Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeTěšila jste se sice na přicházející jaro, ale je možné, že vás překvapila nečekaná chřipka nebo nachlazení. Pak to nejlepší, co můžete udělat, je okamžitě zalehnout a nenechat se zlákat slunečními paprsky k pobíhání po venku. Nechcete přece zůstat ležet dlouho! Jaro můžete přivítat i jinak, třeba tím, že vyzdobíte domácnost jarními dekoracemi, čímž se už pomalu, ale jistě přichystáte i na Velikonoce.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeNeumíte přijímat komplimenty, zvláště když vás někdo pochválí, že jste zhubla, a vy přitom víte, že jste neztratila ani deko, a dokonce jste možná i něco přibrala… milé Býčice, přestaňte se už konečně tak přísně hlídat a hlavně se usmívejte a přijímejte pochvaly, protože jsou upřímné. Nenapadlo vás, že můžete vypadat daleko lépe zkrátka jen díky tomu, že kolem sebe šíříte dobrou náladu a máte úsměv na rtech? Lidé vás mají rádi, a to je důležitější než čísla na váze.


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

V posledních týdnech se vám podařilo velmi dobře investovat. Lákají vás další možnosti, ale protentokrát nechte svoji peněženku odpočívat v kapse. Jestli přece jen máte chuť utrácet, pořiďte si něco do domácnosti, o čem už dlouho uvažujete, ale schází vám inspirace. Přicházející jaro vás nakopne a instinkt vám napoví - podaří se vám zkášlit svůj dům nebo byt, což vám udělá až nečekanou radost. :)


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeDalo se to čekat - jaro je tentorkát už skutečně za dveřmi a vám se začala zapalovat „klepýtka“. :) Není na tom nic špatného, ani vy zadané se nemusíte bránit drobným flirtům, ale dávejte si pozor, abyste se do nich příliš nezamotala. Nezadaným se žádné meze ve vášni nekladou - snad jen ty meze, které jsou ještě studené, na ty opravdu pozor, milé Račice. :)


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeV práci se vám tento týden příliš dařit nebude - ale nebude to nic vážného, nemusíte se bát. Spíš jen nebudete mít chuť pracovat, protože vás doslova magneticky přitahuje jarní slunce za okny, které milujete snad nejvíc ze všech. :) Využijte každou volnou chvilku k pobytu venku, vyhýbejte se restauracím a barům, těch jste si v zimě užila dost a dost.


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeS přicházejícím jarem by nebylo špatné zrevidovat také svůj životný styl, milé Panny. Většina z vás už přemýšlí nad nějakou tou očistou, některé s ní už dokonce začaly a ty, co váhají, by se do toho měly pustit nejpozději tento víkend, kdy bude příznivá konstelace zejména pro změny ve způsobu stravování. Nemusíte hned držet hladovku, ale co takhle vypustit na pár dnů nebo týdnů pšenici nebo maso? Pozitivní změny pocítíte okamžitě!


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeS prvním jarním dnem byste mohla uskutečnit rozhodnutí ve věci, nad kterou již delší dobu přemýšlíte. Dost možná se týká vašeho vzhledu či šatníku - chcete zkrátit vlasy, koupit si nový jarní kabát nebo nějakou barevnou kabelku? A proč ne? Vždyť jaro k podobným změnám přímo svádí! Nejde přece o nic vážného, tak se tolik nebojte a udělejte odvážnější krok než obvykle. Uvidíte, že okolí bude reagovat velmi pozitivně, a nemusíte se obávat ani negativních reakcí od partnera.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeNedělejte si těžkou hlavu z momentálních problémů, které řešíte v práci. Nabídněte pomoc ostatním, pokud jsou potíže týmu způsobené tím, že práci nezvládají jednotlivci. Nejste sice zrovna ten typ, který by rád „ztrácel čas“ nad „neschopností“ druhých, ale tentokrát se vám to vyplatí. Tolerantní buďte i doma ke svému partnerovi, pokud vám tvrdí, že na něj skočila jarní únava. Nechte ho vypsat, až se probudí, určitě s vámi podnikne cokoli, co si budete přát.


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopePřestaňte tlačit na pilu, není to potřeba a zbytečně plýtváte energií tam, kde je to zbytečné, milé Střelkyně. Zaměřte se na sebe a svoje zdraví a kondici. Přemýšlejte více nad svým jídelníčkem a také nad pohybem venku, ktetý tolik milujete a který si už konečně budete moci s prvními jarními dny dopřát. Určitě pookřejete, uvidíte, a některé problémy se tak rozplynou úplně samy jen díky vaší dobré náladě.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopePlánujete obvykle všechno dost dopředu, ale jedna podstatná věc ve vašem životě ještě čeká na realizaci, jenomže vy stále váháte. Čeho se bojíte? Pokud jste zdravá a máte dobré rodinné zázemí, není nač čekat! Věci se musí pohnout kupředu, ať je to, jak chce. Rok 2015 má celkově velmi hezkou prognózu, myslete na to!


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeJste v nebývale dobré kondici a následující týden si vychutnáte, protože se vám bude opravdu dařit. Užijí si s vámi jak rodinní příslušníci doma, tak i kolegyně či kolegové v práci, kteří ocení zejména vaši dobrou náladu. Rozdávejte ji především tam, kde se jí nedostává, díky vaší intuici vycítíte velmi přesně, kde její jí nejvíc potřeba.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeNeopomíjejte praktické stránky života, abyste se nedostala do zbytečných problémů. Zkontrolujte, zda vám z účtu odcházejí platby tak, jak mají, ujistěte se, že nikde a nikomu nic nedlužíte. Víme, že starost o finance není zrovna vaší nejoblíbejnější kratochvílí, nicméně se protentokrát zkuste přemoci, uvidíte, že se vám udělá lépe na duši!

Reklama