Týdenní horoskop pro Býky: Chce to dovolenou!

horoscopeVy už tu dovolenou potřebujete opravdu jako sůl, milí Býci. Mračíte se na svět a v práci děláte chyby, které nelze přehlédnout. Naštěstí jsou vaši kolegové diskrétní a váš šéf ví moc dobře, že už prostě melete z posledního, takže vše blahosklonně přehlíží. Nezbývá než abyste se z vlastních chyb nehroutili vy sami, nikdo přece není neomylný, ale jakmile to půjde, vypněte a odjeďte někam, kde si opravdu odpočinete a načerpáte síly!


Týdenní horoskop pro Berany: Buďte něžní!

horoscopeJak je to dlouho, milí Berani, co jste si udělali čas jen sami na sebe? Víme, že na podobné „zbytečnosti“ nemáte prostor, ale neškodilo by vám trochu se pozastavit a zamyslet se, jestli by se něco nedalo dělat jinak a lépe - tedy jinak než „hlavou proti zdi“. Musíme vám sdělit sladké tajemství, milí Berani. Kdybyste občas ukázali ostatním svoji něžnější tvář, divili byste se, jaké by to mělo účinky! Zkusíte to?


Týdenní horoskop pro Blížence: Usmívejte se!horoscope

Pokud vedle sebe máte spřízněnou duši, se kterou si máte stále co povídat, zřejmě teď prožíváte klidné období a užíváte si partnerské lásky a pohody. Jestli jste sami, možná se v příštích dnech dostaví pocity smutku, snažte se jim proto předejít tím, že nebudete zavření doma, ale vyrazíte mezi lidi. Nemusíte se přece hned vázat manželským slibem, abyste nebyli sami. :) Pokud vyrážíte na dovolenou, zkontrolujte, a to klidně třikrát, jestli máte pas nebo jiné doklady a peníze s sebou. A nezapomeňte za sebou zamknout!


Týdenní horoskop pro Raky: Chybí vám pohyb a zelenina!

horoscopeV posledních dnech jste se poněkud zanedbávali, milí Raci, zejména co se stravování a pohybu týká. Víme, kdo by neměl rád nezdravé věci a kdo by rád neseděl u televize nebo na letní zahrádce nějaké pěkné hospůdky? Tohle všechno si samozřejmě můžete dopřát, ale musíte to vyvážit pohybem! Je potřeba se přemoct, i když se vám opravdu nechce. Nebo snad chcete vypadat ve třiceti (čtyřiceti, padesáti...) jako indiánská babička?


Týdenní horoskop pro Lvy: Ve víru vášně!

horoscopeLvy v následujících dnech doslova pohltí spalující vášeň, které nebudou moci odolat. Budete hořet jako pochodeň a běda tomu, kdo se dostane do vašich žhnoucích spárů. Nikdo neunikne! :) Ale teď vážně, milí Lvi. Brzděte trochu a nechte objekt své touhy také samostatně dýchat. Mohli byste ho totiž nadobro vyplašit, a to přece nechcete. Uberte páru i v práci, ne všem se chce v tom horku pracovat do úmoru, a vy jste svou energií až otravní. Dejte si pauzu!

 


Týdenní horoskop pro Váhy: Do ničeho se nenuťte, ale jednejte!

horoscopeJak to tak vypadá, milé Váhy, změny v soukromém životě jsou opravdu na pořadu dne... pokud se vše vyvíjí podle vašich představ, nezbývá než vám pogratulovat a popřát hodně štěstí. A pokud jsou změny trochu nečekané či dokonce nechtěné, pak máme pro vás jednu radu - jednejte! Nenechte se pasivně vláčet „osudem“, jasně si zformulujte, co opravdu chcete, a jděte za tím.


Týdenní horoskop pro Panny: Držte se svých zásad!

horoscopePro vás máme, milé Panny, na příští dny jednu jedinou radu, a vy jistě nebudete mít problém se podle ní řídit: Držte se svých zásad a neustupujte, i když pokušení bude opravdu, ale opravdu velké! Sice máte občas chuť zkusit něco nového, ale tentokrát byste se mohly ošklivě spálit, takže zařaďte zpátečku a mějte se na pozoru. Obzvlášť pozor si dejte na potenciální partnery, pokud jste nezadané. A že se jich kolem vás bude točit... :)


Týdenní horoskop pro Štíry: Vzhůru za vším novým!

horoscopeJe čas na nové projekty, milí Štíři! Ať už pracovní, životní nebo partnerské... To staré už máte odžito, vaše zkušenosti jsou vám tou nejcennější pokladnicí, kterou teď ale zavřete, a svoji mysl naopak otevřete novým podnětům, které k vám přicházejí. Nemusíte hned měnit zaměstnání nebo partnera (i když i to je někdy nutné), se změnami můžete začít úplně jednoduše - u sebe.

 


Týdenní horoskop pro Střelce: Zahrňte partnera láskou a cestujte s rozmyslem

horoscopeMilí Střelci, v příštích dnech si znova uvědomíte, že váš partner je pro vás klidným přístavem, a i když vás jeho možná až moc poklidné vody někdy nudí nebo rozčilují, neobešli byste se bez něho. Dejte mu najevo svůj vděk a zahrňte ho láskou, budete mít radost a dobrý pocit oba! Pokud se chystáte na cesty, udělejte si aspoň rámcový plán, co všechno chcete vidět, jinak nestihnete nic a budete jenom zmateně pobíhat. A to je škoda, ne?


Týdenní horoskop pro Kozorohy: Vaše plány vycházejí!

horoscopeVy umíte dobře plánovat, milí Kozorozi, a ostatní to o vás dobře vědí. Poslední dobou jste možná podlehli dojmu, že se málokterý z vašich plánů splní, ale když se na svůj život podíváte s odstupem, zjistíte, že se většina vašich plánů změnila ve skutečnost, a to je obdivuhodné. Samozřejmě že někdy nejde všechno tak, jak si to představujete, ale to známe všichni. Nemusíte se rozhodně bát odsudků nebo kritiky, v následujících dnech se vám naopak od vašich bližních dostane pochvaly a uznání. Tak si to užijte!


Týdenní horoskop pro Vodnáře: Jste téměř bez chyby!

horoscopeMilí Vodnáři, gratulujeme vám! Dovolené jsou v plném proudu a všichni ve vašem okolí mají problém se soustředěním a doslova melou z posledního, protože už se vidí někde na pláži - nebo se z ní zrovna vrátili a žijí vzpomínkami... kdežto vy máte obdivuhodnou výdrž a sebekázeň a zvládnete práce za tři. Neodsuzujte ale ty, kterým práce zrovna nejde od ruky, víte dobře, jaké to je. :) Buďte shovívaví a ukažte svoji benevolentní tvář, pak už vám k dokonalosti nebude scházet skoro nic!

 


Týdenní horoskop pro Ryby: Čeká vás setkání...

horoscopeRybičkám tento týden přijde do cesty někdo z minulosti. Dávný známý, kolega z bývalé práce, spolužák, nebo dokonce bývalý přítel či exmanžel? Nechte se překvapit, milé Ryby, ale nikoli zaskočit! Vypadáte lépe než kdy předtím a všichni, kdo vás po delší době uvidí, budou doslova žasnout, jak vám to sluší! Užijte si obdivu a nechte vaše sebevědomí vystoupat k výšinám, máte k němu důvod.

 

Reklama