Beran
Jdeme do finále, ale vám se daří vše zvládat s chladnou hlavou a nadhledem. Doporučujeme při balení dárků poctivě prohlédnout všechny vaše skrýše, hned několika dárkům se nebudu chtít k majitelům. Štědrého večera se neobávejte, žádná nemilá překvapení ani katastrofy se nebudou konat.

Býk
Stres do poslední chvíli vystřídá uvolnění s ním i nezadržitelná chuť na vše možné, dejte si pozor, aby to neskončilo bolavým žaludkem nebo v horším případě žlučníkovým záchvatem a pohotovostí. Užívejte si a dopřávejte si, ale s mírou. Třeba si na tato slova v lednu, kdy budou mít všichni záchvat se vážit, vzpomenete a budete je kvitovat.

Blíženci
Vy jste pečlivka a nehrozí, že byste lítala na poslední chvíli po obchodech a sháněla prezenty. Za to zasloužíte pochvalu. Z vás by si měli vzít ostatní příklad a ubylo by předvánoční hektiky. Pokud budete ve vánočním období cestovat, dejte si pozor na cesty. Opatrnosti není nikdy nazbyt.

Rak
Raci, přípravy na Vánoce vrcholí a vy byste už měli mít všechno připravené. Užijte si proto předvánoční víkend v klidu. Vyrazte s přáteli na svařák, dopřejte si nějaký venkovní sport, dobalte zbytek dárků a už se nepouštějte do žádných velkých projektů. Šetřete se, svátky si totiž budete užívat na maximum, a to po všech stránkách!

Lev
Milí Lvi, pokud jste svobodní a Vánoce budete trávit jen v okruhu rodiny a bez partnera, neklesejte na mysli. To vůbec nevadí! Štěstí se na vás podle hvězd totiž usměje v novém roce. Vy, co jste zadaní, se vyhýbejte všem možnostem hádek nebo zbytečných rozepří. Nestojí to za to. Raději si užijte svátky v tom nejzamilovanějším módu, který jen umíte.

Panna
Panny, už hoďte práci za hlavu a pojďte se začít pořádně těšit! Podle hvězd na vás během svátků čeká nejedno milé překvapení, možná i nečekané setkání a třeba i nějaký ten polibek pod jmelím. Zapomeňte proto na shon a stres a raději se těšte na to, co přijde...

Váhy
Na Štědrý den jste se dlouho těšila, ale nejspíš budete zklamaná. Vypadá to, že Vánoce se ponesou v duchu špatné nálady. Nastane totiž nepříjemná situace, která vám bude ubírat energii. Pokuste se nad negativní věci povznést. Přeci si nenecháte zkazit nejkrásnější svátky v roce.

Štír
Pohoda, rodina a neustálý přísun dobrot. Budoucí týden si užijete plnými doušky, přesně tak, jak to má být. Pokud jste momentálně ve stresu, jestli vše klapne, nemusíte. Zažijete nádherné chvíle, nejen o Vánocích.

Střelec
Vypadá to, že jste byla hodná a Ježíšek vám nadělí něco, po čem dlouho sníte. Připravte si kapesníček, budete totiž nesmírně dojatá. Toužíte, aby přítel poklekl a požádal vás o ruku? I to je možné. O letošních Vánocích se vám možná změní život. Nemusíte se bát, bude to k dobrému.

Kozoroh
Konečně se můžete přestat stresovat a dát si na chvíli pohov. Zůstaňte přes svátky s rodinou doma a nikam se nežeňte. Je čas načerpat sílu na začátek nového roku a vy hlavně potřebujete dohnat spánkový deficit za poslední týdny shánění dárků a pečení velkého množství cukroví.

Vodnář
Zasloužená dovolená je tady. Svátky pro vás nikdy nejsou časem klidu a míru, protože chcete všem dopřát dostatek jídla pití a tak se do poslední chvíle stresujete. Zkuste letos rozdat víc úkolů ostatním a přenechejte starost mladším členům rodiny. Nalijte si sklenku červeného vína a nechte ostatní obskakovat vás.

Ryby
Dejte si pozor na vaše zdraví, hrozí vám, že se místo lenošení budete muset potýkat s chřipkou. Teple se oblékněte a návštěvy nenechte povídat mezi dveřmi a pozvěte je dál na kafe, i když se budou kroutit. Tyhle „krátké“ hovory v pantoflích a tričku by se vám opravdu mohly nevyplatit.

Reklama