5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Připravte se na pořádnou jízdu. Čeká vás období, kdy na vás bude hrnout jedna pozvánka za druhou. A nové zážitky budou ve skrze pozitivní. Nebojte se vystoupit ze své konformní zóny, abyste je mohla zažít. Hvězdy vám chtějí dopřát něco nového, tak se tomu zuby nehty nebraňte.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Následujících pár dní se ještě obrňte hlavně v práci trpělivostí, ale nebojte se, i vy se dočkáte hvězdné přízně, jen si na ni ještě pár dní budete muset počkat. Zatím si toto období snažte zpříjemnit, jak to jen jde. Kino, večeře, zapálená svíčka, procházka, svařené víno…

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Nezadané pozor! Právě přichází váš čas, kdy budete okouzlovat všude, kde se zjevíte. Budete sršet dobrou náladou a historkami k popukání. Flirtování vám půjde tak nějak samo. Jen pozor, aby si to někdo špatně nevyložil. Soustřeďte svou energii zkrátka správným směrem.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Nálady se vám střídají jako na houpačce. Jednou jste šťastné jako blechy, podruhé vás zahalí splín a nevíte, co se sebou. Zkuste se zamyslet nad tím, co je tím spouštěčem a proč se tak často nálady mění a často vám i kazí dne. Začněte každý den s tím, že den bude fajn a vy si uděláte alespoň jednu radost. Věřte, že se vám brzy nálady uklidní a bude vám už jen prima. Tento podzim je na to jako stvořený.

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Lvi, že vy se v posledních dnech trochu flákáte! Udělejte tomu přítrž a raději začněte něco dělat se svou leností, nulovou aktivitou jak sportovní, tak i pracovní. Dejte svému životu řád! Teď hned si ukliďte pracovní stůl, naplánujte, co vše je třeba udělat, a přihlaste se na lekci oblíbeného sportu. Váš život potřebuje řád.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Pokud máte pocit, že vám někdo křivdí, řekněte mu to do očí a nechoďte okolo horké kaše. Jestli víte, že vás někdo pomlouvá za vašimi zády, klidně na něj uhoďte a vyřešte to. Komunikace je lepší než se utápět ve smutku a špatných pocitech z toho, že vás někdo zraňuje. Musíte se naučit bojovat samy za sebe, milé Panny.

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Vztek ve vás převládá, máte období, kdy vaše nervová soustava nemá chvilku odpočinku. To můžete změnit. Je velmi důležitě naučit se vypnout, nevnímat tolik problémy kolem sebe. Jinak se totiž může stát, že bouchnete a bude zle. Vyzkoušejte meditaci, běh či mlácení do polštáře, pomáhá to.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Poslední dobou jste hodně utrácela, je dobře, že si dopřáváte, ale nezapomeňte na blížící se Vánoce. Mohlo by se vám totiž stát, že místo pohodových chvilek byste měla stresové období, jelikož by scházely prostředky na dárky pro milované. Pro následující necelé dva měsíce se proto uskromněte.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Naučte se užívat si momentálního štěstí bez toho, aniž byste nad danou věcí přemýšlela. Krásné pocity, které byste mohla pociťovat, si vymýšlením nesmyslů kazíte. Žijte přítomností, nepřemýšlejte dopředu. Co má být bude, nešlapte si zbytečně po harmonii, která u vás nějaký ten týden vydrží.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Chce to nějaký nový náboj do života a možná by vám stačilo napsat si seznam přátel, které máte v zahraničí a vybrat jednoho, ke kterému se po novém roce pojedete podívat. Už dlouho si to se všemi slibujete a skutek utek. Uvidíte, jak vás taková koupě letenky nabudí.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Znovu řešíte finanční krizi, která nastala v rodině. Už jednou jste svému příbuznému pomáhali a nyní je ve stejné situaci jako před lety. I když je to těžké, nenechte se stáhnout na dno a tentokrát mu pomozte slovně a svými kontakty, ale ne finančně. Tenhle člověk se nepoučí, když ho z toho znovu vytáhnete.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Jste beznadějně zamilovaní do špatného partnera a pořád hledáte pozitiva na vztahu, ve kterém jste. I když si je budete opakovat dokola, nezmění to fakt, že negativ je mnohem víc a že začínáte ztrácet sami sebe. Bude těžké se odpojit, ale o to lépe vám bude, až tenhle člověk nebude cloumat vašimi emocemi.