Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeJestli chcete příjemně překvapit své blízké, zpomalte tempo. Tím, že se budete snažit zvládnout deset věcí najednou, stejně nic neurychlíte. Potěšte i sama sebe a rozmazlete se něčím, co si vědomě dlouhou dobu odpíráte... malý hříšek jednou za čas nikoho nezabije. :)


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopePokud se cítíte vysílená a na nic nemáte energii, učiňte okamžitá opatření. Vyškrtejte seznam toho, co „musíte“, na minimum, poproste vaše blízké o pomoc. Vědí moc dobře, že je nevyužíváte a že prostě jen už nemáte sílu. Nejpozději po víkendu bude lépe! Na nic nemusíte být sama, zato si ale musíte umět připustit, že říci si o pomoc není ostuda.


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeJedete na tisíc procent a nechápete ostatní, že nestíhají vaši nadzvukovou rychlost. Dejte si ale pozor, abyste ve spěchu nepřehlédla důležitý detail, který by později zapříčinil velké nepříjemnosti. Zkrátka, když už tedy musíte tak spěchat, mějte stále oči „na stopkách“ a nechte pracovat i svůj šestý smysl.

.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeBude se vám dařit vše, na co sáhnete. Jedete na pozitivní vlně a nic pro vás není problém. Proto si ale dejte pozor na neuvážené sliby do budoucna, o kterých už teď víte, že je reálně nemůžete splnit. Je sice hezké, že momentálně věříte i v nemožné, jenže suchou nohou prostě přes vodu nepřejdete...

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopePřepadnou vás černé myšlenky, a pokud si nechcete zkazit víkend, musíte je rychle zaplašit. Nechcete přece otrávit sama sebe ani své okolí. Snažte se myslet pozitivně a na všem hledejte to hezké, i kdyby mělo jít o naprostou maličkost nebo „samozřejmost“. Vstala jste dnes bez pomoci z postele a máte co jíst? Tak co vám vlastně chybí? :)

 


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeDost věcí si necháváte pro sebe, a jen vy dobře víte, proč to děláte. Nechcete se s každým dělit o všechno, co považujete za intimní. Příští dny vám ale s jistotou ukážou, komu můžete opravdu důvěřovat, a pokud vás něco tíží, klidně se svěřte, postěžujte si. Uleví se vám.

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeV těchto dnech vám překvapivě dobře udělá spíše samota než společnost. Možná tím překvapíte sama sebe, možná už delší dobu tušíte, že si potřebujete v klidu uspořádat myšlenky a promyslet věci, na což „v běžném provozu“ nemáte čas. Nemáte se čeho bát, klidně si zalezte do ulity, a až zase vylezete, svět bude krásnější. :)


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeNeobviňujte druhé, když se vám v těchto dnech něco nedaří tak, jak jste zvyklá. Ostatně ne vždy je nutné, abyste podala bezchybný výkon, no ne? Nějaká ta nedokonalost je navíc i roztomilá a přiblíží vás vašemu okolí... Dovolte si dělat malé chyby, nejste umělá bytost!

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeBudete toho mít v příštích dnech opravdu hodně a na vašich bedrech bude spočívat velká zodpovědnost. Jste si jí dobře vědomá a máte obavy, abyste vše zvládla. Pamatujte na úsloví: Proč stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko. :) Nebojte se už dopředu neúspěchu, vy to totiž zvládnete, i kdyby vás to mělo stát pár bezesných nocí.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeNejistota uplynulých dní je ta tam a vás čekají hezké dny zejména v kruhu rodinném, který bude harmonický. Drobné přeháňky se přeženou tak rychle, že o nich vlastně ani nebudete vědět. :) Klid a pohodu si hýčkejte a v práci, kde naopak nevládne zrovna pohoda, se zdržujte o něco méně, než jste zvyklá. Nikdo si ničeho nevšimne.


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeO víkendu vás náhle přepadne únava, jako by vás opustily poslední síly. Nebude to tak žhavé, prostě jen potřebujete vypnout. Nevypínejte se ale hlavně za pomoci alkoholu, ten neudělá vašemu žaludku dobře. Pokud se bez něj opravdu neobejdete, nalijte si deci kvalitního červeného vína, to naopak působí léčivě. :) V pondělí se restartujete a vše poběží, jak má.

 


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeTak trochu vás pálí dobré bydlo. Zbytečně se rozhlížíte kolem a přepadne vás myšlenka, že na to, jak moc se snažíte, byste se měla mít lépe. Takovou myšlenku ovšem okamžitě zažeňte, protože vy se špatně nemáte a ve vašem partnerovi a dětech máte poklad, kterého si musíte vážit.

 

Reklama