ber.gifBeran
V posteli se z vás stane bohyně. Sama nebudete vědět, kde se to ve vás bere, ale partner bude u vytržení. Celý týden budete jako na trní a chuti na sex se jen tak nezbavíte, což pomůže oživit váš vztah a příjemně ho zpestřit pro vás pro oba.

byk.gifBýk
Strašně toužíte po kariérním posunu a povýšení v práci, ale snaha se pořád míjí účinkem. Nevzdávejte to a snažte se s vedením víc mluvit o tom, co všechno pro zaměstnavatele děláte. Zdůrazňování výsledků nemusí být nutně samolibé. Uvidíte, že si vaší snahy brzy všimnou a povýšení vás nemine. 

bliz.gifBlíženci
V příštím týdnu budete přitahovat jeden malér za druhým. Prožijete období, kdy je lepší ráno ani nevstávat z postele. Jenže vaše povinnosti vám to nedovolí. Mějte na paměti, že vše se brzy obrátí k lepšímu. Dejte volný průchod emocím a klidně si pobrečte. 

rak.gifRak
Vaše ztuhlé tělo si zaslouží pořádné uvolnění. Bolest zad a svalů už nelze dál přehlížet. Objednejte se na masáž nebo k fyzioterapeutovi. Uleví se vám. Nezapomínejte ani na domácí cvičení. Hodí se pilates, jóga nebo si na internetu najděte základní cviky na bolavá záda.

lev.gifLev
Tento týden budete mít velké sklonky k tomu vracet se ve vzpomínkách k vaší první lásce. Ať jsou hořké, sladké nebo hořko-sladké, myslete na to, že co bylo, už nelze vrátit zpět. V době, kdy jste spolu chodili, jste byli oba velmi mladí a dnes máte už jiné požadavky a cíle. Věřte tomu, že by jste si zřejmě ani nerozuměli. Proto spíš přemýšlejte o tom, co se děje v přítomnosti.

panna.gifPanna
Pociťujete úbytek peněz na vašem bankovním účtu? Možná byste měly přestat utrácet za zbytečnosti. Slevy k tomu sice nabádají, ale teď máte v kartách nebezpečný bankrot! Proto si vezměte kalkulačku a na papír si poznamenejte, kolik si můžete dovolit měsíčně utratit peněz. Pořádek ve financích musí být, protože jinak budete velmi nešťastné.

vaha.gifVáhy
Venuše zdvihá hrozivý prst a divá se na vás ze shora zamračená. Co znamená to věčné přemýšlení o nevěře? Raději vezměte všechnu odvahu a promluvte si s partnerem o tom, co máte ráda a co vám naopak v posteli vadí. Pokud jste nezadané a myslíte jen na příležitostný sex, Venuše se na vás jen příjemně usmívá a radí, že do toho máte co nejdříve praštit.

stir.gifŠtír
Poslouchejte svou intuici. Někde v blízkosti se pohybuje člověk, který se vás snaží zbavit. Možná se jedná o kamarádku, která na vás žárlí, protože se domnívá, že umíte více věcí než ona. Protože si připadá ohrožená, bude chodit klidně za vaším manželem a vyprávět mu, co za vás všechno musí udělat. Zkuste si s ní promluvit a vysvětlit jí, že i ona má své místo.

strelec.gifStřelec
Chtít něco je v pořádku, ale nesnažte se do toho vynakládat veškeré své úsilí. Když se to nepovede, možná budete cítit zoufalství. Za jakékoliv nepohodlí, které pociťujete proto, že věci nejsou takové, jaké je chcete, nemůže svět, ale vy. Zkrátka, všechno nemůže být tak, jak si přejete. Odpoutejte se od toho.

kozo.gifKozoroh
Je nejlepší čas začít pracovat na domě, opravit rozbité nebo koupit nový nábytek tam, kde jste o tom už nějakou dobu přemýšlela. Kromě toho je třeba napravit i zničené vztahy či obnovit stará přátelství.

vod.gifVodnář
Dejte si pozor na velké investice. Raději šetřete a zbytečně neutrácejte. Penízky by se vám mohly snadno rozkutálet. Někdy je třeba si odepřít. Alespoň na chvíli. Brzy se vám ušetřené peníze můžu hodit víc, než si nyní myslíte.

ryby.gifRyby
Odpoutejte se od vztahů, o kterých aktuálně nejvíc přemýšlíte. Alespoň na pár dní. Uvidíte, věci z jiného pohledu a některá fakta vám začnou být zřejmější. Možná získáte i nový pohled na některé situace.

Reklama