ber.gifBeran
Nezapomínejte na lidi ve vašem okolí, obzvlášť na ty starší. Věřte, že i obyčejný telefonát, jim prozáří den a vám pár minut času rozhodně chybět nebude. Napište si, komu všemu byste mohla zavolat a postupně si seznam odškrtněte.

byk.gifBýk
Vyhlaste válku zanedbanému vzhledu. Partnera už jistě také přestává bavit dívat se na vaše vytahané tepláky a chlupaté nohy. Neměla byste na všechno jen tak rezignovat. Proto si udělejte zkrášlovací den. Nalakujte si nehty, vyčistěte pleť, hezky se naličte a oblékněte. I když půjdete třeba jen na krátkou zdravotní vycházku.

bliz.gifBlíženci
Jste podrážděná, a tak vám často vypadne z úst věta, kterou byste nejradši vzala zpátky. A věřte, že to jde. Upřímná omluva dokáže to špatné vymazat. V současné situaci mají navíc lidé větší pochopení než kdy dřív.

rak.gifRak
Užijete si odpočinek od problémů a nic vás nebude tížit. Odpočinete si na těle i na duchu. Bude se vám dařit i po finanční stránce. Klidně se porozhlédněte po e-shopech a kupte si nějaký hezký nový jarní kousek.

lev.gifLev
Během tohoto týdne byste se měla zaměřit na svou minulost. Pocítíte trochu beznaděje a nebudete vědět, jak se z toho vymanit. Něco, co se stalo v minulosti, vám však pomůže přijít na jiné myšlenky. Zůstaňte ale nohama na zemi.

panna.gifPanna
Tento týden vás někdo příjemně překvapí. Pravděpodobně to bude muž. Během týdne se těšte na osudový okamžik, který do vašeho života vnese světlo. Bude to každopádně velmi zdařilý týden.

vaha.gifVáhy
Už vás nebaví poslouchat, že byste se svým tělem měla začít něco dělat? Nyní je ta správná doba. Venuše vám dodává nejen energii, ale i smyslnost, kterou pocítíte při pravidelném cvičení velmi brzy. Pro inspiraci si pusťte nějaká videa.

stir.gifŠtír
Poslední dobou se vám moc nedaří. Věřte, že nejste jediná. Rok 2020 hvězdy pěkně zamotaly, a i když byla jejich původní verze mnohem mírnější, teď na ruku osudu doplácíte nejvíce vy. Udělejte si řád v tom, co je potřeba změnit.

strelec.gifStřelec
Stejně jako se léčí příroda, musíte se začít léčit i vy. Zahoďte za hlavu všechny vzpomínky na toxické vztahy, které jste kdy měla, a soustřeďte se jen na přítomnost. Nic se nebude vracet v původní podobě.

kozo.gifKozoroh
Zkuste využít všechny možné dary přírody, které vám teď nabízí. Kopřivy, pampelišky, čerstvé větvičky jehličnatých stromů, fialky, medvědí česnek... Síla těchto zelených pokladů je nyní nejsilnější a vy z nich můžete jen čerpat.

vod.gifVodnář
Malé neshody jsou normální, ale vám se nyní budou kupit na všech liniích. V práci i doma. Nápady máte skvělé, ale občas se je snažíte prosadit s moc velkou silou. Teď není vhodná chvíle být s někým na válečné stezce.

ryby.gifRyby
Cítíte se jak ryba na souši. Bez náladu, smutní, unavení. Váš vodní živel vám chybí víc, než si myslíte. Udělejte si procházku k rybníku či řece, hodně pijte, užijte si vanu plnou bublinek nebo dlouhou sprchu. Zvedne vám to náladu.

Reklama