více takových, kteří budou zkoušet vaši trpělivost. Tak se na to připravte.

Reklama