Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeZnáte to varovné úsloví, že si má člověk dávat pozor na to, co chce, protože by to mohl dostat? Tak na něj v těchto dnech intenzivně myslete. Vy totiž máte většinou jasný plán a cíl, o který usilujete hlava nehlava, ale tentokrát byste měla opravdu popřemýšlet, jestli vám ten cíl za to všechno stojí.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeVyčerpání posledních dní a možná i nějaká ta viróza nebo chřipka se podepsaly na vaší pochroumané psychice, kterou napraví jedině změna. O víkendu vyrazte do přírody nadýchat se čerstvého vzduchu, zavřená doma už jste byla dost! Máte-li malé děti, zařiďte si hlídání, potřebujete být sama aspoň na chvíli. Uvidíte, jak vám to pomůže.


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Váš partner na vás chystá nějakou zkoušku, milé Blíženkyně, proto buďte obezřetné a neupadněte do léčky. :) Naštěstí máte za ušima a umíte se z téměř každé situace tak zvaně „vykecat“, což vám pomůže i tentokrát. Každopádně si odpusťte tajné rande, pokud jste zadaná, to by totiž prasklo určitě!

 


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeNebuďte tak tvrdohlavá a připusťte, že tentokrát má pravdu váš partner. Nemusí vás to znejistit, nikdo není neomylný a splést se může každý. Co ale opravdu vaše okolí unavuje, je to, jak neoblomně trváte na určitých zaběhnutých rituálech ve vaší rodině. Změna vás občerství, milé Račice, a uvidíte, jak mile překvapíte vaše blízké!

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeČlověk, se kterým jste se nedávno seznámila a udělala si na něj jasný názor, vás velmi mile překvapí. Že by z toho přece jen něco mohlo být? Záleží hlavně na vás, jestli umíte poupravit svůj první dojem. V práci se nezlobte na své podřízené, že vám vyčítají liknavost, sama jistě uznáte, že poslední dobou nejste zrovna vzorem píle.


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeChystáte-li se na víkend opustit domov, zkontrolujte ještě jednou všechna zavazadla, jestli je v nich všechno, co v nich má být. Je sice pravda, že si dnes můžete téměř všude téměř všechno koupit, ale vy nerada utrácíte zbytečně, proto bude lepší, když budete před odjezdem pozorná. Obezřetnost se vyplatí, i pokud zůstáváte doma.

 

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeNesnášíte nespravedlnost, ale pokud už delší dobu bojujete s větrnými mlýny a někde uvnitř stejně cítíte, že s danou záležitostí prostě nemůžete nic dělat, vzdejte to. Příliš se vyčerpáváte, přitom pokud si dáte trochu času na rozmyšlenou a odpočinek, možná přijdete na úplně jiné řešení situace, které by vás ještě před několik dny ani nenapadlo…

 

 


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopePotrápí vás oslabená imunita, vyhněte se proto místům, kde je hodně lidí. Plánované velké nákupy odložte, stejně vás běhání po obchodech nijak zvlášť netěší. Zaúkolujte partnera a vy si doma napusťte horkou vanu a uvařte si čaj… ne grog! Má to být ozdravující koupel, ne začátek lechtivé párty. :)


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeJe čas na sebevzdělávání, milé Střelkyně. Věnujte se především sama sobě, vaše okolí se zlobit nebude, poslední dobou vás stejně bylo všude tak nějak „moc“. :) V práci naopak vaši nadřízení ocení to, že na sobě pracujete, a povýšení či finanční odměna by na sebe nemusely nechat dlouho čekat. :)

 


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Vaše sebestředné jednání v jisté záležitosti bohužel odradí někoho, koho byste ráda měla na své straně. Nechcete-li, aby vašim blízkým nebo vašemu partnerovi došla definitivně trpělivost, vyslechněte jejich názor a přizpůsobte se, jinak vás doma zanedlouho bude čekat už jen studená plotna a prázdná postel.

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopePomluvy vás většinou nechávají absolutně chladnou, a to ať už se týkají vás samotné, nebo jsou adresovány osobám vám blízkým… nenechte se vyvést z míry ani tentokrát, i když vás lži zasáhnou na opravdu citlivém místě. Jen si všimněte, kdo ony nepravdy šíří, a dobře si to pamatujte.

 


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeV hlavě se vám pomalu rodí plán, týkající se vaší životní situace... nezapomeňte ale, že nejenom vy rozhodujete o tom, co se bude v budoucnu dít. Svěřte se proto včas partnerovi či dětem, aby byli připraveni na změny. Jen tak se vyhnete nedorozumění.

Reklama