Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeZaměřte se na osoby ve vašem blízkém okolí - už delší dobu něco drhne, ale protože jste k nezastavení, nemáte vůbec možnost si všimnout, že se chování některých lidí změnilo. Ověřte si proto, jestli jim můžete důvěřovat, abyste se nespálila, jak se vám už několikrát stalo. Nenechte se opít rohlíkem a maximálně zbystřete hlavně u všech hlasitých lichotníků (“Ty jsi tak úžasná, máš tak fantastické vlasy/kabelku/manžela/děti...“) a falešných pochlebovačů... ti jsou totiž úplně nejhorší!


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeProžíváte hezké období, daří se vám zejména doma a v soukromých vztazích. Realizujete se proto v domácnosti, s rodinou, protože takto investovaná energie se vám mnohonásobně vrátí. V práci to naopak možná trochu drhne, proto důležitá rada zní: Nic nelamte přes koleno! Pokud vás rozčiluje váš kolega či nadřízený, nic nevyřizujte s horkou hlavou, když bude nejhůř, běžte se někam vydýchat. Rozhodně nemá cenu se pouštět do hádek, ty by vám naopak energii ubraly a vůbec nic by vám nepřinesly.


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Snažte se zabrat v práci, i když máte pocit, že jedete na plný plyn, stále máte rezervy zejména v organizaci času, což, jak víte, byla a vždycky bude vaše slabina. Spoustu věcí úplně zbytečně odkládáte a tak zvaně prokrastinujete, přitom by stačilo opravdu málo. Zkuste si samy pro sebe analyzovat, proč vás některé činnosti tak strašně nebaví, možná přijdete na to, že váš odpor vlastně ani nemá reálný základ.

 


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeStejné upozornění, jako mají hvězdy pro zrozenkyně ve znamení Berana, mají i pro vás. Nedejte na první dojem a snažte se lidi ve vašem okolí lépe „prokouknout“. Sladké řečičky a lichotky rozhodně nejsou důkazem o tom, že je vám někdo nakloněn. Mnoho lidí, kteří vás mají opravdu rádi, prostě jen nepovažuje za důležité o lásce či náklonnosti k vám neustále a nahlas hovořit. Jak se říká, důležitější jsou činy, ne slova!


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeMěla byste začít myslet i na zadní kolečka, milá Lvice, i když víme, že právě to není vůbec vaše oblíbená disciplína. Až příliš často hřešíte na to, že věci přece nějak dopadnou a nějak se vyřeší, popř. někdo je vyřeší za vás. To by se vám ale nemuselo vyplatit. Měla byste si už konečně uvědomit, že člověk má spoléhat především sám na sebe, a ne pořád jen očekávat, co pro jiní udělají... Pro vaše krásné oči jsou sice muži schopni dělat doslova zázraky, ale vy jste přece samostatná myslící bytost a nechcete být na někom závislá, nebo snad ano?


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeVyplatilo se vám vyslechnout si názor druhých? Tak vidíte, a ani to tolik nebolelo. :) Někdy přece může být i příjemné nespoléhat se jen sama na sebe a dovolit si ten luxus, abychom třeba i přenechali některá rozhodnutí na jiných. Nemůžete mít patent na rozum, i když o vás je známo, že vám to dobře myslí, přece jen, rozumět všemu nejlépe opravdu nelze... při vší úctě, nejste Děd Vševěd - nebo už vám snad na bradě raší plnovous?


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeProblémy se mají řešit, a ne zametat pod koberec, milé Váhy, to už byste mohly vědět. Tím si zaděláváte jenom na čím dál větší průšvihy, které vám dříve nebo později přerostou přes hlavu. Nejste spokojená ve vztahu? V práci? Ve vašem domově? Snažte se přijít na kloub tomu, proč to tak je, a hlavně o svých pocitech mluvte. Váš partner/kolega/nadřízený totiž dost pravděpodobně vůbec nic netuší, a to je hlavní důvod, proč to poslední dobou tak zvaně drhne.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopePokud jste doteď zanedbávala domácnost a práce na zahradě, je nehvyšší čas se na ně vrhnout. Jestli se vám nechce do úklidu, ten ještě chvíli počká, ale zahrada už opravdu volá o pomoc. Víte, že pokud se plevele nezbavíte teď v dubnu, tak s ním budete bojovat po celou sezonu? A co trávník, záhony, ovocné stromy? Vidíte? Je toho opravdu hodně, a vy, co nemáte zahradu, tak se vrhněte aspoň na truhlíky do oken nebo přesaďte kytky, které máte v bytě. Půjde vám to od ruky a udělá vám to radost. :)


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeVáš partner musí mít s vámi opravdu svatou trpělivost, což si vy ale vůbec neuvědomujete a neustále na to hřešíte. Mějte ovšem na paměti pořekadlo o džbánu, se kterým se tak dlouho chodí pro vodu, až se ucho utrhne... nechcete-li přijít o to „své ucho“, věnujte se také partnerovi, zkuste ho zapojit do svých aktivit a nenechávejte ho neustále sedět v koutě a brblat - pokud tedy tajně nedoufáte v to, že ho to přestane bavit a jednou ho v tom koutě prostě nenajdete... To byste přece nechtěla. :)


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeKostlivec ve skříni jsou snad nejhorší věcí, která se může v jakémkoli vztahu vyskytnout. Stalo se vám, že na vás právě jeden takový z té skříně vypadl? Nemusíte se hned hroutit, hlavně se snažte zachovat chladnou hlavu, počítejte klidně do sta, nebo i do tisíce, když bude potřeba. A nakonec, možná, zjistíte, že ten kostlivec vlastně není až tak strašidelný, jak se zpočátku zdálo. Třeba se díky němu pročistí vzduch ve vašem domově... a když ne, aspoň budete konečně vědět, na čem jste.


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeJestli něco příhodně charakterizuje znamení Vodnáře, tak je to schopnost užít si života. I když toho máte nad hlavu, dokážete vypnout, někam se ztratit a dělat něco, co vás baví, nebo klidně nedělat vůbec nic. :) Nezapomeňte ale na to, že tyhle vaše „úniky“ vám umožňují hlavně lidé ve vašem okolí, kteří vám je nejenom tolerují, ale ochotně za vás řeší i to, co vy jste nestihla či zapomněla vyřídit... neměla byste to brát automaticky a vidět v tom jen „normální partnerskou výpomoc“, protože to opravdu není samozřejmé!


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeVaši přátelé a konec konců i váš partner mají pocit, že jste se zase ponořila do hodně hlubokých vod - není o vás totiž ani vidu, ani slechu... tentokrát ale nemají pravdu. Vy jste prostě vyrazila do přírody, za sluníčkem, které po dlouhé zimě bytostně potřebujete, a přece nebudete doma, když venku se udělalo tak krásně. No, o víkendu si do batůžku přibalte raději ještě něco teplejšího, protože se ochladí, ale jinak poslouchejte svůj vnitřní hlas a čerpejte energii z probouzející se zeleně. Dobře děláte. :)

Reklama