Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeMáte pocit, že byste mohli skály lámat, což ostatně u vás není nic neobvyklého. Bohužel vás musíme upozornit, že tentokrát se jedná opravdu spíše o vaše subjektivní, tudíž zkreslené vnímání reality. Ve skutečnosti máte v těchto dnech sklon nechávat řešení situací na druhých, což by se vám nemuselo vyplatit. Unikají vám také mnohé detaily, které, jak víte, tvoří celek. Snažte se více koncentrovat a všechny úkoly si pište dvakrát - do diáře i do kalendáře, protože hrozí, že zapomenete na něco opravdu podstatného.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeV životě jsou dny lepší a dny horší, milí Býci. Vy sami nejlépe víte a cítíte, že neprocházíte zrovna jednoduchým obdobím. Poradit vám není snadné. Máte svoji hlavu a navíc máte také sklon upadat do začarovaného kruhu temných myšlenek. Měli byste vědět jedno. Co se stalo, nelze odestát. Můžete tomu říkat osud, řízení vyšší moci či jakkoli jinak, ale minulost se vrátit nedá a vy svým momentálním konáním tvoříte svoji budoucnost. Jaká chcete, aby byla?


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Procházíte obdobím štěstí, i když je to štěstí tak trochu zastíněno hektickými událostmi kolem vás. Vlastně ani nemáme čas si to štěstí vychutnat, protože proud toho všechmo, co se kolem vás děje, vás unáší stále zběsileji... Využijte každé možnosti k tomu se zastavit a uvědomit si, že teď a tady se cítíte skvěle, a buďte za to vděční! Pokud vás netrápí žádné větší zdravotní potíže, poděkujte za to, a pokud přece jen nějakou tu bolístku máte, přemýšlejte, v čem má asi původ...


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopePokud se situace nevyvíjí pro vás zrovna dobře, rozhodně vám nepomohou nářky, a už vůbec ne svalování viny na druhé. Na to si dejte obzvlášť pozor, protože nikdy nevíte, kdy a v jaké situaci ty „druhé“ zase potkáte. Vy sami nejlépe víte, kde máte mezery, a v čem naopak vynikáte, tak buďte upřímní sami k sobě. Jestliže už teď spřádáte plány na léto, dobře děláte. Než se ostatní vzpamatují, vy budete mít všechno jasné a o nic nepřijdete, protože štěstí přeje připraveným. :)


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeZima zdaleka nekončí, proto se nenechte zviklat, milí Lvi, předpovědí počasí, která hlásá pomalu jarní teploty, a nenechte si vzít možnost užít si ty pravé zimní radovánky. Pokud mají vaše děti jarní prázdniny, vyrazte s nimi na hory a nestůjte opodál, i když vám třeba lyže nic neříkají, zapojte se třeba do pořádné koulovačky. :) Nezadaní lvíčci a lvice se můžou porozhlédnout kolem sebe třeba při odpočinku u stánku s párky a grogem... možná se tam zrovna bude občerstvovat jejich nová, osudová známost. :)


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeChystáte-li se k důležitému životnímu kroku, milé Panny, bylo by dobré, abyste si nenechávaly všechno jen pro sebe - a na svých bedrech, která už toho nesou i tak dost. Jak se říká, sdílená radost, dvojnásobná radost - sdílená starost, poloviční starost. Ne vždy se dají věci naplánovat do posledního detailu, zato se vždy hodí mít kolem sebe své nejbližší, na které je spolehnutí a kteří nás podrží, ať už se „zchumelí“ cokoli.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeVaše nerozhodnost vás zase jednou převážila, milé Váhy, a více než vy sami tím trpí vaše okolí. Jste jako májové počasí, což je, řekněme si to na rovinu, zrovna teď v únoru poněkud absurdní. :) Vezměte si papír a tužku, papír přeložte napůl a vypište si všechna pro a proti, ať už se týkají čehokoli. Pak už stačí je jen sečíst, a výsledek bude nasnadě. A ani to nakonec tolik nebolelo, že?


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeKdosi ve vašem okolí, nejspíše v tom nejbližším, vám nastavil nepěkné zrcadlo, což vám ani trochu není příjemné, milí Štíři. Komu by také bylo. Co se dá dělat, nejste jediní, kdo vidí „za roh“, právě naopak! Váš pocit, že jste za každých okolností pány situace, je mylný, a možná byste byli překvapeni, kdybyste zjistili, do jaké míry vás ostatní mají „přečtené“. Nevěste hlavu, nic tak strašného se nestalo a to, že vás někdo zná „jako svoje boty“, ještě neznamená, že vás nemá rád/a. :)


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeJste poněkud roztěkaní a nesoustředění... no není se čemu divit! Uplynulé dny, plné erotického vzrušení, by „vyhodily z konceptu“ kde koho. :) Hlavně nepodlehněte dojmu, že se všechno „nějak“ zvládne a vyřeší, a pečlivě zkontrolujte svůj diář, abyste nezapomněli na něco opravdu důležitého. Trocha pokory neuškodí! Doma překvapte partnera něčím, co obvykle neděláte. Valentýn už sice byl, ale vy jste přece akční stvoření, které miluje změny, tak proč neudělat nějakou třeba teď o víkendu?


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopePotřebovali byste vyčistit hlavu, milí Kozorozi. Dětem začaly jarní prázdniny, pokud máte tu možnost, vydejte se s nimi na hory a nadýchejte se čerstvého vzduchu. Jestliže to není možné, nezapomeňte alespoň jeden den z nadcházejícího víkendu věnovat pobytu na vzduchu. Uvidíte, že i tíživé myšlenky, které vás trápí, se najednou stanou méně závažnými, a možná se vám podaří i vyluštit jednu velkou záhadu, ke které jste dosud nemohli najít ten správný klíč.


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeNemáte rádi, když na vás kdokoli jakkoli tlačí, ale někdy se prostě nedá jednak jinak než hodně rychle. V minulosti jste několik ne úplně vydařených rozhodnutí ve spěchu už udělali, proto k nim nyní máte takový odpor. Pro tentokrát se ale zkuste přemoct a dejte hlavně na tak zvaný „šestý smysl“, nikoli na to, co se vám o sobě kdo snaží napovídat. Znáte to přece sami nejlépe - řeči se vedou, voda teče... že, milí upovídaní Vodnáři?


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeVíce než kdy jindy se v příštích dnech můžete přesvědčit o tom, že všechno zlé je pro něco dobré. Ano, je to tak, osud nám většinou nenaloží víc, než můžeme snést, i když se nám to zpočátku zdá naprosto vyloučené a situace bezvýchodná. Kdepak, milé Ryby, pro jedno kvítí slunce nesvítí, jak se říká, tak už se netrapte a skočte rovnýma nohama do nových příležitostí, kterých je - i navzdory vašemu vrozenému pesimismu - opravdu mnoho. :)

Reklama