ber.gifBeran
Současná situace vás jako společenského člověka hodně ubíjí. Těžko dokážete vydržet jen sama se sebou, naštěstí vám život usnadňují moderní technologie. Díky nim se můžete spojit s kýmkoli. Udělejte si s kamarádkami hromadný videohovor a zapomeňte na starosti.

byk.gifBýk
Udělejte si beauty den sama pro sebe. Dopřejte si dlouhou koupel nebo sprchu, nalakujte si nehty a vyzkoušejte nový účes a líčení. I doma můžete vypadat pěkně, díky zevnějšku se tak budete cítit i uvnitř.

bliz.gifBlíženci
Velkou zkoušku pro váš milostný vztah zvládnete skvěle. Nálada v domácnosti je dobrá a humor vás neopouští. Srandičky a legrácky dělejte tak často, jak to jen jde. Jsou povolené i malé nachytávky, nemusíte se bát, nikoho tím nenaštvete. 

rak.gifRak
Trávíte více času doma a máte čas na koníčky, kterým jsme se kvůli jeho nedostatku nevěnovala, nebo jste s nimi přestala. Budete se díky tomu cítit dobře a ve vašem domově bude převládat dobrá nálada a pozitivní myšlení.

lev.gifLev
Už je toho na vás moc, neustále se díváte na zprávy a čtete si novinky kolem koronaviru na internetu. Dejte ale pozor a raději to nepřehánějte. Hlavně to nedělejte před spaním. Budete paranoidní a nervózní. Může vás trápit nespavost.

panna.gifPanna
Připravte se na pořádné změny. S vaším životem zatočí někdo, koho jste do této chvíli zatím neznaly. Může to být muž, ale i žena. Důležité je, že to bude člověk rozumný s duchovním založením, který vám pomůže najít cestu.

vaha.gifVáhy
Bolí vás poslední dobou záda? Je to z toho, že se zbytečně stresujete. Bolesti nemusí přicházet jen z námahy, ale právě od špatné psychiky. Zkuste se uklidnit, i když to není jednoduché. Vyrazte třeba do lesa, nadýchat se čerstvého vzduchu.

stir.gifŠtír
Kolik nocí už jste protrpěla kvůli tomu, že nejste spokojená se svým vzhledem? Řekněme, že jich bylo dost. Nyní je čas přestat se trápit, hvězdy radí, abyste podstoupila výraznou změnu. Změňte třeba jídelníček.

strelec.gifStřelec
Vaše činorodost a elán vám nedovolí se nudit a propadat skepsi. A to je jen a jen dobře. Ostatní znamení by si vás měla vzít za vzor. Pokud si na to troufnete, můžete se pustit do nějaké dobrovolnické činnosti. 

kozo.gifKozoroh
Přiznejte se, že vám chybí práce. Vaše ambice jsou neuspokojené a vaši pověstnou spolehlivost nemá kdo využít a pochválit. Využijte toto období k odpočinku a rozjímání. Třeba objevíte nový směr, kterým se časem vydáte.

vod.gifVodnář
Máte skvělé nápady, díky kterým umíte z mála udělat mnoho. Pokud jste přemýšlela o menších úpravách ve vašem domově, pusťte se do nich. Vytřiďte knihovnu či šatník, pověste nový obrázek, který na to čeká již dlouho, povolejte šicí stroj...

ryby.gifRyby
Dejte si pozor na lidi ze svého okolí, někdo z nich vám může přinést smůlu. Raději nic nepodceňujte a chraňte se. Zůstaňte doma a spojujte se se známými prostřednictvím telefonu a internetu. Ven choďte, jen pokud to bude nezbytné.

Reklama