Beran
Práce máte nad hlavu a nebude to výhledově o moc lepší, ale přesto je vám fajn a cítíte se spokojenější víc než kdy jindy. Ten pocit si hýčkejte. Pohoda se přenese do partnerských i rodinných vztahů. A to množství práce prostě zvládnete. Berani se jí nebojí.

Býk
Emoce se u vás střídají jako na houpačce, zkuste jim ale nepodléhat a koukat na svět optimisticky. Malou radu máme pro rodiče dětí. Je moc hezké, že pro ně uděláte vše, ale nezapomeňte, že vaše úloha je připravit je na život. Nechte je někdy padnout na nos, ono jim to moc prospěje.

Blíženci
Před vámi je týden, kdy na vás hvězdy sešlou jiskření a sexuálního napětí. Svobodným držíme palce a těm zadaným radíme, aby si své kroky hodně rozmyslely. Následky jsou docela zřejmé. Zkuste zkrátka oněm flirtům nepodlehnout.

Rak
Slunce vás nabíjí optimismem, a to je skvělé. Využijte své dobré nálady a nenechte si ji zkazit ani v práci. Proč taky, že? Uspořádejte si s kamarádkami dlouhé holčičí posezení, určitě to budou přijímat s nadšením. Vždyť přeci kromě partnera a rodiny musíme pečovat i o přátelské vztahy. Jsou totiž nesmírně důležité!

Lev
Lvi, očekávejte, že k vám přijde nějaká nečekaná nabídka. Možná pracovní, možná osobního ražení. Rozmýšlejte ale dobře. Není třeba se unáhlit a pak svého rozhodnutí litovat. Raději se nad tím poraďte s rodinou nebo partnerem a zvažte plusy a mínusy. Nic vám neuteče. Také zobejte vitamíny, asi se přižene nějaké malé jarní nachlazení, tak pozor na něj.

Panna
Trápí vás chmury na duši? To se může stát, tak se jimi snažte příliš netrápit. Netahejte si osobní starosti ani do práce, ať nedochází ke zbytečným konfliktům. Zkuste na splín vyzrát nějakou vaší oblíbenou aktivitou – sportem, sladkostí nebo klidně sexem. Zkrátka čímkoliv, co vám udělá dobře a vykouzlí úsměv na tváři.

Váhy
V blízké době vás čekají nenadále finanční výdaje. Nemusíte se ale bát, tak strašné, jak se to bude zpočátku tvářit, to nakonec nebude. Sice budete muset sáhnout do svých rezerv, ale nezruinuje to váš rodinný rozpočet. Navíc, nakonec by se mohlo jednat o investici velmi příjemnou. Takovou, která příjemný způsobem do budoucna ovlivní váš život.

Štír
Stále se vezete na vlně negativní energie, nemyslíte si, že je čas s tím už něco udělat? Měly byste udělat první krok k lepším zítřkům. Ano, nemusí to být jednoduché, ale je potřeba začít pracovat na spokojenějším životě. Pokud už dlouho toužíte po zvířátku, pořiďte si ho. Nebyla jste dlouho na dovolené, vyrazte. Právě to vás může dostat z chmur, které vás trápí.

Střelec
Příští týden pro vás bude ve všech ohledech pozitivní. Bude tedy ideální doba vyřešit problémy, které vás trápí a jejich řešení stále odsouváte. Snažte se vytěžit z následujících dní maximum. Vše, co si zamanete, se vám podaří. Můžete se tedy pustit i do zásadnějších rozhodnutí.

Kozoroh
Když se daří, tak se daří. Bohužel to nyní vypadá, že si z vás hvězdy dělají srandu a vám se všechno sype pod rukama. Nepanikařte a pokuste se problémy řešit jeden po druhém a s chladnou hlavou. Co nespěchá, odložte a soustřeďte se jen na to, co vás existenčně ovlivňuje. Nebojte se, tohle období přejde, ale musíte si udělat pořádek v životě.

Vodnář
Je nejvyšší čas začít se seznamovat a netruchlit po bývalém partnerovi. To, že se váš vztah rozpadl, mělo důvod a vy víte, že pro vás byl zásadní. Muže nepředěláte k obrazu svému a jsou věci, které člověk nedokáže tolerovat věčně. Jděte se projít do parku se psem, nebo vyrazte na skleničku s kamarádkou, ale rozhodně se neuzavírejte do sebe a choďte ven.

Ryby
Tento týden vás překvapí zdravotní problémy. Nebude to nic závažného, ale dejte si pozor na to, abyste byly dostatečně oblečené i do deštivého počasí a možná se raději vyhněte nárazovým návštěvám fitness center. Tělo je oslabené a nepřeje si, abyste mu dávala zabrat. Poslouchejte ho a věnujte se odpočinku.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama