Beran
Máte nyní větší výdaje než obvykle a trochu vás to děsí. Navíc Vánoce za dveřmi. Obezřetnost je na místě, ale posouvat věci vpřed bez peněz nejde. Navíc většina současných výdajů se vám zúročí.  

Býk
Lhostejnost může být povahovou vadou, se kterou se budete životem těžko proplétat. Proto se v těchto dnech soustřeďte na to, abyste neodvracela oči od problémů, které se vás jen zdánlivě netýkají. Mohlo by se vám to šeredně vymstít.

Blíženci
Sklony k lenosti jsou v tomto období normální. Svět jako by usnul a vy s ním. Zkuste se alespoň jednou denně přesvědčit ke krátké procházce, lenost by se totiž mohla brzy obrátit v úzkosti nebo dokonce deprese.

Rak
Jste v posledních dnech velmi činorodí a daří se vám položky na vašem pomyslném to do listě rychle vyřídit, ještě chvíli to vydržte. Navíc vám to jde skvěle od ruky. V příštích týdnech by vás to stejně dohnalo a mnohem více byste se s tím trápili.

Lev
Nezaobírejte se ve vztahu příliš svými domněnkami. Soustřeďte se na to, co vám partner říká a nesnažte se hledat v tom něco, co v tom není. Pokud jste svobodná, přestaňte řešit problémy okolí a věnujte se sama sobě. Hlavně se nezanedbávejte.

Panna
Někdy se zbytečně bojíte všeho nového. Dejte šanci třeba technickým novinkám. Strach stranou, brzy si je osvojíte a ulehčí vám váš život. Do toho. Následující týden je pro to ideální.

Váhy
Máte pocit, že jste prokletá? Pokud se vám dlouhodobě nedaří na pracovním poli, ve vztazích nebo se vám jen nedaří dosáhnout vytoužené váhy, zkuste se zamyslet nad tím, kde je problém. Možná na sobě totiž nedokážete dostatečně dlouho pracovat! Pílí prokletí zlomíte.

Štír
S blížící se zimou na vás padá únava a depresivní nálada. Je na čase s tím něco udělat. Cítíte, že vztahy v rodině jsou napjaté. Možná byste měli trávit více společného času u jednoho stolu. Udělejte si třeba hezký večer u deskových her a více komunikujte.

Střelec
Neměla byste sedět pořád zavřená doma. Jděte se trochu vyvenčit na vycházku do přírody. Sama nebo s partnerem. Poznejte nová místa. A nadechněte se.

Kozoroh
Až vám zase někdo bude říkat, že nejste dost dobrá a že na něco nemáte, nevšímejte si ho. Nově získané sebevědomí je třeba opečovávat. Každý den si říkejte, co se vám povedlo a na co jste ve svém životě pyšná.   

Vodnář
V práci se bude lámat chleba a na vás je rozhodnutí, jestli chcete setrvávat na stejné pozici, nebo se vydáte vstříc změně. Udělejte si seznam pro a proti a rozhodněte se svědomitě a s ohledem na důsledky.  

Ryby
Je toho na vás prostě moc. Zkuste na chvíli vypnout všechna média, distancovat se od všech negativních zpráv i od okolního světa. Po tom všem máte právo být chvíli sama se sebou, i kdybyste měla z přeplněného bytu vyrazit do hlubokého lesa.

Reklama