Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeNepěstujte v sobě staré křivdy a nabídněte příměří, i když víte, že pouze na vaší straně problém nebyl. Chybovat můžeme všichni, však to znáte. Vy ale prokažte svůj nadhled a udělejte ten nejdůležitější, první krok. Hvězdy vám přejí, vše, na čem vám záleží, dobře dopadne.

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeOrientujte se na to, co se děje doma. V práci se v příštích dnech nic podstatného neodehraje. Váš partner sice vnímá, co všechno pro rodinu děláte, ale má náročné období a potřebuje vaši podporu. Děti budou v pohodě, pokud budete v pohodě vy jako jejich rodiče. :) Vykašlete se na obvyklý úklid a místo něj si třeba všichni zahrajte nějakou pěknou hru.

 


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeNevyčítejte partnerovi, že na vás nemá čas zrovna tehdy, když vy si vzpomenete. Nejenom váš čas je vyměřený na minuty, respektujte to a nebuďte hned uražená, to vám nesluší. :) Vzpomeňte si na svoji kamarádku a vytáhněte ji na kávu nebo nákupy, to bude to pravé ořechové!

 


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeNaučte se přijímat pochvalu, budete to v těchto dnech potřebovat. Zapomeňte na falešnou skromnost, můžete na sebe být pyšná, protože dokážete lidem pomáhat, a oni vám to rádi vrátí. Užijte si přízeň (nejenom) hvězd v těchto dnech a nechte se jí hýčkat. :)


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeBuďte ke svým přátelům upřímná, a pokud na ně nemáte v těchto dnech čas, tak jim to prostě a jednoduše řekněte. Pamatujte na to, že lež má krátké nohy, a to i ta „milosrdná“. :) O víkendu si odpočiňte, a jestli nemusíte, neopouštějte svůj domov, tam vám bude moc dobře


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeV práci panuje poněkud napjatá atmosféra, s tím asi moc nenaděláte, ale snažte se aspoň, aby vás nerozhodila a nebránila vám v plnění vašich úkolů. Netahejte si problémy domů, kde vládne momentálně klid a žádné konflikty nehrozí. Využijte toho, a pokud můžete, pracujte z domu nebo si vemte pár dní volno.

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeNěkteří vaši přátelé už mají pocit, že se z vás stala „slibotechna“, na kterou se nemůžou zrovna moc spolehnout. Nelíbí se vám to? Jedině vy sama na tom můžete něco změnit, a začněte hned teď! Zrekapitulujte si hlavně, co jste si s kým naplánovala, vemte si do ruky kalendář a dejte svým plánům konečně konkrétní tvář.

 


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeBuďte k sobě upřímná, uleví se tím i vašemu okolí. Pokud se ve vztahu, ve kterém momentálně jste, necítíte už dlouho dobře a navíc máte ještě choutky na zálety, bude lepší jej důstojně ukončit. Máte-li celkově „divočejší“ období, nesnažte se hned zase zadat a užijte si volnosti plnými doušky.

 

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeTo, co na vás druzí lidé mají rádi, jsou kromě jiného i vaše „křídla“ - tedy vaše svobodomyslnost a potřeba volnosti. Proto se za žádnou cenu nenechte svázat, byť by nabídka byla sebelákavější. Nejedná se jen o vztahy, ale také o pracovní záležitosti. Vy prostě ve „zlaté kleci“ sama sebou nikdy nebudete.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeDoma vládne stále pohoda, což vám dodává chuti a sil do práce. I proto se vám podaří úspěšně dokončit projekt, na kterém jste dlouho pracovala. Nevrhejte se hned bezhlavě do dalších úkolů a chvilku si vychutnejte pocit dobře vykonaného díla. Vydržte to aspoň pár dní... dobře, tak aspoň pár hodin. :)

 

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeNemáte ráda stagnaci, vyhovuje vám proměnlivost. Počítejte ale s tím, že když se měníte vy, neznamená to, že se nutně bude měnit i vaše okolí. Pokud váš partner patří navíc mezi příslušníky zemských znamení, máte zaděláno na problém. Snažte se najít rozumný kompromis, zvláště pak pokud se v zásadních věcech shodujete, byla by škoda lámat nad vaším společným životem hůl.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeHrozí vám drobné hmotné ztráty, které vás ale budou přesto mrzet. Hlídejte si proto vše, co je vám drahé, ať už to má jakoukoli reálnou cenu. :) Klidná můžete být, co se vztahů týká, protože ty budou v těchto dnech stabilní a budou vás držet nad vodou.

 

Reklama