Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeBudete se muset naučit novým věcem, což vám obvykle nečiní větší potíže. Nyní se ale připravte, že to nepůjde úplně zlehka. Pracovní záležitosti byste navíc nejradši odsunula do pozadí, protože doma řešíte důležitou záležitost. Musíte ale zvládnout obojí, i když vás to bude stát mnoho sil. Energii i dobrou náladu doplňte něčím dobrým na zub. :)

 


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeJestliže už máte dovolenou za sebou, a přesto se necítíte odpočatá, zřejmě neumíte efektivně hospodařit se svými silami. Poraďte se s někým, kdo tomu rozumí, ať zase nezabloudíte do slepé uličky. Máte-li dovolenou ještě před sebou, dobře si rozmyslete, co všechno chcete během ní stihnout, a s plány to nepřehánějte, ať nejste zklamaná.


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Zazáříte v jakékoli společnosti, protože spokojenost a úspěch z vás jen čiší. Klidně se nechte hýčkat pochvalami, jsou zasloužené. Dobrou náladu si pak přineste i domů, tam jí bude zapotřebí. Pozor si dejte na přemíru alkoholu, zejména jeho míchání vám neudělá dobře, tak se nenechte svést k hloupostem. :)


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopePartner vám nejspíše něco vytkne a svým napomenutím vás zasáhne na citlivém místě. Nicméně uznejte, že má trochu pravdu, i když ne úplnou, a neurážejte se hned. Místo toho mu zkuste vaše chování vysvětlit, aby pochopil váš pohled na věc. Pokud na diskuse nemáte momentálně náladu ani sílu, potom se schovejte před světem a spravte si náladu něčím, co máte ráda. :)


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeJste mimořádně pracovitá a svému povolání věnujete momentálně spoustu času a energie. Bohužel vaše nasazení se projevuje také tím, že se téměř neukážete doma. Pak se nedivte, že vaše smečka po dobu vaší nepřítomnosti „zvlčí“ a bude provádět různá alotria. Málo platné, když není kocour doma, myší mají pré. :)


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeVaši nejbližší se domnívají, že vás dobře znají, přesto se čas od času, stejně jako v těchto dnech, přesvědčí o tom, že stále máte spoustu svých 13. komnat, do kterých nenecháte nikoho nahlédnout. Nechcete tentokrát přece jen některou z nich pootevřít? Hvězdy jsou nakloněny sdílení a pochopení, a vám by se docela ulevilo!


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeO vás vaše okolí říká, že byste na sobě nechala dříví štípat. Ano, jste velmi mírumilovná a velmi tolerantní, ale v příštích dnech se možná lidé okolo vás budou divit. :) S některými z nich vám totiž kupodivu dojde trpělivost, a oni konečně poznají, že i vy, mírná Váha, umíte rozpoutat tsunami.

 


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeČeká vás příval emocí, který bude souviset s událostmi ve vašem soukromém životě. Připravte se na to, že se dozvíte věci, které jste i přes veškerou vaši prozíravost doteď prostě neodhalila. Nemusí se ale hned jednat o katastrofické zprávy, nebojte se dopředu a raději se připravte. Každopádně si cvičte hluboké dýchání a počítání do deseti. :)

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeNemáte ve zvyku si stěžovat, což je jedna z mnoha věcí, které na vás vaše okolí oceňuje. Pokud vás ale momentálně něco hodně trápí, není ostuda, když se svěříte - samozřejmě někomu, komu důvěřujete. Vaše dobrá kamarádka vám poskytne oporu a útěchu a vám se výrazně uleví.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Daří se vám velmi dobře, a to zejména po finanční stránce, která je pro vás opravdu důležitá. Neměla byste ale ztrácet ostražitost, a to i přesto, že máte pocit, že vás teď jen tak něco neohrozí. Často se stávají věci, se kterými nikdo nemohl počítat. Proto buďte připravená na cokoli, ale ze všeho nejvíc buďte hlavně pokorná a vděčná za všechno, co máte.


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopePokud se s partnerem neshodnete v zásadních věcech, pak je zřejmě někde chyba. Většinou však problém nebývá jen na jedné straně, svůj podíl na tom mají oba... nesvalujte proto vinu jen na druhého a chyby hledejte i u sebe. Nikdo po vás ovšem nechce, abyste si hned sypala popel na hlavu; oceněno bude už jen to, že svůj omyl připustíte.

 


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeKritiku snášíte celkem dobře, zvlášť pokud je oprávněná. Umíte uznat svoji chybu, ale měla byste ještě zapracovat na tom, abyste se uměla také omluvit. V příštích dnech budete mít možnost si to vyzkoušet. A je také možné, že se vzápětí role obrátí a vy budete ta, od které se bude žádat odpuštění. Tak nezapomeňte na úsloví: Chybovat je lidské, odpouštět je božské. :)

Reklama