ber.gifBeran
V následujícím týdnu zažijete emocionální horskou dráhu. Nálada vám bude létat jako na houpačce. Částečně za to budou zodpovědné hormony a částečně půjde o reakci vašeho těla na únavu. I když nedávno byly Vánoce, nějaký ten prodloužený víkend by se vám jistě hodil. 

byk.gifBýk
Dělat někomu něco, co sama nemáte ráda, je drzost toho nejhrubšího zrna. Zamyslete se nad svým chováním, protože s tímto naladěním daleko nedojdete. Berte věci tak jak jsou a přestaňte ostatním závidět, možnosti rozletu máte také. 

bliz.gifBlíženci
Vaše pleť bude doslova zářit a stejně tak vlasy. Vaše proměna si vyžádá i lichotivé komentáře od kolegů. Přestaňte nad nimi mávat rukou a zlehčovat je, naučte se přijímat komplimenty, zvlášť když si je opravdu zasloužíte. 

rak.gifRak
Zima vám dává pořádně zabrat a vy už se těšíte na jaro. Zkuste si ji ale trochu zpříjemnit. Co třeba nějaký výlet nebo relax ve wellnes? Uvidíte, že vám hned bude líp a načerpáte novou energii.

lev.gifLev
Během tohoto týdne je pravděpodobné, že vás nemine hádka. Půjde o peníze, avšak menší obnos. Tato hádka však může změnit váš pohled do budoucna na osoby, které zde budou figurovat. Možná je ale na čase trochu povolit uzdu a méně šetřit. Alespoň na chvíli.

panna.gifPanna
Během týdne zjistíte, že osoba, která vám dříve záviděla, už to tak nemá. Budete z toho mít radost a možná se nakonec i dáte více dohromady. Během týdne vás čeká také osudové setkání. Může jít o někoho známého, ale i o někoho úplně nového.

vaha.gifVáhy
Silné emoce se vám promítnou do vztahů, stejně jako přílišná očekávání a z nich pramenící výčitky. Až na konci týdne zklidní vaše vášně nějaký střelec. Buďte tedy na pozoru.

stir.gifŠtír
Pocítíte, že byste mohla velmi překročit finanční možnosti. Proto je zapotřebí realistického pohledu nejen na vlastní síly, ale také na finanční situaci. Až tato doba pomine, mohla byste zjistit, že jste si sice užila, ale zároveň také ztratila vše, na čem vám doopravdy záleželo.

strelec.gifStřelec
I když jste jindy poměrně trpělivá, teď budete oplývat nedočkavostí a budete mít tendenci bourat vše, co jste tak pracně v minulých letech vytvořila. Naštěstí je zde příznivý vliv Jupitera, který se v průběhu roku dotkne všech.

kozo.gifKozoroh
Zkuste udělat po dlouhé době něco bláznivého. Něco, nad čím nebudete moc přemýšlet a vrhnete se do toho po hlavě a udělá vám čistou radost. Vystoupíte ze zajetého stereotypu a krásně se nadechnete. 

vod.gifVodnář
Potřebujete se zastavit a načerpat trochu energie. Bude stačit, když si uděláte procházku do parku, do lesa. Na posedávání na lavičce není ta správná doba, ale ona doporučovaná procházka vám udělá výbornou službu. 

ryby.gifRyby
Jako ryba máte k vodě blízko a právě voda by vám mohla ulevit od vašich potíží. Nebolí vás záda? Nejste celá ztuhlá? Zkuste si zajít zaplavat. Voda pomůže vašemu tělu i mysli. Za zkoušku nic nedáte. 

Reklama