5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Nastavte si pevný řád, který vám bude vyhovovat, a hlavně budete schopná ho dodržovat. Na začátku pokaždé hýříte nadšením, ale to velmi brzy přejde a skutek uteče. Možná vám právě onen řád pomůže zařadit do vašeho života nový koníček, jež vám přinese uvolnění a tolik potřebnou radost.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Energie na rozdávání mít moc nebudete a možná je to opět znamení trochu přibrzdit. Není potřeba být všude a některé události se bez vás prostě občas také obejdou. A týká se to i práce. Umět říct ne je důležitá vlastnost…

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Nabídka, která se neodmítá, je vám na dosah. Tak po ni chňapněte a nenechte proplout bez povšimnutí. Zasloužíte si ji a přinese vám radost. Trochu si hlídejte v následujícím měsíci své zdraví, udělejte maximum pro to, abyste neprochladla. I obyčejná rýma může být pěkně protivná.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Copak vám říká slovo prevence? Nic moc, že… Je mnohem menší zlo jít na pravidelnou zubní prohlídku než pak řešit větší problém na pohotovosti někde mimo své bydliště. Dejte si do pořádku vaše zdravotní záležitosti a uleví se vám. Stejně na to pořád myslíte a jen se vám do toho strašně nechce.

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Chce se vám řvát na všechny zlostí i za prkotiny, které se vás ani netýkají. Problém ovšem není v ostatních, ale ve vás. Začínáte na okolí vyvíjet neskutečný tlak a chtít po nich až moc těžké úkoly. Zamyslete se nad sebou a nebuďte tak urputní.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
V životě vám chybí koníček, který by vás naplňoval. Což se odráží na myšlenkových pochodech. Máte totiž tendence řešit absolutní blbosti. A právě teď máte ideální čas to změnit. Vzpomeňte si, co vás bavilo, v čem vynikáte, a začněte se tomu věnovat. Pravidelné cvičení či kurz keramiky vám v mnohém pomůže.

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Poslední dobou máte pocit, že se váš život neubírá tím správným směrem. Samozřejmě vás to trápí. Zamyslete se, jestli není správný čas začít se sebou, se svým životem něco dělat. Pracovat na lepší budoucnosti, která by vás činila šťastnou. Nemusí to být zrovna lehké, ale za lepší zítřky to rozhodně stojí. Hvězdy vám navíc budou v tomto směru nakloněny.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Lidé vás mají rádi, protože jste skvělou osobou, která umí naslouchat a dávat dobré rady. Jenže funkce vrby vás vyčerpává. Nebojte se kamarádce v nouzi říct, že momentálně nemáte náladu. I vy máte právo na klid a hlavně, sama máte dost problémů. V první řadě myslete sama na sebe, na vlastní pohodu a mír, pak až na ostatní.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Příští týden pro vás bude jako na horské dráze. Jednou se budete cítit skvěle, následně bude den, kdy budete nešťastná. Nepropadejte panice. Až přijde depresivní nálada, přemýšlejte nad hezkými věcmi. I tyto stavy nás formují a mají nás posouvat dále. A nebojte se, emoční pouť se zase brzy ustálí. Zatím z ní vytěžte maximum.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
V zimním období se z vás stává introvertní osobnost, což by nebylo špatné, ale odmítáte se vidět i s rodinou. Neuzavírejte se před světem a domluvte společný oběd, aby vás všichni neměli nadobro za mrzouta, kterého už na žádnou oslavu narozenin nepozvou. Vždyť vy máte svou rodinu rádi.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Blíží se vaše narozeniny a začínáte bilancovat o něco více, než tomu bylo ke konci roku. Pokud chcete ve svém profesním životě udělat velkou změnu, teď je na to ten správný čas. Nebojte se vstoupit do podnikání, které se vám nabízí a láká vás už delší dobu.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Dlouho mluvíte o tom, že začnete dělat něco se svým tělem a pořád se na něco vymlouváte. Je nejvyšší čas otevřít stránky nejbližšího fitka kolem vás a objednat se na hodinu, která vás zaujme. Musíte dělat rozhodnutí rázná a rychlá, jinak se k tomu nedokopete ani do června.

Reklama