5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Honí vás mlsná a máte tendenci zobat, uždibovat a ochutnávat. Tímto stylem si ale spíš uženete žaludeční vředy a kila navíc. Takže zkuste dodržovat nějaký pevný stravovací model a uvidíte, že vás přestane trápit bolesti žaludku a únava.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
V práci je to teď jak na houpačce. Naše rada zní: zbytečně se nepouštějte do sporů, nemuselo by se vám to vyplatit. Stačí jen týden držet jazyk za zuby, ten následující už bude situace jiná.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Nějaký váš spotřebič velmi brzy odejde do věčných lovišť, tak se na to připravte a hlavně si pomaličku odkládejte peníze stranou, ať vás to pak nepřekvapí a nevykolejí. A nerozčilujte se kvůli tomu. Jsou horší věci na světě...

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Jste single? V tom případě se máte na co těšit. Planety se rozhodly postavit vám do cesty nový objev. Mějte oči otevřené, dámy, tuto šanci na nový vztah si nenechte ujít. A pokud jste už šťastně zadaní Raci, můžete se těšit na poklidný týden bez dramat nebo hádek. Zkrátka léto jak se patří!

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Čeká vás trochu „suchý“ týden. Jinými slovy, po sexuální stráne se vám příliš dařit nebude. To ovšem neznamená, že si ho nemůžete užít! Naopak. Rozveselte se něčím trochu jiným – sportem, který vás nabije endorfiny, novým outfitem, v němž zazáříte nebo třeba vynikající večeří po boku vašich milých.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Čeká vás období vhodné na sportovní, zkrášlovací nebo nakupovací akce. Planety totiž stojí na vaší straně a budete mít dobrou ruku na výběr. V lásce se vám bude dařit a v práci pojede vaše kreativita na maximum. Bude to zkrátka skvělý týden!

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Neustále máte k někomu nějaké výtky. Nelíbí se vám, že partner k vám není dost pozorný, děti vás nerespektují a kamarádky na vás nemají čas. Měla byste popřemýšlet, jestli chyba není na vaší straně. Možná jsou vaše očekávání nad možnosti ostatních. Ne vždy vše bude, tak jak si přejeme. Buďte k sobě i ostatním měně náročná, tolerujte své i jejich nedostatky.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Jste žena, tak začněte využívat své zbraně, které skvěle fungují. Kromě toho, že snáz dosáhnete svého, zvýšíte tím i své sebevědomí. Nebojte se sáhnout po sexy červené rtěnce, obujte si rajcovní lodičky na vysokém podpatku a nechte v oděvech vyniknout svým krásným liniím. Zkrátka, naučte se být žena se vším všudy.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Jestli v něčem vynikáte, pak to jsou vaše organizační schopnosti. Jenže nelze mít vše pod kontrolou. Navíc to není ani mnohdy příjemné. Zkuste být více nad věcí. Začněte si užívat věcí spontánně. Seberte děti a vyrazte rovnou za nosem. Uvidíte, že takové neplánované situace jsou vlastně ty nejlepší.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Čeká vás fyzicky náročný týden, tak se o víkendu maličko rozcvičte a pokud můžete, neslibujte v dalším týdnu žádné kávičky a vínečka. Nebudete na to mít sílu.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Zamyslete se nad tím, co jste minulý rok tvrdili svému partnerovi o tom, jak si přejete trávit dovolenou. On se vám snaží vyjít vstříc, ale vy se mu snažíte namluvit, že jste to rozhodně neříkala. Jen si znovu vybavte, kdy přesně jste se loni na dovolené hádali a kvůli čemu.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Pokud jste sami, pak vás v dalším týdnu čeká vlna seznamování. Budete neplánovaně pozváni na akci, kde se objeví více vhodných protějšků, tak buďte ve střehu a rozhodně neodmítejte pozvánku přijmout.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit