5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Poslední dobou hodně přemýšlíte o sobě, ale zapomínáte myslet na pocity druhých. Pokud jste zadané, měly byste se o něco více zabývat pocity své drahé polovičky. Přispějete tím k harmonickému vztahu.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Tento týden budete mít štěstí v různých sázkách. Nemusí to být zrovna sázka do loterie, ale klidně jen s přáteli z legrace o pár peněz. Štěstí můžete zúročit třeba na dostizích nebo sázkou na fotbalový zápas. Zkrátka jestli někdy, tak teď.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Pokud máte pocit, že jste poslední dobou stále unavené, využijte každou volnou chvilku na přestávku. Buďte někdy samy se sebou. V práci je občas těžké, najít koutek, kde vás nikdo nebude rušit. Někdy je fajn se zavřít třeba na toaletě a vydechnout si.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Chcete už dlouho věnovat nějaké peníze na charitu a stále hezkou věc odsouváte? Nyní je nejlepší příležitost, protože osud vám chce vaši dobročinnost vrátit. Vyberte si organizaci na podporu dětí či zvířat a udělejte dobrou věc. Štěstěna se vám vrátí v podobě většího obnosu peněz.

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Dávejte si pozor v dopravních prostředcích všeho druhu. Pokud máte naplánovanou cestu do zahraničí, rozhodně se s někým střídejte při řízení nebo vybírejte aerolinky, které jsou bezpečné a prověřené. Dbejte na všechny bezpečností pokyny, ale hlavně cestujte v klidu.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Krásné počasí vám konečně trochu zvedne náladu a ze sluníčka načerpáte energii, která vám dosud chyběla. Snažte se být co nejvíce venku, abyste si udělala pořádné energetické zásoby. Budou se hodit až na vás přijde jarní únava.

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Myslete pozitivně. To je základ. Nemá cenu se babrat v tom, co všechno se vám nepovedlo a představovat si budoucí katastrofické scénáře. Nepodceňujte sílu myšlenky. Negativní představy mohou skutečné negativní dění opravdu přivolat.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Někdo ve vašem okolí prochází smutným obdobím. Přestaňte mu opakovat, že kdyby vás poslechl, dopadlo by to lépe. Na výčitky už je pozdě. Teď od vás potřebuje podat pomocnou ruku a nabídnout rameno, na kterém se může vyplakat.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Dejte si pohov od sociálních sítí. Nepůsobí na vás dobře. Dokonalé fotografie dokonalých žen vám jen snižují sebevědomí. Myslete ovšem na to, že všechno není tak, jak to vypadá a žádná žena není dokonalá.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Pokud stále váháte nad tím, jestli zůstávat s partnerem, který si vás neváží, udělejte správné rozhodnutí, jenž povede k vaší trvalé spokojenosti. Vzápětí byste měla narazit na muže, který vám snese modré z nebe, a když ne, naučíte se být alespoň sama se sebou.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Nebojte se prosadit své názory. Ale určitě ne za každou cenu. Jen v tom případě, že si jste naprosto jisté a naplno jim věříte. Pokud máte pochybnosti, raději si to rozmyslete. Je dobré si uvědomit, na co máte, a kde jste naopak mimo.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Necítíte se poslední dobou moc jako ryba ve vodě? Zkuste si dopřát relax. Odpočiňte si od neustálého shonu a hoďte starosti za hlavu. Skočte si třeba na masáž nebo ke kadeřníkovi, dejte si horkou koupel nebo se jděte projít do přírody.

Reklama