Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeDávejte si pozor na drobná opomenutí a kontrolujte pro jistotu všechno dvakrát - to se týká jak pracovních záležitostí, tak různých plateb či splátek, na které nesmíte zapomenout. Je sice „okurková sezona“, ale to neznamená, že byste měla ztratit obezřetnost. O víkendu to nepřehánějte se sluněním, věnujte se spíše aktivní relaxaci ve stínu či indoorovým aktivitám. Horká hlava vám neudělá dobře.

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeLéto je tady a vy jako pravá hospodyňka jistě „bojujete“ s jeho sladkými plody... zavařujete, mrazíte, pečete a vaříte... zkátka zpracováváte, co se dá. To je jistě chvályhodné, ale moc u toho neochutnávejte, abyste nenabrala nechtěná kila, která by vám vadila nejenom u vody v plavkách. Krmte místo toho ty, kterým nějaké to kilo navíc vadit nebude. :) I to vás uspokojí.


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

I když je tak trochu „okurková sezona“, vám se daří velmi dobře, a to nejen po pracovní stránce. Pokud jste zrovna na dovolené nebo se na ni chystáte, věnujte ji plně odpočinku a relaxaci, ať naberete síly. Ostatní nemají tak našlápnuto jako vy, což můžete využít ve váš prospěch. :)


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeZatímco většině lidí tak trochu dochází dech - nebo spíš motivace k výkonu, o vás se to říct nedá. Máte stále spoustu nápadů a nesplněných snů, které vás ženou vpřed. Nevadí vám ani, že letošní léto je spíš pracovní než odpočinkové. Jdete na to skvěle, to je nejlepší přístup. :) Až bude čas, užijete si i dostatek volna, a vy to víte.

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeZpomalte pracovní tempo, je přece léto, a kdy jindy chcete načerpat síly než právě teď? To krásné počasí tady věčně nebude, a jen vy sama víte, jak moc slunce k životu potřebujete. Zvolněte, uberte plyn a užívejte si volné chvilky, jak jen to půjde. I kdyby to mělo být doma na balkoně - je úplně jedno, kde budete, hlavně že se na chvíli zastavíte.


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeZdá se, že jste blízko splnění vašeho snu. Přesto právě teď nedopusťte, aby emoce převážily nad rozumem. Je zvláštní, že zrovna vy, známá svojí schopností racionálně uvažovat, potřebujete tuto radu, ale je to tak. I rozumná Panna prostě občas ztratí hlavu a je potřeba jí připomenout, aby ji co nejrychleji zase našla. :)

 


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeNejspíš vás poněkud trápí, že se vám nedaří dosáhnout něčeho, po čem už delší dobu prahnete, a dochází vám motivace. Není divu, s výdrží na tom obvykle nebýváte úplně nejlépe, právě naopak. Teď ale opravdu zatněte zuby, milé Váhy, protože se vám to skutečně vyplatí! Berte dosavadní neúspěchy jako zkoušky trpělivosti před vytouženou, sladkou odměnou. :)


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeHvězdy pro vás v následujících dnech nachystaly poklidné dny, ze kterých vás žádná nepříjemnost nejspíše nevytrhne... pokud jste delší dobu odkládali nějakou činnost právě ze strachu z neúspěchu, teď máte nejlepší příležitost se do toho pustit, úspěch je s nejvyšší pravědpodobností zaručen! Vyvarujte se pouze unáhlených rozhodnutí, ale ta nejsou výhodná nikdy, a to vy víte.


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeObklopujete se lidmi, se kterými vás život baví, ale jsou prostě situace, kdy se těm, které zrovna nemusíte, nelze vyhnout. Nedělejte z toho vědu, milé Střelkyně. Není možné mít ráda všechny a se všemi vycházet, i když byste ráda. Ale jste přece dospělá a rozumná, a když na to přijde, umíte se aspoň na chvíli zklidnit a ustoupit do pozadí, zvlášť když to vlastně ve finále bude ve váš prospěch. :)


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Pro samé (zdravotní) trampoty, které vás poslední dobou trápí víc než jindy, nevnímáte nic z toho hezkého, co se kolem vás děje, a to je velká škoda. Nejste přece sama, kdo má potíže, tak už se tolik neškareďte a podívejte se pořádně kolem sebe! Je léto, doba, kdy máte načerpat síly a užít si darů přírody... donuťte se k úsměvu, vyhledejte ty, se kterými je vám dobře, bavte se o pěkných věcech. Dost bylo té negace!


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeMáte štěstí, že kolem sebe máte lidi, na které se můžete spolehnout. Jen je škoda, že občas špatně rozlišujete mezi nimi a mezi těmi, kteří mají jen plnou pusu řečí, ale skutek utek. Momentálně ale můžete být v klidu, letní sezona je uvolněnější a leccos vám odpustí... užívejte si plnými doušky (či sousty :)) krásného léta a dovolte si nebýt tolik ve střehu, projde vám téměř všechno. :)


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeNeohánějte se pořád tolik těmi pracovními povinnostmi, ano, máte toho dost i teď, v létě, ale přece jen, když budete upřímná, jindy to bývá horší, a také si najdete čas na odpočinek. Svými stížnostmi byste své blízké jenom otrávila. Neremcejte a vězte, že minimálně o víkendu můžete zahálet o stošest, neuteče vám vůbec nic. Už jen to samo o sobě je důvod k radosti, co říkáte?

Reklama