Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeV následujících dnech se projeví vaše horká hlava. Dostanete se do konfliktu, který nebudete schopná řešit v klidu. Snažte se uvědomit si, že jednou vyřčená slova jen těžko budete brát zpět. Na druhou stranu, možná je prostě na čase, aby se někteří lidé ve vašem okolí dozvěděli, co si o nich skutečně myslíte.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeSituace kolem vás se uklidnila. Konečně máte prostor pro to, abyste si trochu vydechla. Neplánujte žádné společenské akce ani velká rodinná setkání s výjimkou oslavy vašich narozenin, pokud ještě neproběhla. Jinak ale všem dejte najevo, že chcete odpočívat a rozjímat pokud možno o samotě, nebo v nejužším rodinném kruhu. Však ono vám nic neuteče.

 


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Někteří lidé ve vašem okolí si vaši ohleduplnost nezaslouží. Sice se říká, že člověk nemá opouštět staré známé pro nové, a to vám také neradíme, na druhou stranu, nenechte se využívat někým, kdo spoléhá jen na to, že jste mu pomohla už stokrát, takže mu pomůžete i po sto prvé.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopePravděpodobně vás dožene minulost, ale nemusíte se ničeho obávat, svědomí máte čisté. Možná, pokud se bude jednat o setkání s někým opačného pohlaví, to bude naopak velmi příjemné... jen si dejte pozor na recidivu a nesklouzněte do jámy, ze které jste se právě v minulosti pracně vyhrabala...

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeKomu se nelení, tomu se zelení. Pokud jste doteď váhala s prací na zahrádce nebo aspoň na balkoně, rychle to napravte, protože za týden už byste jen těžko hledala na podobnou milou kratochvíli čas. Využijte momentálního klidu a buďte klidně chvíli sama, udělá vám to dobře.

 

 


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeAni velká změna ve vašem životě, která nedávno přišla, vás nedokázala zlomit či vykolejit, za což vás vaše okolí obdivuje. Nenechte se proto rozhodit drobnostmi, které nevycházejí... to jsou malé věci a je zbytečné si jimi znepříjemňovat život. Každému se někdy stane, že rozbije svůj oblíbený šálek na čaj.

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopePožádá-li vás přítelkyně, abyste jí zapůjčila něco, čeho si hodně vážíte a co vás třeba i stálo hodně peněz, opravdu zvažte, zda jste ochotná podstoupit riziko, že se vám ona věc třeba nevrátí úplně v pořádku, v tom horším případě, že se vám nevrátí vůbec... Zřejmě ale ani tak nezaváháte, vy jste prostě pravá kamarádka, kterou jen tak někdo nenahradí.

 


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopePozdě bycha honiti, pokud jste něco prošvihla, nedá se nic dělat. Berte to jako malé upozornění, že si toho na sebe v poslední době berete hodně, a jak sama vidíte, zvládnout to všechno vás hodně zmáhá. Pouvažujte, co rovnou vypustit, aby se vám zase lépe a příjemněji žilo.


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeNedávné rozhodnutí ohledně vaší práce je správné, už se k němu nemusíte vracet, a rozhodně se nenechte rozhodit pochybnostmi. Udělala jste dobře, pokud jste poslechla svůj vnitřní hlas, který vám dával najevo, že takhle už to dál nepůjde. Teď si můžete užívat dní, které přinesou nové výzvy, jež máte tak ráda. Pokud jste ještě nezačala, plánujte si letní dovolenou, to vás ještě více povzbudí..


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán. Kolikrát jste si na toto přísloví vzpomněla? Tentokrát vás ale čeká příjemné překvapení. Vaše snaha nebude marná a ti, na kterých vám záleží, vás docení a také odmění. Radost vám udělá i drobnost, velké dary stejně raději rozdáváte, než sama přijímáte.


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeNěžné city patrně vzbudíte v někom, koho už delší dobu znáte. Pokud budete pozorná, poznáte, kdo to je, a budete mile překvapena... jste-li volná, klidně si zkuste začít májový románek, možná z toho bude i něco, co přetrvá. Jste-li zadaná, určitě vám situace polichotí, můžete si i zaflirtovat, ale nepouštějte se do větších akcí. Váš partner, i když na to možná nevypadá, vás bedlivě sleduje.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeVaši nadřízení s vámi mají spoustu trpělivosti, i když si myslíte, že k ní nemají důvod, opak je pravdou. Práce totiž není jediným smyslem vašeho života - ale za to se nemusíte stydět, nejste sama. :) Na druhou stranu byste měla ocenit, jaký přístup k vám váš šéf nebo šéfová mají. Neberte to jako samozřejmost.

 

Reklama