Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeMáte za sebou citovou smršť, která možná lecčím ve vašem životě otřásla v základech. Než ale úplně spálíte mosty, uvědomte si, že se ztrátou některých věcí byste se jen velmi těžko vyrovnávala. Chcete obětovat opravdu všechno a vsadit jen na jednu, navíc riskantní, kartu?


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopePokud jste si následující dny naplánovala dovolenou, prázdniny nebo několikadenní relaxační pobyt, udělala jste nejlépe, jak jste mohla. Budete spirituálně naladěná a spolu s tělem si odpočine i vaše hlava. Uspořádáte si myšlenky a některé věci přehodnotíte. To sice můžete udělat i bez dovolené, víkend se taky hodí, ale bylo by dobře, kdybyste dokázala uniknout z domácího prostředí.

 

 


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeVaše drahá polovička má svých starostí dost, proto ji nezatěžujte s těmi svými a snažte se vše, co půjde, vyřešit sama. Možná vás čeká i pár dní či hodin „slaměného vdovství“, kdy budete mít možnost vrátit se aspoň na chvíli do svobodných a bezstarostných časů. Můžete si „vyhodit z kopýtka“, ale platí, že byste neměla dělat nic, za co byste se potom musela stydět. :)

 


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeVaši přátelé oceňují vaši loajalitu a ochotu vždy pomoci, když je to potřeba. Takovou kamarádku, jakou jste vy, by chtěl mít každý. Na vás naopak je, abyste si vybírala své přátele pečlivě, protože máte sklon ztrácet čas a energii tam, kde se vám to nejenom že nikdy nevrátí, ale ani to nebude doceněno. Co takhle malá zkouška jejich ochoty ve formě žádosti o nějakou menší laskavost?


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeVažte si toho, co máte, a nekoukejte se sousedům přes plot. :) Pokud vás o víkendu přepadne chandra a budete mít pocit, že se vám nic nedaří, vzpomeňte si na tyto řádky... Nový pracovní týden začněte s energií sobě vlastní a vrhněte se do úkolu, který jste dlouho odkládala. Máte na to!


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeNeděláte unáhlená rozhodnutí, to není váš styl. V příštích dnech vás ale okolí dostane do situace, která bude vyžadovat rychlé řešení. Nenechte se vystresovat a udělejte vše podle vašeho nejlepšího svědomí a vědomí. Tajnůstkaření, které je vaší libůstkou, se vám tentokrát nevyplatí. Kdybyste se svěřila aspoň svým nejbližším, možná by se vaše tajná přání mohla i brzy splnit...


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeNesrovnávejte se s okolím, neporovnávejte to, jak žijete, ani to, jakou máte práci nebo partnera, a už vůbec nesrovnávejte vaše děti s dětmi vašich přátel. Každá rodina je jiná a každý je výjimečný svým vlastním způsobem. Nenechte se vystresovat. Jediné, čím byste se mohla inspirovat u druhých, kteří jsou ve vašich očích daleko úspěšnější než vy, je schopnost dotáhnout věci do konce.

 


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeUdělejte si hezký víkend, odpočiňte si! Nebo ještě lépe, klidně zapojte vašeho partnera nebo manžela, ale ať se vše odvíjí podle vašich představ. Do ničeho se nenuťte, uvolněte se. Pokud se už delší dobu o něco společně snažíte, mohlo by se vám to právě v těchto dnech skutečně splnit. Ale - netlačte na pilu!

 

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeOpět vás doženou vaše sliby. Jste vždy nadšená každým dobrým nápadem a chcete se zapojit a pomoci, bohužel k vaší škodě prostě nedokážete všechno (hlavně časově) zkoordinovat. Omluvte se včas, pokud víte, že něco nestihnete, nesnažte se o nemožné... mohla byste si pohněvat někoho, na kom vám opravdu záleží.

 


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeVaše tělo hodně vypovídá o tom, jak žijete. Pokud se vám neustále vrací nějaký druh bolesti nebo nemoc, zamyslete se, s čím to může souviset. Nejste-li schopná nadhledu, obraťte se o radu k odborníkovi, není na co čekat. Chronické nemoci jsou velmi nebezpečné.


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeBudete se sentimentálně dojímat. Jestli se chystáte na sraz s bývalými spolužáky nebo se setkáte se svojí bývalou láskou či kamarádem z dětství, je to ještě pravděpodobnější. Připravte se na příval citů a mokré kapesníky. Jestli si ale chcete zachovat důstojnost a nepoškodit váš momentální fungující vztah, vyhněte se alkoholu, ten by vás mohl svést na zcestí.


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeČeká vás úspěšný týden plný příjemných setkání. Nedávné zklamání, které jste zažila, bude konečně zapomenuto a vy se můžete posunout dál. Důležitá rada pro příští dny ale zní: držte se osvědčených postupů a příliš neexperimentuje a neriskujte, teď na to není ta správná doba.