Beran
Samá práce a žádná zábava vám začíná lézt na mozek. Jste potom úplně zbytečně nepříjemná na lidi ve vašem okolí a později litujete, co jste jim řekla. Pro dobro vaše i ostatních byste si měla pořádně odpočinout a načerpat nové síly. Vyrazte na prodloužený víkend a dělejte jen to, co chcete a ne to, co si myslíte, že musíte.

Býk
Jak se říká, boží mlýny melou. Kolegyně, která vás doteď vytáčela a všechno jí procházelo, bude mít najednou oči pro pláč. Zjistí se totiž, že se v zaměstnání dopouští drobných podvodů a intrik. Bude jí to stát prémie a možná i místo.
 

Blíženci
Tím pravým místem pro seznámení je pro vás svatba. Jestli se na nějakou chystáte, brzy bude ruka v rukávě. Romantická atmosféra způsobuje, že muži i ženy jihnou a osamělé duše k sobě mají blíž. Nepropásněte ten správný okamžik a dobře se mezi svatebními hosty porozhlédněte. Dost možná je mezi nimi láska vašeho života.

Rak
Přestaňte žít budoucností a zaměřte se na přítomnost. Zbytečně trávíte roky, které už vám nikdo nevrátí, tím, že čekáte až přijde něco lepšího. Zapomeňte na fráze typu, nové šaty si koupím, až zhubnu deset kilo. Máte právo se o sebe starat v jakékoli situaci a dělat si radost k životu patří.

Lev
Pamatujete si, když jste poprvé jezdily na kole a pak přišla chvíle, kdy maminka nebo tatínek museli pustit kolo? Byl to okamžik strachu, vzrušení a nezávislosti. Tento týden vám dá život stejný pocit, když konečně pustíte něco, co jste pozorně sledovaly a střežily. Může to být osoba, vztah nebo projekt.

Panna
Nikdy není pozdě přejít na jinou cestu života. Je-li něco, co vás zajímá - nový koníček, nová kariéra nebo sympatie - měly byste tomu dát šanci. Nedovolte, aby vás omezoval váš věk, příjem nebo současná životní situace.

Váhy
Každý den nabízí novou příležitost, nový soubor možností, a bude to tak i ve dnech následujícího týdne. Pokud chcete udělat v životě změnu, udělejte ji. Přestaňte se vymlouvat samy sobě. Když víte, že to dokážete, tak to udělejte!

Štír
Je v pořádku a dobré být zvědaví, ale tento týden byste raději měly nechat tajemství kolem sebe ukrytá.  Na některá není ještě ten správný čas. Až bude, sama se vám odhalí. Trávit veškerý čas hledáním některých odpovědí, vám nenechá žádný čas na nové zážitky či zkušenosti.

Střelec
Trápí vás časté křeče v břiše? Možná je to způsobené tím, že stále myslíte na to, co už nemůžete změnit. Zdravotní problémy jsou z velké míry způsobené psychickým stavem a tento týden máte možnost odhalit jejich pravou příčinu. Budete více soustředěná a tak si zkuste lehnout na zem a přemýšlet o tom, jak situace, které vás trápí vyřešit. Pokud to již nelze, nechte to nechat plavat.

Kozoroh
Vaše pleť dostane tento týden pořádně zabrat. Nejen, že na ní bude působit jako vždy spoustu vnějších vlivů, ale zároveň bude citlivější na to, co budete konzumovat. To znamená, že byste se měly obloukem vyhnout čokoládě či smaženému jídlu, které vás sice uspokojí chuťově, ale rázem za požitek zaplatíte krutou daní.

Vodnář
Možná byste měla začít uvažovat o tom, že budete šetřit. Chápeme, že je období slev a vy si nemůžete pomoct, ale přeci jen, opravdu všechny věci, které jste zakoupila potřebujete? Zkuste si dát od dnešního dne do prasátka každý den stovku a za tři měsíce budete moct na krásnou dovolenou v teple. V době, když už u nás bude chladno.

Ryby
Láska je stále v nedohlednu. Luna ví, že už vaše city k partnerovi opadly a vy, co jste samy také tento týden nenarazíte na toho pravého. Zadané ženy by měly buď začít o lásky pečovat, což bude dlouhodobý proces a nezadané by se měly začít ohlížet v jiných kruzích. Zkuste sama příští týden navštívit biograf či plavecký areál.

Reklama