ber.gifBeran
Z extrovertní osoby se v příštím týdnu stane uzavřená samotářka. Budete mít zkrátka pocit, že ostatní lidi nemůžete alespoň na chvíli ani vidět. Budete vyhledávat klidná místa, kde budete sama jen se svými myšlenkami. Proto si raději neplánujte žádnou společenskou události, vaše okolí by mohlo mrzet, že to na poslední chvíli rušíte.

byk.gifBýk
Nečekaný telefonát váš zaskočí. Ozve se vám totiž někdo, koho jste už léta neviděla. Oživí se staré rány a vzpomínky. A vy budete mít pocit, že už nemůžete dál. Hlavně se s danou osobou nescházejte, posunulo by vás to v čase a později byste toho litovala.

bliz.gifBlíženci
Je ten pravý čas si s partnerem otevřeně promluvit o budoucnosti. Už nehodláte čekat až se vysloví, protože byste se nemusela dočkat. Narovinu se ho zeptejte, jak si to představuje. Musíte zjistit, jestli jste na stejné vlně, abyste zbytečně neztrácela čas.

rak.gifRak
S příchodem podzimu na vás padne deprese jako hrom. Budete mít pocit, že nic nemá smysl. Práce vás nebaví, partner se nestará, dětí zlobí. Je to však jen přechodné období. Stačí vydržet a zase se na vás život usměje.

lev.gifLev
Pokuste se této týden udržet svou zvědavost na uzdě. Vzhledem k nepředvídatelné povaze lidí kolem vás, není teď moudré jít prozkoumat neznámé území. Není tedy dobrý čas na začínaní s novými projekty - zejména pokud se jedná o setkávání s novými lidmi nebo o vstup do neznámých sociálních situací. Držte se lidí a míst, která dobře znáte.

panna.gifPanna
Tento týden se budete cítit uvolněně a bezstarostně. Co jste potřebovala, jste udělala. Teď by to chtělo nějaké volno a užít si trochu pohody. Prozkoumejte nové možnosti koníčků nebo se poohlédněte po zajímavé knize.

vaha.gifVáhy
Vaše mysl je otevřená novým nápadům. Vystupte ze své pohodlné zóny. Možná vás to ze začátku bude trochu děsit, ale nakonec uvidíte, že budete nadšená. Všechno půjde dobře a vy se brzy přizpůsobíte.

stir.gifŠtír
Do vašeho života přicházejí noví lidé. Pokud hledáte partnera na vztah, je skvělý čas. Pokud máte vztah, bylo by fajn ho trochu oživit a konečně si zase někam vyrazit ve dvou. Přemýšlejte o tom.

strelec.gifStřelec
Líbí se vám představa, že trávíte čas na dovolené v září a přemýšlíte, jak si ji zařídit? Dobře děláte, rozhodně neváhejte. Využijte toho, že jsou momentálně levné zájezdy a rychle někam leťte. Načerpáte tak energii na celou zimu. Věřte, že ji budete potřebovat.

kozo.gifKozoroh
Hormonální změny souvisí s výběrem partnera, antikoncepcí nebo třeba ovulací. Málokdo však ví, že souvisí i s tím, v jaké úrovni se zrovna nachází měsíc. Gravitace může rozházet hormony tak, jako se to právě teď děje vám. Cítíte-li se smutná, nezoufejte, bude lépe!

vod.gifVodnář
Můžete se spolehnout na to, že trable, které momentálně máte, za vás nikdo nevyřeší. Vsaďte na svůj instinkt a nebojte se udělat krok, který jste do teď odkládala. Strach není něco, co by vás mělo limitovat a později budete ráda, že máte tuto situaci za sebou, ať dopadne jakkoliv.

ryby.gifRyby
Vůně ovlivňuje například výběr partnera, a tak si vás i váš budoucí partner může vybrat podle ní. Stejně tak s vámi může ukončit vztah manžel, kterému vonět přestanete. Soustřeďte se tedy na to, jak se v poslední době chováte. Agrese totiž způsobuje nepříjemný zápach.

Reklama