5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Poslední dny vás trápila únava. Zastavte se a popřemýšlejte, jestli k tomu vaše tělo nemá důvod. Málo spánku? Přemíra alkoholu? Špatné jídlo? Hodně stresu? Pokud na jednu, či více  otázek kýváte hlavou, změňte to. Hvězdy vás zkrátka vybízejí k větší relaxaci. Tak jim to splňte. A sobě také.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Vaše smysly, hlavně ty čichové, budou po celý týden velmi zjitřené. Ucítíte i věci, které jste cítit nepotřebovala. Zkuste ale tohoto daru využít a jít si třeba očichat parfémy, mohla byste najít svého nového favorita.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Zkuste alespoň po dobu následujícího týdne hodit vše za hlavu, starosti, nezaplacené účty, termíny k lékaři i vaše resty v práci a soustředit se jen a jen na sebe. Uvidíte, že se budete cítit mnohem volněji a některé věci, které řešíte v hlavě tam a zpět a nenacházíte pro ně to správné východisko, se rozuzlí samy.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Hvězdy vám, milí Raci, budou tento týden svítit na cestu. Ať už půjdete kamkoliv a s kýmkoliv, neztratíte se. Budete vědět, jakou nohou vstát z postele, abyste byli úspěšní, kudy se vydat, až se dostanete do pozice rozhodovací a rozhodně vás nezklame ani vaše intuice. Využijte toho na maximum!

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Tento týden je jako stvořený k tomu, abyste se pustili do nových výzev. Léto bývá trochu líné, a tak toho využijte a neplujte s davem. Raději do něčeho, co by vás zajímalo nebo bavilo, skočte rovnou po hlavě. Není totiž čas ztrácet čas!

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Blíží se vám vytoužené dny volna? Pořádně si je užijte. Nepodceňte balení, ať nedojde hned na začátku k nějaké nepříjemnosti a dobře si promyslete, co chcete vidět i zažít. Přeci nestrávíte celou dovolenou lenošením v posteli. A pozor, určitě si vezměte nějaké peníze „pro strýčka náhodu“, budou se vám hodit.

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Příští týden byste měla vyřešit pracovní záležitosti. Pokud vás v zaměstnání něco trápí, je ideální čas jít s pravdou ven. Můžete si vyříkat problémy s kolegyní, říci si o přidání či změnit povolání. Po pracovní stránce jsou vám totiž hvězdy nakloněny. Tak toho využijte.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Chtělo by to nějaké vzrušení, které by vás vytrhlo z vašeho stereotypního způsobu života. Naplánujte si alespoň jednu událost, která bude alespoň trochu adrenalinová. Například takové večerní koupaní na Evu, sex na veřejném místě, seskok padákem či kurz potápění by mohl být tím pravým zpestřením pro vás.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Opět jste zapomněla na své potřeby, takže to koukejte napravit. Objednejte se na masáž či kadeřnici a neřešte, že na to finance nejsou. I vy si totiž zasloužíte trochu toho hýčkání. Nezapomínejte, že štěstí vaší rodiny je především na vašich bedrech. Proto se neopomíjejte tu a tam hýčkat.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Špatná nálada vás trefí jako blesk z čistého nebe, tak se na to připravte. Nenechte se ale negativními emocemi ovlivnit. Zkuste si každé ráno představit, co pěkného vás následující hodiny čeká a zaměřit se právě na to. Pokud se i tak nebudete cítit ve své kůži, jednoduše se zavřete doma a dělejte to, co máte ráda.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Máte moc myšlenek v hlavě, což vás logicky otravuje a brzdí v radosti. Zkuste si je vytřídit a vyhodit ty, se kterými stejně nic nezmůžete. Uvidíte, že rázem se vám bude lépe dýchat i usínat. Všechno vždy nějak dopadne, občas je zbytečné se kvůli tomu trápit. Život nám naloží pouze tolik, kolik toho uneseme, tak se nebojte.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
V příštím týdnu se vyhýbejte rodinným sešlostem. Mohlo by se totiž stát, že byste se mohla dostat do konfliktu, který by mohl mít pro vás velmi nepříjemnou dohru. Pokud vás tedy čeká nějaká oslava či grilování, odložte to, nebo se omluvte, že nedorazíte. Bude to tak lepší.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama