beran.jpgBeran
Hvězdy tentokrát stojí při výběru partnera na vaší straně. Nebojte se jít na rande s někým, koho téměř neznáte. Bude to sázka na jistotu. Vydejte se vstříc romantickému dobrodružství, které vás tyto prázdniny čeká.

byk.jpgBýk
Máte pocit, že se vám nic nedaří? Sbalte se a vykročte vstříc novým zážitkům. Prostě už vám leze na nervy pořád být doma nebo v práci. Už si taky trochu užijte léta. Stačí klidně malý jednodenní výlet. Uvidíte, že vám hned bude lépe.

blizenci.jpgBlíženci
Zkuste se tento týden věnovat jedné ze svých mnoha tváří. Jedna z nich totiž není taková, jakou byste chtěla. I když máte pocit, že nemáte sklony k žárlivosti, stejně je ve vás zakořeněná. Zkuste si uvědomit, že žárlivost vás jen vyčerpává a kazí vztahy.

rak.jpgRak
Něco na vás doléhá a obavy nejsou liché, ale nenechte se strachem ovládnout. Až čas ukáže a není třeba se stresovat předem. Stejně nemáte šanci věci ovlivnit, není to vaší moci. Je dobré být připraven, ale ne žít ve stresu.

lev.jpgLev
Budete si pořád připadat ve stresu a nebudete vědět, co dřív. Chce to trochu klid. Utřiďte si myšlenky a zastavte se. Dejte si alespoň jeden den oddych. Zajděte s kamarádkou na kávu, poseďte na nějaké příjemné zahrádce a pokláboste o všem možné. Vyhněte se ale tématu práce.

panna.jpgPanna
Vaše nedochvilnost vás bude tento týden stát draho. Pokud se tedy nebudete snažit chodit všude včas. Zajímavé je, že v životě děláte spoustu věcí správně, ale tento nešvar nedokážete překonat. Pracujete na tom.

vaha.jpgVáhy
Začněte více vnímat to, co vkládáte do úst. Špatnou stravu by vám tělo mohlo nepěkně dát najevo a trochu vás vytrestat. Pokud sáhnete po bylinkách třeba v podobě detoxikačního čaje, bude to jen dobře. A taková drobnost stojí za zvážení.

stir.jpgŠtír
Budete úplně zářit a ve vaší společnosti bude ostatním moc dobře, jen pozor, aby vám ta přízeň ostatních nezalichotila příliš. Máte před sebou příjemný týden, tak si ho pořádně užijte.

strelec.jpgStřelec
Je čas udělat důležitý krok. I když máte ze zásadní životní změny možná strach, ničeho se nebojte. Zapojte srdce i hlavu. Hlavně odhoďte nejistotu a trochu si věřte. Vše do sebe bude zapadat, i když se to zprvu možná tak nebude zdát.

kozoroh.jpgKozoroh
Jste zacyklená v bublině, která vám mnohdy brání vidět věci z trochu jiného úhlu. Proto byste se měla porozhlédnout kolem a rozšířit svůj okruh přátel i o lidi, kteří vnímají věci trochu jinak. Bude to přínosem pro obě strany.

vodnar.jpgVodnář
V následujícím týdnu na sebe buďte opatrnější než kdy dřív. Hrozí vám totiž větší riziko nepříjemného úrazu. Proto se dobře dívejte, kam šlapete, ale dávejte si pozor i na klíšťata a příliš silné sluneční záření. Čert nikdy nespí, a teď to bude platit ještě víc.

ryby.jpgRyby
Už opravdu padáte na pusu a pod tíhou povinností se vám ohýbá hřbet. Je ten pravý čas na nějakou dovolenou, minimálně v podobě prodlouženého víkendu. Když teď nevydechnete, tělo vám to později vrátí v podobě nemoci.

Reklama