5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Přestaňte se konečně hlídat, uvolněte se a udělejte něco bláznivého. Něco, čím vybočíte ze zajetých kolejí. Nemusí to být nutně tandemový seskok. Stačí, když začnete něčím ne tak adrenalinovým. Například nákupem rtěnky v odvážném odstínu, na který nejste zvyklá. Uvidíte, že budete mít radost.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Vypněte na chvíli hlavu a poslechněte své srdce. Tentokrát vám radí dobře. Tím, že budete o vztahu přemýšlet horem dolem, žádného posunu nedosáhnete. Jestliže vás to k určité osobě táhne, zkuste to. Maximálně se spálíte, ale i o tom život je. A co vás nezabije, to vás posílí.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
V následujícím týdnu se vám nebude moc chtít do milování. Jaro na vás v tomto ohledu rozhodně nepůjde. Nedělejte si s tím hlavu a partnerovi v klidu vysvětlete, aby na vás nenaléhal. Po pár dnech půstu bude návrat do sexuálního života o to krásnější a intenzivnější.

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Někdo v rodině se k vám chová hodně neupřímně. Něco jiného říká a něco jiného si myslí. Chce se hřát na výsluní vaší přízně, ale jen ze zištných důvodů. Ví, že pro své milované uděláte první poslední. Blíží se okamžik, kdy konečně prozřete.

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Dejte si na chvíli pohov od sociálních sítí. Zkuste se na chvíli zamyslet, co vám nové komunikační a seznamovací platformy daly a co vzaly. Mimo jiné určitě trávíte méně času se svými kamarády, což můžete za týden bez ťukání do mobilního telefonu napravit.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Líbí se vám? Jestli ano, tak do toho určitě jděte. Neříkáme, že musíte rovnou po hlavě a zahodit vztah, který teď máte. Ale pokud hoříte touhou poznat muže svých snů, měla byste se nejprve zamyslet, co je špatně s vaším současným vztahem. Pokud žádný nemáte, směle do toho!

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Květen je měsíc lásky, a proto byste neměly zůstávat samy. Nebuďte tak vybíravé, vždyť víte, že ani vy nejste dokonalé. Pokud toužíte po muži, který bude vysoký a nejede přes to vlak, možná nikdy nebudete opravdu šťastná. Člověk nemá tak vyvinutý čich, proto je potřeba zkusit muže políbit. Výška a jiné věci nehrají roli.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Některá z vašich kamarádek či známých vám chce bodnout kudlu do zad! Buďte ostražité a nevěřte ženám, které neznáte dlouhá léta. Jedna z nich se tváří jako přítelkyně, ale ve skutečnosti jí jde jen o profit z vašeho úspěchu. Nebo vám chce přebrat manžela. 

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Pokud jste zadaná, váš protějšek vás tento týden možná dost překvapí. Budete se divit, co všechno se v něm skrývá, o čem jste doteď neměla ani tušení. Tento týden bude celkově plný překvapení.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Vaše každodenní rutina může být ohrožena. Na vaší cestě čeká několik překvapení. Budou dobrá i špatná. Rozhodně se nebudete nudit. Pokud vás někdo pozve na oslavu nebo jinou událost, rozhodně běžte.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
V práci to pro vás bude tento týden hodně stresující. Pracovní doba bude utíkat pomalu a vy budete mít pocit, že je vše těžší než jindy. Vztahy na pracovišti mohou být docela napjaté. Ulehčete si stres poslechem hudby a nezapomeňte si dělat pravidelné přestávky.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Jste příliš unavená a vše, co děláte, je méně efektivní než jindy. Zkuste vynechat pár domluvených schůzek a místo toho si zajít třeba na masáž nebo se projděte někde, kde vás nikdo a nic nebude rušit. Je na čase, abyste se uvolnila.

Reklama