5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Čeká vás moc příjemné období a téměř nic vás nemá šanci rozhodit. Bylo už také na čase, aby vám hvězdy trochu dopřály své pozornosti. Hádky se vám budou vyhýbat obloukem, nemocím se chrabře ubráníte a žádné nečekané výdaje vás nečekají.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Následující týden buďte opatrná na svoje věci. Budete lehce roztržitá a snadno by se mohlo stát, že přijdete o něco, co byste postrádala. Takže: hlídat kabelku, klíče, telefon, šálu… I když s tou postradatelností to není tak horké. Většina věcí se dá nahradit, s lidmi to už neplatí.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Pozor na imunitu. Všichni kolem vás teď budou prskat, kýchat, smrkat… a vy buďte pořádně na pozoru, ať se nějaký bacil s vámi neskamarádí. Neprochladnout je základ. Zdá se, že skutečný podzim je tu a rána budou chladná.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Tento týden počítejte s tím, že téměř žádné plány nevyjdou přesně tak, jak byste předpokládali. Na vině může být nedostatek času, ale možná i nějaká konkrétní osoba. Neklesejte ale na mysli a snažte se o co nejlepší výsledky. Připravte si silné nervy, a to nejen do práce, ale i na domácí půdu. Ale nebojte, brzy bude zase lépe!

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Heslem tohoto týdne bude zábava a dobrodružství. Kývnete s radostí na každou výzvu, schůzku nebo plánovanou akci s přáteli nebo rodinou. Těšte se na malé i velké radosti, bláznivé zkušenosti a možná i trochu adrenalinu. Žijeme přeci jen jednou, tak si to užijte na maximum!

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Panny, čekejte, že se k vám dostane nemilá zpráva nebo novinka. Někdo před vámi zřejmě něco tají a to, co zjistíte, rozhodně nebude příjemné. Možná vás to i vnitřně zraní. Připravte se na to a buďte silné. Myslete na to, že i takové věci vás mohou posílit a posunout dál.

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Ve vašem okolí se toho hodně odehrává a vy všechny trable ostatních do sebe nasáváte jako houba. Víme, že je těžké nepomoci těm, které máte ráda, ale uvědomte si, kdy už zbytečně mrháte svými silami. Podejte pomocnou ruku, ale nenechte se zničit. Pokud vidíte, že vaše snaha je k ničemu, nechte dotyčného/dotyčnou poprat se s vlastním osudem.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Porozumění, to vám v posledních dnech chybí. Hledáte ho ale na nesprávných místech. Místo partnera, přeci jen je to muž, ho hledejte spíše u blízkých přítelkyň. Zde si ale dejte pozor, aby to byla osoba, která vám upřímně poradí a řekne svůj názor, nebude jen přitakávat.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Práce, práce, práce, to je náplň vašich dní. Není se tedy čemu divit, že jste unavená, nic vás nebaví, nemáte náladu. I během náročného dne si najděte chvilku sama na sebe. Udělejte si radost novým kouskem oblečení nebo jen vypněte. Energii, kterou vydáváte, je potřeba i někde nabrat.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Hledejte znamení! Stále otálíte s jedním vaším rozhodnutím, které ovlivní váš osobní život. V tomto týdnu se stane něco, co vám dá velmi jasné znamení, jak byste se měli rozhodnout. Až moc se bojíte něčeho nového a přitom vás to může v životě jen posunout dál.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
I smutné pocity k životu patří a vás v tento týden nebudou vůbec chtít opustit. V hlavě vám běží všechny události letošního roku a vyčítáte si některá svá rozhodnutí a říkáte si, zda to mohlo být jinak. Minulost nezměníte, tak se v ní přestaňte tolik šťourat a zapracujte na sobě teď.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Když se vám nedaří v práci, svádíte to na neúspěchy v osobním životě a naopak. Zkuste více tyto dvě věci oddělit, a pokud jedna z nich nefunguje, zaměřte se na tu druhou a rozvíjejte ji. Nakonec se obě roviny postupně vyrovnají a budete spokojení, jen musíte změnit svůj přístup.

Reklama