Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeNálady se vám střídají jako na houpačce. Máte před sebou víkend, tak si odpočiňte a rozmyslete se, co dál. Sama tušíte, že to chce změnu. Už delší dobu jedete v zaběhlých kolejích... A nezapomeňte, že i malý krůček vpřed je krůček.

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeTento týden lépe hlídejte své finance. Nejste typ, který utrácí bez rozmyslu a kupuje zbytečné hlouposti, ale následující týden těch výdajů bude i tak dost, tak se zkuste držet zkrátka. Lákadlům lépe odoláte na procházce, v parku nebo u vody.


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeZkuste si dát trochu pauzu. Za poslední týdny toho máte za sebou tolik, co jiní za celý rok. Vydechněte si, odpočiňte, zajděte na masáž nebo si doma zalezte do křesla s knížkou či si pusťte film. Pauza se vám rozhodně vyplatí a vaše tělo vám poděkuje.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeDruhá půlka srpna je jako stvořená k tomu, abyste dali do pořádku vše, co se pokazilo. Upevňujte nejen rodinné vztahy, zaměřte se na generální úklid svého domova a nezapomínejte ani na pevný řád ve financích. Odměnou pro vás bude pohodový zbytek léta.

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeEnergie, dobré nápady a pozitivní přístup k práci z vás doslova srší. Nebojte se proto nových výzev a nápadů. Je na to ideální doba. A nezapomínejte ani na lásku! Užívejte zkrátka života na 100 %!


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeMilé Panny, nebojte se vykročit do nových zítřků. Dopřejte sobě i svému životu restart! Cítíte se unavené? Bez nápadů? Prázdné? Je čas s tím skončit, udělat tlustou čáru za tím, co se nepovedlo a jít kupředu. Nemyslíte?

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeZdá se, že vás čekají lepší zítřky, především pro ty, kteří tak moc touží po lásce. Ve vašem okolí se objeví někdo, kdo bude stát o vaši společnost. Bude to člověk, který vám v životě dá vše, co hledáte. Mějte tedy oči otevřené, ať neprošvihnete svou příležitost.

 


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeHledáte rozptýlení, které by vás vytrhlo ze všedních dnů. Chcete vyrazit na prodloužený víkend? Jeďte, klidně i sama. Zkrátka, dělejte to, po čem vaše srdce prahne. Je to váš život a nechcete přeci jednou litovat toho, že jste něco neudělala. Vše je ve vašich rukách, seberte tedy už konečně kuráž!

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopePoslední dobou jste ve velkém stresu. Máte pocit, že musíte vše stihnout a být ve všem nejlepší. Zkuste alespoň trošku zvolnit tempo. Každý z nás potřebuje občas vypnout. Tím, že vypustíte nějaké věci, se váš život dostane opět do harmonie, po které tolik toužíte.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscope Pozor! V rodině se řeší finanční situace a je možné, že se vás dotkne také, i když jde o příbuzné, které tak často nevídáte. Tentokrát ovšem zkuste lehce potlačit svou laskavou povahu a narovinu řekněte, že finance navíc nemáte, abyste se pak sami nedostali do dluhů.

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeNetlačte tak na pilu! Nemluvíme jen o vztahových věcech, ale ani v pracovním prostředí není dobré zbytečně vyskakovat kvůli každé hlouposti. Pokuste se v tomto týdnu malinko uvolnit a dejte si třeba jeden den volna a věnujte se jen sama sobě. Ať už vás uklidňuje čtení, televize a nebo spánek - dopřejte si jej dostatek. Čekají vás mnohem krušnější chvíle, tak ať na ně máte sílu.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeRybičky, jeďte k vodě! Je poslední týden prázdnin a má být ještě pěkně, takže toho využijte. Už byste totiž mohly poznat zajímavý protějšek, který by mohl být závěrečným flirtem letošního léta. Pokud zadaní jste, tak si dejte pozor na neshody s partnerem, kvůli hříchu minulosti by mohla vzniknout nepříjemná hádka.