ber.gifBeran
Čekají vás problémy v osobním životě. Půjde ale o nedorozumění a vše se koncem týdne zase spraví. Nebojte se být odvážnější a více komunikujte. Dopřejte si během toto týdne trochu povyražení v s přáteli, třeba za kulturou.

byk.gifBýk
Máte pocit, že vás stále něco bolí a nemáte energii? Nezoufejte, tento týden dostanete do těla příval nové energie. Pokud se budete trochu hýbat především v přírodě, budete se cítit, jako byste užila medikamenty proti bolesti.

bliz.gifBlíženci
I když jste stále trochu smutná kvůli nedostatku financí, můžete chodit s hlavou nahoru. Vše se totiž obrátí k lepšímu. Stačí se dívat i na nabídky práce, o které se domníváte, že byste ji nezvládla. Vaše komunikační schopnosti jsou na dobré úrovni a učit se můžete za chodu.

rak.gifRak
Inspirace není něco, co by přicházelo každý den. Konstelace hvězd je nyní však taková, že ji budete mít plno. Využijte ji, jak jen je to možné. Kupte si třeba malířské plátno a zkuste jen tak malovat tahy štětcem. Uvidíte, co z toho vznikne.

lev.gifLev
 Ve všech oblastech vašeho života vás čeká štěstí. V práci uděláte dojem na nadřízeného, v soukromí mile překvapíte svou rodinu. Budete sršet novými nápady a budete plná energie.

panna.gifPanna
Jste důsledná, systematická a máte ve všem pořádek, ale ne každý ve vašem okolí se narodil ve stejném znamení jako vy. Mějte pochopení i pro ty, kteří potřebují ve svém životě trochu chaosu a nerovnováhy. Zkuste se neutápět v detailech a být trošičku více volnomyšlenkářská. Alespoň následující týden.

vaha.gifVáhy
Začátek tohoto týdne pro vás nebude tak jednoduchý, jako tomu bylo minulý týden. Budete mít chuť na velké změny na pracovišti. Raději byste v práci zefektivnila některé postupy. V osobním životě bude vše harmonické.

stir.gifŠtír
Chybí vám důvěra k druhým a tím pádem nedeleguje věci na své kolegy či rodinné příslušníky a velmi často spoléháte jen sama na sebe. To ale časem může vyústit pořádným vyčerpáním. Ze dne na den to asi nezměníte, ale zkuste to alespoň s maličkými úkoly.

strelec.gifStřelec
Jste jako motýl, který celé dny přelétá od květiny ke květině. Nikde se nezastavíte, neodpočinete a zase mizíte. Trénujte trochu svoji trpělivost a výdrž. To zklidnění by vám přineslo jen kýžené ovoce.

kozo.gifKozoroh
I když se budete cítit s energií na nule, nedejte na sobě nic znát. Lidé, kteří vám nepřejí, by se totiž zaradovali, a to jim nechcete dopřát. Dělejte jakoby nic a padněte až doma, kde vás nikdo neuvidí.

vod.gifVodnář
Po delší době do vašeho intimního života vstoupila vášeň a zápal. S partnerem budete hořet jeden pro druhého a užívat si společné chvilky na maximum. Nebojte se vymýšlet ani novinky v posteli, zábrany musí stranou.  

ryby.gifRyby
Váš šéf na vás bude hledat jen samé chyby. Nenechte si srazit sebevědomí. Pouze si na vás vybíjí frustraci z jiného svého problému. Nebuďte vyloženě drzá, ale za svou práci se postavte, můžete s ní být totiž spokojená.

Reklama