5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Čeká vás nečekaný příliv peněz a vás to bude lákat je hned utratit. Je ale v pořádku si jednou za čas udělat něčím radost. A klidně se porozhlédněte po něčem luxusnějším. Tentokrát by měla kvalita zvítězit nad kvantitou. Ona nově nabytá věc vám vydrží roky.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Ochranitelská Venuše vám bude i následující týden velmi přát a nadržovat. Užijte si její přízně. Pokud toužíte po lásce, máte největší šanci někoho poznat v pondělí, ve středu a ve čtvrtek. Mějte tedy oči i srdce otevřené. Další prima týden je před vámi.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Čekají na vás jen příjemné prožitky. Máte se rozhodně na co těšit. I u vás za to může vliv Venuše. V následujícím týdnu ale bude kromě užívání si také velmi prospěšné něco udělat pro své tělo. Zkuste trochu více pít a zaměřit se na ledviny. Spánek navíc vám udělá také dobře.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Nejvyšší čas plánovat letní dovolenou, prodloužený víkend s přáteli nebo partnerem a těšit se na pořádný oddech od práce a všech povinností. Také si to zasloužíte, za tu dřinu! Pusťte se do vybírání vhodné lokality, šetřete si peníze stranou na zábavu a pomalu se začněte těšit. Uvidíte, že vám pak ty dny budou v kanceláři utíkat jako voda.

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Zpomalte, milí Lvi. Pracovat za dva, brát si na bedra povinností víc, než je dobré unést, málo spát a zapomínat na radosti, to by vás za chvíli dohnalo. Řekněte si dost, vezměte si pár dní volna (nebo alespoň den) a věnujte se jen sami sobě. Ne své rodině, partnerovi nebo dětem, ale jen a jen sobě. Vyspěte se, dopřejte si nějaké zkrášlovací procedury nebo masáž, projděte se, zahřešte si k cukrárně, vyrazte do baru s kamarádkami. Cokoliv, co vám vykouzlí úsměv na rtech.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Pokud vám není v posledních dnech mezi lidmi dobře, tak nesmutněte a rozhodně se nepřemáhejte. Raději travte čas doma s rodinou nebo v přírodě. Občas je fajn vypnout, na nic si před ostatními nehrát a dokonale si vyčistit hlavu. Také v tomto týdnu počítejte s nečekaným setkáním. Bude jen a jen pozitivní.

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Máte pocit, že vám v životě nic nevychází? Bloudíte neustále v začarovaném kruhu a nevíte, jak z něj ven? Naslouchejte svému srdci. Jen ono vám nejlépe poradí. Ano, sice některé životní etapy jsou bolestivější, ale dějí se z určitého důvodu. Pokud cítíte, že je potřeba udělat zásadní krok, který již dlouho odkládáte, nečekejte na nic. Udělejte to. Nezapomínejte, že každý je pánem svého štěstí.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Je ideální čas vyrazit na nějakou příjemnou dovolenou. Nemusí to být ihned luxusní pobyt v exotické zemi. Zcela postačí prodloužený víkend v přírodě. Nemělo by vám být líto peněz, které za to dáte. Změna prostředí vám neuškodí, navíc dobijete baterky a budete mít od jistých záležitostí odstup. Uvidíte, že si to užijete na maximum a budete se cítit opět sama sebou.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Poslední dobou zažíváte samé příjemné pocity. Někdy máte pocit, že je to až divné. Není. Máte zkrátka velmi dobré období, takže si ho užívejte plnými doušky. Sice to vypadá, že to tak ještě nějakou dobu bude, ovšem nevíte, co se může přihodit. Cesty života jsou nevyzpytatelné, ale hvězdy jsou vám nakloněné, buďte bez obav.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Opravdu si potřebujete koupit další sukni a kabelku? Nemáte už doma oblečení na jaro až dost? Pokud se opravdu rozhodnete v tomto týdnu nakupovat, pak si dejte za úkol stejný počet oblečení ze svého šatníku také vyřadit a věnovat na charitu. Nejen, že uděláte radost sobě novým kouskem, ale dobré skutky s věnováním potřebným se vám rozhodně vrátí.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Tento týden bude náročný na psychiku. Připravte se na nápor informací ze všech stran a žádost o vaši cennou radu. Ovšem snažte se na problémy ostatních nahlížet s lehkým odstupem a neodsuzujte jejich rozhodnutí hned v první větě. Pokuste se jim nastínit váš úhel pohledu a přivést je na myšlenku, že vše opravdu není černobílé a je potřeba některé životní kroky pečlivě promyslet.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Nezapomněla jste se náhodou objednat ke své gynekoložce na pravidelnou kontrolu? Nepodceňujte to, vezměte mobil do ruky a objednejte se právě teď. Neriskujte a předcházejte problémům, které by mohly nastat, nejednou jste určitě četla příběh o ženách, které chodily nepravidelně a nemoci se tak dostaly do neléčitelného stádia. Snad vás lehké postrašení zvedne ze židle.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit