5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Dořešte všechny své nedodělané resty a pak pro vás nastane velmi hezké období. Nuda pro vás bude úplně cizí slovo a úsměv na tváři vás opustí snad jen ve spánku. Žádné velké neplánované výdaje vás také nečekají. Zdá se, že hvězdy vás zkrátka mají víc než rády.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Vaše emoce jsou trochu na houpačce, vy za to ale moc nemůžete. Vyčtěte to hvězdám. Tento týden bude někdo potřebovat vaši pozornost, trpělivost a vlídné slovo. Že by potomci, rodiče, nebo kamarádka? Snažte se ji/ho vyslechnout. Vrátí se vám to. 

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Doménou a vaší velmi silnou stránkou tohoto týdne bude komunikace. Pokud potřebujete něco zařídit, vyřídit, domluvit a sehnat – žádný problém. Vaše argumenty přesvědčí kohokoliv o čemkoliv. Tak toho využijte. Nepotřebujete sehnat řemeslníka nebo sjednat si termín u doktora?

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Nestůjte opodál a nebojte se prosadit své zájmy. To, že jste introvert nebo se neradi tlačíte dopředu, neznamená, že po sobě musíte nechat šlapat. Řekněte svůj názor nahlas, naučte se říkat ne a stůjte si za tím, co říkáte. To není známkou sobectví, to je známkou silné osobnosti. Vždy to není lehké, ale stojí to za to. 

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Tohle bude týden ve znamení financí. Pokud se rozhodujete, že prodáte byt nebo auta, teď je váš čas! Nebo chcete koupit dům nebo pozemek? Neodkládejte to na zítřek, dnes je správný čas! Hvězdy vám budou po stránce finanční přát, tak si vsaďte sportku nebo očekávejte nečekaný dar. 

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Tak pokud by měl někdy váš milostný život nabrat nový nebo nečekaný směr, je to právě tento týden. Očekávejte zvraty, milostná splanutí a hodně vášně. Pokud jste single, dívejte se kolem sebe, nápadníci jsou v blízkosti! A jestliže žijete v dlouhodobém vztahu, možná je čas si ho pořádně okořenit, nemyslíte? 

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Nezapomeňte, že rodina by měla být spolu s vaší osobou vždy na prvním místě. Což neznamená, že musíte neustále kmitat kolem dětí a manžela, ale neopomínejte ani své rodiče či prarodiče. Proto si vyhraňte čas a jeďte je potěšit svou přítomností. Udělejte si společně krásný den, kdy můžete společně uvařit oběd či zajít na výstavu či do kina. Samozřejmě jim nezapomeňte říci, jak moc ráda je máte. Tyto chvilky jsou k nezaplacení.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Jste šetřivý typ, vždy potřebujete mít nějakou tu rezervu s názvem „Kdyby náhodou“. To je chvályhodné, ale nic se nemá přehánět. Tím, že se snažíte ušetřit každou korunu, se pak nemusíte cítit dobře. Není se čemu divit. I vy si čas od času potřebujete udělat nějakou tu radost. Nemusíte utratit hned tisíce. Zamyslete se, co momentálně potřebujete, třeba do domácnosti, ale stále koupi posouváte. Běžte a pořiďte si ji. Peníze budou, ale my nebudeme, myslete na to.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Udělejte si ve svém životě trošku pořádek. Nikdy nezačínejte nic nového, pokud nemáte staré věci uzavřené. Tohle je totiž váš problém. Uvidíte, že se ihned budete cítit lépe, když dáte svým dnům nějaká řád. A jako bonus můžete to samé udělat i ve svém domově. Zbavte se starých a nepotřebných věcí. Ty nevyhazujte, ale darujte potřebným. Spojíte tak příjemné s užitečným. To vám mimo jiné přinese hřejivý pocit na duši.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Tak si tu novou komodu kupte! Už dlouho přemýšlíte o tom, že musíte v bytě něco změnit a nejlepší bude, když s tím začnete nyní. Přichází jaro, všechno se rozkvétá a vy se můžete pustit do zvelebování svého bydlení. Začněte kyticí tulipánů a pak promyslete, co by se hodilo jen přesunout a jaké věci vyměnit, nebo vyhodit.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Všechno vás bolí, nic vás nebaví a nikam se vám nechce. Tenhle týden budete mrzutí a nikdo vás z toho nedokáže dostat. Pokud můžete, zavřete se doma, otevřete si knihu, na kterou jste doteď neměly čas a začtěte se. Nechte se chvilku unášet příběhem někoho jiného a zapomeňte na všechny své starosti.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Jste zamilované? Pokud ano, tak to vysvětluje vaše rozpoložení a to, že jste ke všem milí a chcete je zvát na kávu nebo vínečko. Zkuste si chviličku tenhle pocit opojení a růžových brýlí ponechat, protože není nic lepšího, než se ze života radovat a trávit ho s těmi nejmilejšími.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama