5a3b8bc4a7c27obrazek.pngBeran
Tento týden budete trochu jako motorová myš. Ale rozhodně to berte v dobrém. Budete sršet energií a bude vám to pálit. Tak toho využijte, když jsou hvězdy v čele s Marsem na vaší straně. Trochu zjitřené budou i vaše emoce, ale nebojte, žádné výbuchy se konat nebudou.


5a3b8bd791023obrazek.pngBýk
Tento týden na obláčku štěstí létat nebudete, ale věřte, že v následujících týdnech to bude o poznání lepší a vše se dostane zpět do rovnováhy. Svobodné by měly mít oči na šťopkách, máte velkou šanci poznat svou spřízněnou duši.

5a3b8bec6b323obrazek.pngBlíženci
Trochu ztrácíte pevnou půdu pod nohama a to vy moc nemáte rádi. Udělejte konečně ono rozhodnutí, které vás posune vpřed a vyrovná ony pomyslné misky. Zkuste tento týden něco úplně nového – vrhněte se na kreslení, ruční práce, nový druh sportu či cokoli jiného, co vás již chvíli leží v hlavě, ale nenašla jste k tomu odvahu.


5a688973dcdd25a3b8c0474793obrazek.pngRak 
Tento týden vás čeká hodně práce a povinností. Vše si dobře naplánujte, nelelkujte a raději vše vyřiďte hned. Alespoň se tak lépe ochráníte od emočních bouří, kterým ve stresu můžete snadno podlehnout. A přeci jen, kdyby na vás stres přeci jen přišel, běžte na čerstvý vzduch, zacvičte si nebo zkuste umění meditace.


5a3b8c187690bobrazek.pngLev 
Lvi, zaměřte se nyní primárně na svou kariéru. Přemýšlíte už delší dobu, že si řeknete o zvednutí platu? Udělejte to hned. Bojíte se rozjet nový podnikatelský projekt? Teď je ideální doba. Cítíte, že je v pracovním kolektivu dusno? Vyčistěte vzduch. Nebojte se toho. Přestože se některé kroky mohou zdát nepříjemné, věřte, že přinesou pozitivní zítřky.

5a3b8c2959e94obrazek.pngPanna
Vyrazte si z kopýtka! Není nutné, abyste se neustále kontrolovaly, byly klidné a držely se stranou. Změňte to a nechte se unášet danou situací. Běžte s přáteli do baru na skleničku, zajděte si zatančit nebo vyzkoušejte něco úplně nového. Zkrátka buďte spontánní! Stojí to totiž za to.

5a3b8c40918c5obrazek.pngVáhy
Tíží vás nějaká křivda z minulosti. Myslela jste si, že je to již za vámi, ale čas od času vypluje na povrch a vás to mrzí. Seberte kuráž a pokuste se bolístky na duši vyřešit. Tím, že své rány hodíte stranou, nezmizí. A je jedno, jestli je to měsíc stará záležitost nebo už uplynulo pět let. Naopak, budou vás více a více tížit. Uvědomte si, co vás trápí a problém/problémy vyřešte.

5a3b8c50b3374obrazek.pngŠtír
Jako malá holka, tak se začnete cítit. Čeká vás totiž něco nového a krásného, objeví se nový nápadník. A že máte doma přítele či manžela? Nevadí! Zaflirtovat si není přeci trestné. Navíc i neškodné koketování dokáže se ženou, především pak jejím sebevědomím, udělat učiněné zázraky. Nedopírejte si toto příjemné potěšení. 


5a717c3ba46d65a3b8c6142f69obrazek.pngStřelec
Hvězdy vám budou tento týden nakloněny, cokoliv uděláte, bude k vašemu prospěchu. Nebojte se tedy pustit po hlavě do věcí, po kterých už dlouho toužíte. Třeba si říct šéfovi o přidání, které tak dlouho dokládáte na správný čas. Ten právě teď nastal. Připravte si argumenty, buďte milá a ono to jistě klapne.


5a3b8c75d5756obrazek.pngKozoroh
Vaše práce vás v týdnu zavede do místa, kde máte šanci potkat člověka, který může velice pozitivně ovlivnit vás soukromý život. Bedlivě sledujte, s kým vás kolegové seznamují a zkuste tohoto člověka do svého života vpustit. Nepůjde o lásku, ale o životní filozofii, kterou vám tento člověk může pomoci nastolit lépe. Otevřete se novému.

5a3b8c898c821obrazek.pngVodnář
Peněženka zeje prázdnotou a vy stále vymýšlíte, čím dalším byste si mohly přivydělat. Dokud budete myslet jen na finanční stránku, nové příležitost vás nepotkají. Musíte se na chvíli odprostit od snu o bohatství a ve vašem životě se něco nového objeví. V tuhle chvíli se spíše věnujte sobě a svému zdraví, jelikož by vás nyní mohla potkat nepříjemná žaludeční nevolnost.

5a3b8ca22e11cobrazek.pngRyby
Chybí vám láska, máte pocit, že vás partner nedocení a vy nezadané nyní prožíváte smutné a depresivní období. Domluvte se s nejbližší kamarádkou a vyjeďte do jiného města, než bydlíte a zkuste se seznámit tam. Změna prostředí vám prospěje a chvíli se přestanete jenom litovat.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama