beran.jpgBeran
Tento týden budete muset dělat kompromisy více než obvykle. Hlavně v práci. Ani doma to nebude žádná velký idylka. Napjatou atmosféru však na konci týden utne nečekané, avšak příjemné překvapení od vašeho partnera.

byk.jpgBýk
Jste ve svém živlu a současné počasí vám dělá dobře. Tak si ho užijte na maximum a třeba si dopřejte neplánované volno. Utečte z práce dřív nebo si vezměte rovnou jeden den volna a jděte do parku, kavárny, poseďte s knížkou. Udělejte si den přesně tak, jak se vám bude líbit.

blizenci.jpgBlíženci
Zkuste si naordinovat třeba jen na pár dní detox. Poslední dobou jste sahala po sklence nebo nezdravém jídle častěji, než bylo záhodno. A pokud detox není pro vás to pravé, alespoň začněte více vnímat to, co pijete a jíte. Vaše tělo to ocení.

rak.jpgRak
Buďte co nejvíce mezi lidmi a nestahujte se nikam do ústranní. Samota vám teď neprospěje. Akorát byste z ní měla depresivní myšlenky. Společnost lidí vás nabije energií a budete se cítit v pohodě.

lev.jpgLev
Nechte si počechrat vaši lví hřívu. Objednejte se na střih a ideálně i na barvu, následující týden je totiž ideální pro zkrášlování a úpravu vašich vlasů. Rozhodně si to zasloužíte a užijete.

panna.jpgPanna
Máte pocit, že kromě celosvětové krize prožíváte svou vlastní? Za normálních okolností nezkazíte žádnou legraci, ale teď jste jako tělo bez duše. Na úzkosti z budoucnosti pomáhá leckdy změna, a to v jakémkoliv smyslu.

vaha.jpgVáhy
Nahromaděné napětí vám může pomoci zvládnout pohyb. Jděte si zacvičit nebo se projít na čerství vzduch. Nebojte se ani delší vycházky. Utřídíte si alespoň myšlenky. Na konci týdne se budete cítit už v pohodě.

stir.jpgŠtír
Trochu zpomalte ve svém sobectví. Zábavu nyní stavíte na první místo, ale myslete také na to, že vás ostatní potřebují. Nejprve splňte své povinnosti, a až poté se bavte. Myslete také na to, že alkohol nespalujete tak rychle, jako dříve.

strelec.jpgStřelec
Celý život se odhodláváte k tomu, abyste začala s nějakým koníčkem, ale stále se k aktivitě nemůžete dokopat. Mnoho kurzů teď nabízí ukázkové hodiny, tak jich využijte. Třeba zjistíte, že máte umělecké vlohy nebo taneční nadání, o kterém jste nevěděla.

kozoroh.jpgKozoroh
Zablokovaná krční páteř nebo neustávající vyrážka? Ať už vás trápí nejrůznější zdravotní problémy, je třeba pátrat po psychických příčinách. Častým původcem všeho špatného totiž bývá hlava.  

vodnar.jpgVodnář
Soustředit se na práci pro vás bude v tomto týdnu velmi obtížné. Myšlenky vám totiž budou pořád někam utíkat. Nebojte se vyhazovu. Požádejte o pomoc kolegy, uvidíte, že budou mít pochopení.

ryby.jpgRyby
Budete mít pocit, jako by na vás ležela tíha celého světa, pocity křivdy a ublížení se vás ne a ne pustit. Nejlepší bude, když si to s člověkem, který vám ublížil vyříkáte. Bojovnou náladu ale nechte doma. Nyní je potřeba jedna racionálně a s rozvanou.

Reklama