Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeNerada soudíte lidi, zvláště pak pokud o nich skoro nic nevíte. Jestliže vás ale raní či zklame někdo opravdu blízký, bolí to hodně a je na místě určité věci přehodnotit. Rozhodně si nemusíte všechno nechat líbit právě proto, že se jedná o vašeho partnera, rodiče, sourozence nebo děti dospělé děti. Ozvěte se a nenechte na sobě dříví štípat.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopePřepadnou vás pochybnosti ohledně vašeho vztahu. Něco se skutečně změnilo, sama víte nejlépe, co to je, ale vy jaksi nemáte sílu s tím něco dělat. Snažte se aspoň vyzvědět od parnera, jak bere novou situaci on, komunikace vám na rozdíl od jiných věcí půjde v příštích dnech hladce. Nepouštějte se do žádných větších akcí.


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Hlídejte si své osobní věci, hlavně mobilní telefon či diář, které pro vás představují opravdu mnoho. Máte v nich uloženou spoustu informací, o které určitě nechcete přijít a které by také mohl někdo zneužít. Nemáte sice místo hlavy počítač, ale přece jen byste si měla určité věci snažit zapamatovat, abyste je mohla kdykoli „vyvolat“ bez toho, aniž byste musela šátrat po kapsách či v kabelce.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeVěnujte svým přátelům více času než obvykle, jejich pohled na věc vás osvěží a také přesvědčí o tom, že každý se musí s něčím vypořádat. Nikdo nedostane všechno zadarmo, a pokud to tak vypadá, je to jen zdání, které klame. :) Nepodléhejte prvním dojmům, a to ani v lásce. Vášnivé vzplanutí může být stejně vzrušující jako nebezpečné.


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeKaždý občas udělá chybu, nesmíte se z toho hned hroutit a myslet si, že snad nastal konec světa. Máte-li přesto ten dojem, obraťte se s důvěrou na své dobré přátele, kteří vám rádi podají pomocnou ruku. A nebudou za to nic chtít. :) Můžete si gratulovat, protože právě v nich je vaše bohatství. V dnešní době, kdy je přetvářka na denním pořádku, jsou takoví přátelé k nezaplacení!


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeNěkdo z vašeho okolí vám závidí, a snaží se vám proto házet klacky pod nohy. Dobře se rozhlédněte zejména na vašem pracovišti. Je dost dobře možné, že to, co jste považovala za nešťastné náhody, je dílem kolegyně, která vás prostě nemá ráda a snaží se jen o jedno - zpochybnit vaši práci a připravit vás o vaši pozici. Jestli jste si jistá, o koho se jedná, neváhejte a ukažte na ni. Čím dříve, tím lépe.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopePodporujte v sobě optimismus. Následující dny nebudou možná z těch nejlepších, ale výrazně vám pomůže, pokud se budete snažit vstávat s úsměvem na rtech. Tím snadno ovlivníte i své okolí. Udělejte si radost menším nákupem. Zavolejte kamarádce a vyrazte do oblíbeného obchodu. Určitě najdete skvělý úlovek!


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeNejste z těch, o kterých by se dalo říct: Co na srdci, to na jazyku. Naopak toho v sobě hodně ukrýváte, ale pak se nemůžete divit, že se setkáte s neporozuměním. Nebojte se říct svůj názor, a to zejména na pracovišti. Váš nadřízený dobrý nápad ocení. Doma buďte diplomatičtější, a pokud chcete vyřešit něco nepříjemného, navoďte nejdříve dobrou atmosféru. Stačí maličkost, třeba zapálená svíčka nebo pěkně prostřený stůl.

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeV následujících dnech si budete připadat jako na houpačce. Naštěstí vy jste na náhlé změny zvyklá, dokonce je vyhledáváte, takže vám můžeme poradit jen jedno: Pevně se držte a nebojte se, nespadnete. :) Je však možné, že během toho bláznivého kolotoče půjde z kola ven někdo, kdo vám je hodně blízký. Pak neváhejte a podejte mu pomocnou ruku.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Potlačte v sobě svoji přirozenou nedůvěřivost. I když jste se v minulosti zklamala, možná dokonce vícekrát, nemůžete se neustále obávat, že se ona situace bude opět opakovat. Musíte si více věřit. V příštích dnech k tomu dostanete příležitost. Myslete pozitivně a pochybnosti zaduste hned v zárodku. Jste mimořádně úspěšná žena, i když tomu stále nechcete věřit.


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopePokud ve vás opačné pohlaví vzbudí zájem či zvědavost, jste ochotná jít „do akce“ naprosto bezhlavě a použít všechny dostupné zbraně. V následujících dnech se objeví mimořádný objekt, který vás okamžitě zaujme. Buďte ale velmi obezřetná a dobře si ho/ji prověřte, než se do něčeho pustíte. Pozor si dejte na popíjení ledových nápojů a následný pobyt na nočním studeném vzduchu. Léto už se pomalu loučí a nemoci číhají.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeV příštích dnech se od vás bude vyžadovat analytické myšlení a rychlé rozhodování. Ani jedno z toho vám není tak docela blízké, ale nejste žádné „ořezávátko“, takže se s touto výzvou popasujete dobře. Chce to jen zahnat počáteční úlek a obavy. Pokud si přece jen nebudete vědět rady, přiznejte to. Nikdo vám hlavu neutrhne, naopak. Vaše upřímnost vám bude přičtena k dobru.

Reklama