Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeVětšinou se spoléháte sama na sebe, a dobře děláte. V příštích dnech vás ale čeká výzva, kterou bez pomoci nezvládnete. Naštěstí máte spoustu známých i dobrých přátel, kteří vás nenechají ve štychu. Kromě díků si pro ně připravte i nějakou drobnost, která jim udělá radost.

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeDobře si všímejte nejenom toho, co druzí říkají, ale i jak se chovají. Ne nadarmo se říká, že ne slova, ale činy jsou rozhodující. Nedejte na sladké řečičky, nenechte se zkrátka opít rohlíkem. Držte se svých osvědčených postupů a nebudete zklamaná.


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Probuďte v sobě své něžné já a dejte svému partnerovi najevo, že on je pro vás na prvním místě. Pokud jste single, otevřete oči dokořán a dejte přednost tomu muži, který je galantní a všímá si i detailů. To bude ten správný partner po vás. Dominantní macho bez špetky jemnosti vás neuspokojí.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeNetrapte se většími výdaji, které jste posledních pár dní měla. Důležité je, že jste si udělala radost a koupila si něco, po čem jste toužila. Nebojte se zítřejších dnů, bankrot vám nehrozí, tedy pokud nebudete hrát hazardní hry. :) A na hazard si dávejte pozor i ve vztazích, važte si toho, že máte své jisté. Jste-li nezadaná, pak můžete zkusit vsadit na černého koně. :)


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeRozhodně nešílíte nadšením z toho, že jste zase o rok starší, ale vidíte ve „stárnutí“ i pozitiva, což je dobře. Nenechte se strhnout kamarádkou, která naopak řeší snad každý den navíc. Nikdo nemládne, tak o co jde? Podstatné je užít si každou vteřinu. A to vy umíte skvěle, tak na tento svůj dar nezapomínejte. :)


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeJeště jedete na prázdninové vlně, ale pokud chcete mít klidný podzim, začněte si ho už plánovat. Víte sama, že musíte mít všechno pokud možno dopředu rozmyšlené, jinak vás prostupuje nejistota. Počítejte i se záložním plánem, protože září bude velmi náročné. Naštěstí si je zpestříte aspoň oslavou narozenin. :)


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopePřestože léto se vám povedlo a zažila jste spoustu pěkných chvilek, ve vás už pomalu hlodá červíček, který vám připomíná, že se blíží dlouhý a pošmourný podzim, na který se vůbec netěšíte. Využijte následující dny ke zútulnění vašeho domova, protože tam potom bude trávit více času. Zaměřte se především na ložnici. Jak je to dlouho, co jste si koupila nové povlečení? :)

 


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeNeodmítejte pozvání na společenskou událost v širší rodině jen proto, že se k ní vážou malé komplikace. Všechno se včas vyřeší a hlavně, bude to stát za to! Přestože máte pocit, že na zábavu nemáte momentálně čas ani náladu, budete ozdobou každé společnosti. :)


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeNenechte negativní emoce, aby vás prostoupily a zkazily vám jedny z posledních krásných letních a prázdninových dnů. Od září vás čekají povinnosti, které nebudete úplně čekat, ale poradíte si s nimi právě i díky tomu, že budete silná a odpočatá, nikoli vystresovaná... Pokud se v nějaké společnosti necítíte dobře, omluvte se a opusťte ji. Nemusíte být všude. :)

 


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Vaše drahá polovička začíná po vašem boku pociťovat nudu, a to si přece nenecháte líbit. :) Sice máte radši své jisté a stereotyp vám osobně vyhovuje, ale sem tam se musíte přemoct a ukázat, že se umíte bavit i jinak než obvykle. Ta chvíle právě nastala, takže papuče kopněte do kouta a užijte si rozvernější víkend.


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeBlbá nálada vás bohužel stále pronásleduje. Ať děláte, co děláte, ne a ne se jí zbavit. Nejpozději o víkendu se to ale zlomí, zvlášť pokud budete na cestách. Doma se moc nerozveselíte, takže jestli jste měla v plánu gaučink, rychle na něj zapomeňte. Leda že byste si k sobě přizvala nějaký nový, zajímavý objekt. Pak by vás nuda ani depka neohrozila. :)

 


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeŘíká se, že člověk si má dávat pozor na to, co chce, protože by to mohl dostat. :) Vám se nejspíš nějaké vaše tajné přání už brzy splní, ovšem budete hodně překvapená. Přestože jste si danou věc opravdu velmi přála, všechno bude trochu jinak, než jste si to vysnila. Příště raději méně sněte a ujasněte si, po čem opravdu toužíte.

Reklama