Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeNepřekračujte povolenou rychlost, na silnicích ani jinde. :) Naopak radši zpomalte, ať máte jistotu. Možná vás překvapí, co všechno uvidíte, když budete mít čas se rozhlížet... nic vám neuteče a budete bohatší o několik podstatných detailů, které vám pomohou porozumět okolí.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeNeřešte v příštích dnech nic zásadního, ani to není potřeba. Důležitá rozhodnutí nechte pár dní uzrát, o to pevnější pak budete ve svém přesvědčení. Žijte doslova ze dne na den a radujte se z každé maličkosti, možná vás překvapí, že se budete moci smát od rána do večera. :)

 


Týdenní horoskop pro Blížence:

horoscopeNaordinujte si volno! Jestliže máte v příštích dnech dovolenou nebo pár dní „prázdnin“, nemohla jste si vybrat lepší termín! Ale i víkend bude stačit. Jste naladěná na poznávání všeho nového, a to jak doma, tak za hranicemi všedních dnů. :) Jen to nepřežeňte s ochutnáváním exotických jídel, váš žaludek na rozdíl od vaší mysli nestojí o žádné novinky.

.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeZklamání z řad blízkých kamarádek vás posílí. Překvapivě nebudete ničeho litovat a z celé situace vyjdete jako vítěz. Někdy je potřeba protřídit řady přátel, tak jako jinde i zde platí, že je lepší kvalita než kvantita. Tím se řiďte i při nákupech.

 


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeNejradši byste odjela někam hodně daleko. Vůně prázdnin už vás dlouho dráždí a nemáte nikde stání. Nic naplat, budete si muset ještě počkat. Nic vám ale nebrání v tom, abyste si třeba o víkendu takové malé prázdniny na zkoušku udělala. Nemusíte nikam daleko, důležité je vnitřní naladění a klid v duši.

 


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeRadost vám bude v těchto dnech dělat všechno to, co budete moct vytvořit vlastníma rukama. Jste totiž velmi zručná a navíc máte vkus. Vaše výtvory potěší i vaše blízké a počítá se do nich i kouzlení v kuchyni... jak se říká, láska prochází žaludkem, o tom by váš partner mohl dlouze povídat. :)


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeNejspíš budete dnes a zítra potřebovat pár chvilek o samotě, chcete si totiž utřídit myšlenky a také máte spoustu plánů na dny nejbližší, ty bude ovšem potřeba mírně zredukovat. Obvykle nemáte potřebu „sedět jedním zadkem na deseti židlích“, najednou ale jako byste se chtěla rozkrájet a stihnout všechno, co jste nestihla za posledních deset let...


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeBudete mít příležitost ukázat, co všechno ve vás je. Zřejmě sice budete muset sáhnout někam hodně hluboko, ale bohatě se vám to vyplatí. Můžete počítat se sladkou odměnou, která pro vás bude velkým překvapením. Hlídejte si tlak, pokud s ním máte problémy, ať to s vámi (nadšením :)) nešvihne!

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopePřepadnou vás pochybnosti, jestli vztah, ve kterém žijete, je natolik plnohodnotný, že v něm stojí za to zůstávat další dny, týdny, léta... musíte si ujasnit, co vlastně chcete. Váš partner je vaší velkou oporou, ale pokud jste spolu už nějaký ten pátek, nemůžete čekat přívaly vášně každý den... a stála byste o to vůbec? :)


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeNesnášíte nedochvilnost, ale je dost dobře možné, že to v příštích dnech budete právě vy, kdo přijde pozdě nebo něco promešká. Několikaminutové zpoždění vám bude odpuštěno a vy aspoň pochopíte, že stát se to může skutečně každému, i vám! Pokud ale na nějakou důležitou schůzku opravdu zapomeňte, budete to jen těžko napravovat. Kontrolujte si každý večer diář i kalendář!

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeVaše drahá polovička vysloví přání, které vás překvapí. S jeho splněním možná budete mít problém, a pokud už dopředu víte, že to není ve vašich silách, řekněte to nahlas a „nedělejte ramena“, že pro vás nic není nemožné. :) Vaší originalitě se ale meze nekladou, možná vymyslíte natolik netradiční řešení, že překvapíte i sama sebe.

 


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeVěnujte se dlouho odkládané činnosti, máte totiž mnohem více trpělivosti než obvykle a i neoblíbené práce vám půjdou od ruky, až budete sama žasnout. Nepromeškejte tuto příležitost hlavně o víkendu, od pondělí už to s vámi zase bude šít a klid bude ten tam. :)