Beran
Je ten správný čas na dělání dobrých skutků. Můžete přispět na charitu nebo pomoci stařence s nákupem. Fantazii se meze nekladou, ale vaše karma vám vaši péči o druhé v budoucnu vrátí. Tím si můžete být jistá.

Býk
Nenechte si zkazit náladu problémy v práci. Čas od času se prostě lidé neshodnou. Berte to sportovně a s kolegy si všechno narovinu vyříkejte. Potlačované emoce stejně někde vybuchnou a mohlo by to být ještě horší.

Blíženci
Chcete udělat radost svému bližnímu a zapomínáte na to, jak nesnáší překvapení. Neplánujte nic šíleného, vaše snaha by totiž mohla přijít vniveč. Udělejte mu radost raději nějakou drobností, tak budete mít jistotu, že ho nepříjemně nezaskočíte.

Rak
Je na čase si uvědomit jednu zásadní věc. Nejste a ani nebudete středem vesmíru. Planeta Země kolem vás opravdu neobíhá a ani nejste nepostradatelná. Hvězdy radí trochu méně samolibosti a trochu více pokory!

Lev
Poslední dobou máte chuť dost rozhazovat. Zkuste ale svá velká rozhodnutí trochu oddálit. Tento týden pro to není zrovna to nejlepší období. Vaše investice by se vám nemusela vůbec vyplatit.

Panna
Sportem ku zdraví! Ovšem nepřehánějte to. Nepřeceňujte své síly. Mohly byste přijít k úrazu. To ale neznamená, abyste se vůbec nehýbala a nesportovala. Pohyb podporuje imunitu a na podzim je obzvláště důležité ho nevynechávat.

Váhy
Pořád máte nutkání jít do obchodu a koupit si něco pěkného na sebe. Jenomže nakupovat oblečení, které nikdy nevezmete na sebe, to není zrovna moudrý krok. Raději se před koupí nejdřív dobře zamyslete a pořádně si uvědomte, zda se vám daný kousek k něčemu hodí a unosíte ho.

Štír
Máte poslední dobou špatné svědomí? Možná byste se měla zamyslet, proč tomu tak je. Co třeba se omluvit osobě, kterou jste pomluvila před ostatními. Možná to bude trochu trapné, ale věřte, že se vám uleví. Navíc si rozhodně zlepšíte svou reputaci.

Střelec
Dávejte si pozor na lidi ve vašem okolí. Někdo z vašich blízkých se těší, až vám podrazí nohy či jak se říká, zarazí kudlu do zad. Podle karet to bude opravdu v nestřežených okamžik, tak mějte oči otevřené. Není jisté, zdali je to muž či žena, ale osoba by měla mít tmavé vlasy.

Kozoroh
V životě sice hodně záleží na materiálních věcech, ale už se zkuste také soustředit i na něco jiného. Nemusíte mít stále něco nového na sebe a už vůbec vás nemusí trápit, že nemáte nový mobilní telefon. Jsou tu mnohem důležitější věci. Třeba zážitky, ty vám nikdo nevezme.

Vodnář
Pokud si chcete vsadit, klidně to udělejte. Věřte však tomu, že nevyhrajete vůbec nic. Tento týden není vhodný k hazardování a hvězdy vám nepřejí štěstí ve hře. Kdo vám naopak štěstí přeje je Venuše, a tak se začněte poohlížet po lásce. Je všude ve vzduchu.

Ryby
Touha po sladkém bude den ode dne silnější, zkuste jí ale odolat. Raději ji zkuste zahnat ovocem či zeleninou, která vám pomůže i s bojem proti bacilům, kteří se chystají k útoku. Podzim je tady se vším všudy... 

Reklama