beran.jpgBeran
Pozor na peníze, během konce týdne by se totiž mohly rozkutálet, ani nebudete vědět jak. Žádné investice teď nedělejte. Tento týden jim nesvědčí. Mohla byste pak litovat. I ten krásný kabát, který jste viděla nedávno v obchodě, ještě chvíli počká. A třeba najdete ještě lepší za výhodnější cenu.

byk.jpgBýk
Vaše zodpovědnost je legendární, ale někdy je třeba udělat něco bláznivého, co vám zvedne hladinu adrenalinu a budete se u toho trochu bát. A tím vás nenabádáme k nějaké špatnosti, spíš jen chceme, aby vás život byl pestřejší a barvitější.

blizenci.jpgBlíženci
Měla byste přestat nosit růžové brýle a konečně se postavit problémům ve vztahu čelem. Pokud byste jej ještě dál odkládala a nalhávala si, že se nic neděje, mělo by to fatální následky. Takže teď, nebo nikdy!

rak.jpgRak
Myslíte poslední dobou více na sebe než na ostatní. Vaši rodinní příslušníci to začínají vnímat již trochu nelibě. Překvapte je a naplánujte večer či třeba víkend jen s nimi a vynahraďte jim to. Zaslouží si to.

lev.jpgLev
I když opět nastává období, kdy společenské zábavy není mnoho, neznamená to, že se zavřete doma a budete se přejídat. Máte před sebou krásný víkend, a tak vyrazte na kolo. Že bicykl nemáte? Kupte si z druhé ruky v bazaru.

panna.jpgPanna
Láska sice hory přenáší, ale ve vašem případě spíše přetekl pohár trpělivosti. Říkáte mu stále dokola, ať se změní, ale nic? Možná už je načase sbalit si věci a ukázat protějšku, že na jeho transformaci v lepšího partnera nebude čekat věčně. Pro začátek stačí pohrozit.

vaha.jpgVáhy
Jste ztracená ve svých rozhodnutích a nevíte, jak z toho ven. Do svých závěrů nezahrnujte všechny kolem, na nikoho neberete ohledy, ale myslete jen a jen na sebe. Teprve pak budete o výsledku přesvědčená a budete mu věřit.

stir.jpgŠtír
Máte pocit vyhoření a nic vám nejde od ruky? Nebojte se udělat změnu. Ta nemusí spočívat rovnou ve výměně partnera, ale třeba v radikální změně vzhledu. I když se to může zdát povrchní, často jde třeba jen o nízkou sebedůvěru. Svěřte se ale do péče opravdových odborníků na krásu.

strelec.jpgStřelec
Tento týden byste se měla teple oblékat a jíst dostatek vitaminů. Budete náchylná k nastydnutí a mohly by se díky tomu zhatit vaše plány, na které se moc těšíte. Nakupte si zázvor a vitamin D a bude vše v pořádku.

kozoroh.jpgKozoroh
Stín z minulosti se nečekaně objeví. Jenže vy už jste dávno někde jinde, a tak vás jen tak snadno nerozhází. Pokračujte ve své zaběhnuté rutině a ignorujte podněty, jejichž cílem je jediné, a sice vyvést vás z rovnováhy. Všem svým přístupem vytřete zrak!

vodnar.jpgVodnář
Nočním můrám v tomto týdnu věnujte větší pozornost. Vaše podvědomí se vám totiž snaží něco důležitého naznačit. Dost možná je to skutečnost, že máte prostě a jednoduše zvolnit a věnovat se víc sama sobě.

ryby.jpgRyby
Blízká, ale nepřející osoba se bude snažit vám pořádně otrávit a zkomplikovat život. Nedovolte jí to jen proto, že jste přílišná slušná, abyste ji poslala někam. V tomhle případě vás nemusí mrzet, že s ní přerušíte styky.

Reklama