Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeBudete zavalena povinnostmi a podaří se vám je zvládnout včas a perfektně, ale bude to vyžadovat vaši disciplínu. Nic neodkládejte a v těchto dnech radši zapomeňte, že také znáte slovo odpočinek. Dostane se vám ho, nebojte se, jen si na něj ještě trochu počkáte. Naštěstí sil máte dost, jen s nimi neplýtvejte na zbytečnosti.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeNikdo neříká, že se občas nemůžete trochu zasnít, milé Býčice, ale nepodléhejte tomu příliš, protože vy jste si rozhodně jistější na zemi než v oblacích. :) Klidně si v těchto dnech dopřejte malý výlet do výšin či jiných světů, který vás osvěží, ale pak se honem rychle zase vraťte k tomu, co dobře znáte a kde jste „doma“.


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeJste ráda, že jste se v předchozích dnech neukvapila? Vidíte, trocha trpělivosti se vyplatila. Ráno je moudřejší večera, říká se přece, a tím se řiďte i nadále! Budete mít ne zrovna příjemný pocit, že se vaše okolí zmítá v turbulencích a vás chce do nich vtáhnout. Nedejte se a snažte se stát nohama na zemi!

 


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeZapomeňte chvíli na své běžné starosti a klidně se oddejte příjemnému snění. O víkendu si najděte čas pro sebe a nenechte se nikým rušit, potřebujete uniknout tak říkajíc sama do sebe. :) Nemějte strach, že byste se ztratila, hned v pondělí vás čeká výzva, která vás rychle probere a neodvolí vám myslet na nic jiného než na pracovní povinnosti.


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeBudete mít neodolatelnou touhu si jarně zalaškovat. :) Řiďte se ale přísnými pravidly. Pokud nechcete přijít o jistotu, kterou vám váš současný vztah nabízí, ale přesto si nemůžete pomoci, buďte nanejvýš opatrná a chovejte se tak, aby váš partner nic špatného nevytušil!


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeProjevte své vášně! Nestyďte se a řekněte partnerovi, co a jak máte ráda, protože on vám rád splní, co vám na očích uvidí. :) I v práci jasně prezentujte své názory a nenechte se ovlivnit pomluvami nebo nepřejícími pohledy kolegyň. Stojí při vás štěstí a navíc - máte pravdu!


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeVažte slova, milé Váhy. :) Zvláště pak pokud máte doma partnera v zemském znamení, nepouštějte si pusu moc na špacír, to on stejně nemá rád. Zahrňte ho radši láskou a dotyky, ty řeknou víc než tisíc slov! O víkendu nestůjte u plotny a zajděte si klidně s celou rodinou do vaší oblíbené restaurace. Bude to vítané osvěžení.


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeVyrazte na nákupy a pořiďte si něco pěkného na sebe, budete mít inspiraci a obohatíte váš šatník o pár pěkných nových kousků. Ty staré, které jste už dlouho neměla na sobě, darujte kamarádkám. Budou vám vděčné, protože vy prostě máte vkus. Svoji originalitu uplatníte v těchto dnech v práci i doma, nápady se k vám jen pohrnou.


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeNelekněte se nového úkolu, kterým budete v práci pověřena. Zvládnete ho splnit, i když si zpočátku nebudete úplně vědět rady... hlavně nezpanikařte! Doma je všechno, jak má být, a pokud chcete zachovat status quo, držte se spíše tam než venku; aspoň budete vašim přátelům vzácnější.

 


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopePřed vašimi opravdovými přáteli nemusíte nic skrývat, naopak, tam je upřímnost na místě. Svěřte se s tím, co vás trápí, ti nejbližší vás pochopí a pomohou vám. Na veřejnosti si dál udržujte svoji „ulitu“, ve které jste v bezpečí. O víkendu navštivte příbuzné, kteří vás už dlouho neviděli. Vědí vůbec, co všechno je u vás nového?


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeStřežte si lépe svoje soukromí, protože se v těchto dnech objeví někdo, kdo vám jej bude chtít nabourat, a to dost necitlivě. Přemýšlejte také o tom, jak sama sebe prezentujete na sociálních sítích. Neříkáte o sobě víc, než je zdrávo? A co na to říká váš partner?


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopePro mnoho lidí ve vašem okolí jste inspirací, což nejspíš sama dobře víte. I proto kladete na sebe vysoké nároky. Snaha naplnit váš vlastní dokonalý obraz vás ale v těchto dnech bude stát spoustu sil. Stojíte vůbec o to být za každých okolností dokonalá? Snižte si laťku a buďte víc sama sebou.