Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeNeprosazujte tak tvrdohlavě své představy o vašem společném životě s partnerem. Nechte i jemu dostatek prostoru a hlavně - vyslechněte si jeho názor. Jinak vás čekají problémy a hádky, které nikdy nepřinesou nic dobrého. Moudřejší ustoupí, můžete si říkat - ale v duchu! :)


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeUvědomte si v těchto dnech, co je pro vás podstatné. Vždyť to víte, rodina, partner, děti... nenechte se proto vyvést z míry problémy vně vašeho domova. Vždy si vzpomeňte, že daleko podstatnější je, že doma vládne klid, mír, pohoda a hlavně - láska. Ta vás udrží nad věcí.


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeBudete náladová, proto se vyhýbejte prostředí, ve kterém se necítíte dobře. S tím souvisí i lidé, se kterými trávíte čas. Pokud je to jen trochu možné, obklopte se lidmi příjemnými a milými, kteří nedělají z komára velblouda. K lepšímu rozpoložení pomůže večerní sklenka něčeho dobrého... nalijte i partnerovi a užijte si hezký večer.

.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeMáte-li pocit, že se vám vzdaluje někdo, kdo vám byl do této chvíle velmi blízký, a vy o něj rozhodně nechcete přijít, jednejte! S trochou taktu se vám podaří odhalit příčiny vašeho odcizení a vše také napravit. Jedná se o muže? Pak to bude po všech stránkách příjemné sbližování, tím si buďte jistá. :)

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeBudete tak trochu bojovat sama se sebou. Zvítězí vaše srdce, nebo spíše rozum? Možná byste tentokrát mohla dát na radu své nejbližší přítelkyně, která se vám už dlouho snaží něco vysvětlit, zato vy se vůbec nesnažíte to pochopit. Nebojte se a důvěřujte jí.

 


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopePotřebujete odpočinek a udělejte všechno pro to, abyste si mohla alespoň krátký relax dopřát! Musíte ale nejdřív zapomenout na svoji utkvělou představu, že nikdo vaši práci lépe neudělá než vy a že doma se to bez vás absolutně neobejde. Možná budete ještě překvapená. :)

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeV příštích dnech se na nikoho nespoléhejte a vše potřebné si zařizujte sama. Jednak budete mít jistotu, že jsou věci skutečně tak, jak mají být, a pak si také uvědomíte, co všechno jste schopna zvládnout bez pomoci druhých. I to je důležitá zkušenost, která posílí vaše sebevědomí.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeV životě se vám několikrát stalo, že jste dostala druhou šanci, za kterou jste byla vděčná. Nyní jste vy tou, která tuto druhou šanci může někomu dát, tak neváhejte a udělejte to. Jak sama dobře víte, nikdo není bez chyby, a zvláště ti, které máme rádi, si zaslouží trochu té naší trpělivost a shovívavosti.

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopePřipravte se na menší nepříjemnost v práci. Váš šéf bude nejspíš požadovat vysvětlení a vy se nevytáčejte a řekněte vše po pravdě, ostatně, jinak to ani neumíte. :) S ohněm si nehrajte ani doma - žádné vytáčky vám nepomůžou, váš partner ve vás čte jako v knize. Jestli si přece jen chcete uchovat nějaké tajemství, raději se do žádných hlubších debat ani nepouštějte!


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeVyřešte všechny resty a „staré záležitosti“, ať můžete zase začít s čistým štítem i stolem. :) Máte v těchto dnech tah na branku a sílu lámat skály, proto se nemusíte bát žádné výzvy! Nepromarněte tuto vzácnou životní šanci a dívejte se do budoucna s optimismem, je k němu důvod.


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopePocítíte touhu být sama. Ne že byste plánovala odchod od rodiny, to rozhodně ne, ale zkátka vám poslední dobou chybí čas, který byste měla sama na sebe. Nejde o nic zásadního, přesto by vám dočasná samota výrazně pomohla k tomu, abyste byla psychicky v pohodě. Zkuste si to zorganizovat.

 


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeVoda je váš živel a té se držte. Zato si dejte v těchto dnech pozor na oheň, a to v jakékoli podobě. Do kuchyně se radši moc nehrňte, ostatně, nemusíte každý víkend servírovat čtyřchodové menu - co takhle salát a pak třeba za odměnu zmrzlina? Venkovním ohňům se vyhýbejte obloukem, s grilováním ještě vydržte, sezona bude dlouhá dost.

 

Reklama