5a5f52eacad5b5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Příští týden nebudete vědět, kam dřív skočit. Čeká vás jedna akce za druhou a nakonec bude těžké se rozhodnout, kam vyrazit a co podniknout. Ale to je asi příjemnější rozhodování než sedět smutně doma. Vemzměte s sebou i partnera a udělejte si prima večer. Oba si to zasloužíte.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Vaším životem se prožene nějaká nepříjemná hádka. Ale i ty k životu patří. Zkuste na to nemyslet a až budete mít odstup znovu popřemýšlet, jestli nemůže být chyba i na vaší straně. A nebojte, vše se brzy urovná. 

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Neradi někomu říkáte o pomoc, ale možná je na čase se to naučit. Ono opravdu není třeba dělat vše sama. Delegování úkolů je fajn a platí to v práci i doma. Možná vás čeká podepisování důležitých dokumentů, hvězdy radí si dát dobrý pozor a vše raději dvakrát zkontrolovat.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak 
Raci, těšte se na týden plný nečekaných setkání, šokujících zpráv a nových událostí. Vše přijímejte s pokorou, nekritizujte ani nedrbejte, buďte milí nejen ke svým nejbližším, ale i k těm, co jste právě poznali. Věřte, že je to skvělá cesta, jak být skvělou osobností!

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev 
Nezakrňte a nezapomínejte si neustále rozšiřovat své obzory. Studujte, čtěte, bádejte, trénujte svou paměť. Pořiďte si třeba nějaký rébus, možná i Rubikova kostka nebude od věci, otestujte své znalosti v nějakém kvízu nebo si vyluštěte křížovku. A nezapomínejte se za každý úspěch pochválit!

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna 
Mějte se tento týden na pozoru. Nejen po stránce vztahové, ale i pracovní a finanční. Raději se nepouštějte do zbytečných risků a naplánujte si klidných několik dní. Bez konfliktů a problémů. Zavolejte svým nejbližším, aby věděli, že vám na nich záleží. V práci se neflákejte a pracujte jako šroubek. Neutrácejte za nesmysly a tento týden si raději dejte úsporný režim.

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Momentálně máte pocit, že váš život je konečně harmonický, cítíte se být šťastná. I přesto vás to ale děsí. Nemusíte se bát, tak to zkrátka má být. Našla jste totiž ideální kombinaci všech důležitých aspektů. Jen tak dál. Hvězdy vám i nadále budou nakloněny, takže příjemné pocity se jen tak neztratí. Užívejte si štěstí plnými doušky. Můžete pomoci i nejbližším, protože ty tak v pohodě jako vy nejsou.

5a5f522d469b15a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Začínáte si stále častěji uvědomovat, že váš partnerský vztah nejspíše není to, co byste chtěla. Teď je ideální doba to rozlousknout. Mějte na paměti, že každý je strůjcem svého štěstí. Zkuste si s partnerem promluvit, případně to ukončete. Nenuťte se do ničeho, co vám nevyhovuje. Teď je pro vás ideální čas na zásadní změny. Ty mohou vést k lepším zítřkům.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Vaše ženské já tak nějak stagnuje. Začněte tedy jednat a nenechte ho úplně zemřít. To by byla obrovská škoda. Manželovi oznamte, že o víkendu má děti na starost on a vy si to udělejte pěkný. Ještě předtím ho ale požádejte o kapesné. Vyrazte někam na wellness víkend, nebo na hodinu jógy, masáž a samozřejmě nákupy. Máte právo se nechat trochu hýčkat, zasloužíte si to.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Čeká vás náročný týden, budete potřebovat hodně energie na řešení úkolů v práci a v rodině se strhne hádka, kde si budete muset vybrat stranu. Nedejte na rady nikoho kolem vás a řiďte se srdcem, protože bouře přejde a samy nechcete, aby nějaké vztahy v rodině ochladly. Projevte zájem a nenechte se strhnout první vlnou argumentů.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Vaše životní láska má trápení a chce po vás účast a pomoc, zkuste se tak na chvíli odprostit od pracovního nasazení a zapojte se do pomoci. Jediné čemu byste se měly vyhnout, je finanční účast. Na tu si dejte pozor, nemusela by se vám vrátit.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Už delší dobu se necítíte dobře, ale čas je neúprosný a vy se stále vyhýbáte tomu „zavolat a objednat se k lékaři“. Udělejte to v tomhle týdne, nemusí jít o nic vážného, ale dávejte si na sebe pozor. Tělo máte jen jedno a je potřeba o něj pečovat.

Uložit