Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeNetrapte se tím, co si o vás myslí lidé, kteří vás dobře neznají. Na škodu ale rozhodně nebude, pokud budete vstřícnější a nebudete přistupovat k lidem se zbytečnými předsudky. Stereotypy jsou, zvláště v mezilidských vztazích, spíše na škodu. Najděte si také chvilku na popovídání s rodinou, doma se jen potkáváte, než abyste trávili čas spolu, tak ať jste v obraze.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeNecítíte-li se zcela fit, příčinu hledejte zejména ve svém jídelníčku a v celkovém životním stylu. Pracovní vytíženost vám totiž často nedovoluje myslet na své potřeby, to ale děláte hodně špatně! Nemusíte zavádět žádné velké změny a rozsáhlá opatření, stačí začít s málem. Najděte si aspoň čas na to se v klidu najíst, přemýšlejte nad tím, co si na talíř nakládáte, a volný čas neobětujte pouze domácím pracím, ale běžte aspoň na půl hodiny ven, na vzduch! Není potřeba se hned děsit permanentkou do posilovny. :)


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Většinou jste na roztrhání, což vám dělá dobře, ale v posledních dnech pociťujete úbytek energie, který souvisí s tím, že se staráte o kdekoho, ale na sebe zapomínáte. Jak ji dostat do těla zpět? Celkem jednoduše - věnujte čas také sama sobě! Zajděte si na kosmetiku, pedikúru nebo ke kadeřnici či na nákupy. Pořiďte si něco nového na sebe a nálada i energie půjdou nahoru svojí obvyklou rychlostí, uvidíte. :)


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeNemáte problém s tím, abyste někomu řekla pravdu do očí, proto byste se ani vy neměla čertit, když někdo řekne pravdu vám. Samozřejmě, ne vždy je pravda příjemná, ale měla byste si cenit toho, že jsou k vám vaši blízcí upřímní a nezahrnují vás milosrdnou lží. O tu přece nestojíte, nebo snad ano? Vztek (sama na sebe) vybijete nejlépe v přírodě, venku, zkrátka někde, kde nebudete mezi čtyřmi stěnami.


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeNesnažte se před problémy utíkat, nepodaří se vám to. Kritice čelte se zdviženou hlavou, vy se přece jen tak nezhroutíte, jste silná a znáte dobře svoji cenu. Pokud na vás dolehnou zdravotní neduhy, bude stačit to, že výrazně zpomalíte. Uberte ze svých pracovních i volnočasových aktivit a zklidněte se. Nic vám neuteče!

 


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeBudete náchylná k výkyvům nálady a pravděpodobně i dost přecitlivělá, proto se programově vyhýbejte situacím, lidem a místům, u kterých víte, že vás stresují. Ať se zbytečně netrápíte! Nebude-li to možné, představujte si, že máte kolem sebe „bublinu“, která vás chrání a všechno negativní se od jejích stěn odráží směrem pryč od vás... zabere to, uvidíte.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeJestliže se vám podařilo uklidnit situaci u vás doma, můžete si gratulovat. Napětí totiž nespadlo jen z vás, ale i z vašeho partnera a vašich dětí, a můžete si užívat zaslouženou pohodu. Nenechte si ji ničím a nikým pokazit ani narušit. Návštěvy odvolejte, vymluvte se na cokoli, v rámci záchrany a udržení rodinné pohody je dovoleno vše. :) V pondělí v práci zaberte, je pravděpodobné, že vám uprostřed příštího týdne dojdou síly (nebo chuť k práci :)).


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeChystáte-li se někam na cesty, pořádně zkontrolujte svá zavazadla, jestli jste na něco nezapomněla, a pokud budete mít dojem, že jste doma nechala zapnutou žehličku nebo jste nezamkla, radši se vraťte, než aby vás pochybnosti sužovaly celou vaši dovolenou či víkend. Stejně postupujte i v případě vašeho partnerského vztahu. Máte-li pochybnosti, jestli jste něco nepokazila, prostě se zeptejte a neživte v sobě nesmysly, které jste si sama vykonstruovala.

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopePokud jste v těchto dnech potkala někoho stejně impulzivního a „odvázaného“, jako jste vy sama, užijte si s ním vášnivý románek, ale nepouštějte si ho za žádnou cenu víc k tělu... letní láska je letní láska, na ní není nic špatného (tedy pokud jste volná, pokud jste zadaná, pak byste měla rovnou zařadit zpátečku :)). Léto totiž uteče stejně tak rychle, jak rychle vyprchá váš počáteční zápal... a když pak bude potřeba myslet na složenky, kdopak se toho asi ujme?


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Jste vždy zodpovědná a na první místo kladete především rozum, to ale neznamená, že emoce zatlačíte úplně do pozadí a nebudete je nijak projevovat. Tím byste se ochudila o mnohé a navíc by vás vaše okolí začalo považovat za chladnou a kalkulující osobu, o což určitě nestojíte, hlavně proto, že to není pravda. Nebojte se dát najevo svoji radost nebo své starosti, upřímný smích či slzy nejsou nic, za co byste se měla stydět a co by muselo nutně zůstat skryto...


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeDomácí pohodu může narušit jedině vaše prchlivost, se kterou občas bojujete. Zaplašte ji zejména o víkendu a nepokazte přátelskou rodinnou atmosféru. Čekají-li vás pracovní schůzky nebo jednání, snažte se působit profesionálně a příliš se nerozněžňujte, ani když vám váš protějšek bude obzvlášť sympatický. Nechcete přece působit jako prvoplánová svůdnice. :)


ní horoskop pro Ryby:

horoscopeNepozorujte neustále ostatní a nekritizujte jejich práci, místo abyste sledovala, jestli sama dostojíte svým slibům. Nesnažte se zkrátka vymlouvat na druhé, protože tentokrát vám to opravdu neprojde. Máte-li pocit zneuznání, změňte pracovní prostředí. Doma naopak bude vládnout harmonie, především zásluhou vašeho partnera. Buďte mu za to vděčná.

Reklama