Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeMomentálně se ve vašem okolí pohybuje někdo, kdo se vám líbí a velmi vás zajímá. Mějte se však na pozoru, jak se totiž říká (a většinou je to i pravda), není všechno zlato, co se třpytí, tak abyste místo krásné zamilovanosti neprožívali hořké zklamání! Neznamená to však, že byste se neměli nikoho pouštět k tělu. Jjen buďte ve střehu a případně vycouvejte dříve, nežli bude pozdě.


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopePo Vánocích hodně šetříte a stále kontrolujete svou peněženku, abyste náhodou nepřišli o nějaké ty finance zbůhdarma. Je sice pravda, že kdo šetří, má za tři, ale co by to bylo za život bez nějakých těch radostí? Proto se nebojte občas pustit nějakou tu korunu a udělat si něčím příjemné potěšení. Můžete přitom myslet na pořekadlo - peníze budou, my nebudeme. :)

.


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Dostali jste se na pomyslné rozcestí a pociťujete, že váš život nemá takovou tu jiskru, zkrátka se tak trochu nudíte. Není nic snazšího než s tím zatočit a dodat vašemu životu ten správný šmrnc! Zkuste například zajít do sauny či posilovny nebo vyrazte na nějaký příjemný víkend s přáteli. Uvidíte, že se najednou na všechno budete dívat jinýma očima a pochybnosti, které vás sužovaly, budou pryč.


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeJste až přehnaně starostliví, neustále máte pocit, že se vaše okolí bez vaší pomoci neobejde. Je sice hezké, že byste se pro ostatní rozkrájeli, ale myslete více na sebe, drazí raci. Ač vás hřeje pocit, že děláte dobrou věc, ubírá vám to na vaší vlastní síle. Proto v sobě probuďte trochu toho egoisty a naučte se říci ne, případně si alespoň jednou postěžujte a svěřte se blízkým se svým trápením.


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeSamé dobré zprávy, milí Lvi. Čeká vás poměrně hramonický týden, oddechnete si především od běžných nedorozumění a hádek, ty se vám budou vyhýbat, a zazáříte nejenom ve společnosti, ale také doma. Váš partner si konečně (aspoň na chvíli) uvědomí, jaký poklad doma má, a dá vám to najevo. Odměníte ho stonásobně, tak jako to umíte jen vy. :)


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeV práci vás poslední dobou nikdo nepochválil a vás začala napadat myšlenka, jestli náhodou nejste spíše tím pomyslným kolečkem navíc. Tak to ale rozhodně není, naopak, váš šéf si všímá vaší práce, a brzy by dokonce mohlo přijít povýšení nebo třeba příjemné finanční ohodnocení. Jen nepolevujte a myslete více na lepší zítřky, ony opravdu přijdou.


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeDny se vám vlečou a nevidíte „světlo na konci tunelu“, proto jste poněkud nevrlé, milé Váhy, což vaše okolí považuje za téměř skandální. Vy jste přece vždycky tak v pohodě! Naštěstí si o víkendu odpočinete a načerpáte síly, které vám, zdá se, pořád scházejí. Usmiřte si také partnera nebo své nejbližší včetně dětí a rodičů, pokud jste s nimi nebyli ve shodě, udělejte první krok.

 


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeZdá se, že jste to s tou péčí o sebe sama trochu přehnali, milí Štíři. Dali jste si předsevzetí, že budete každý den sportovat, a docházejí vám síly? Nebo jste si stanovily příliš přísný dietní plán a máte od rána do večera hlad? Pak vězte, že bude lepší slevit ze svých nároků, protože nejdůležitější ze všeho je vaše psychika a být v pohodě se vyplatí i za cenu nějakého toho hříšku třeba v podobě oříškové čokolády nebo prolenošeného dne.


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeUž delší dobu koketujete s myšlenkou, že byste se porozhlédli po nějaké změně, ať už se jedná o bydlení či zaměstnání, rozhodně se toho nebojte a jděte do toho! Časem byste si mohli vyčítat, že jste změny neudělali, když jste měli příležitost. Jen si všechny vaše kroky velmi dobře promyslete a nejděte do ničeho zbrkle, jak je vám vlastní, abyste nakonec nedopadli jako sedláci u Chlumce.


Týdenní horoskop pro Kozorohy:

horoscopeSice svůj protějšek nade vše milujete, ale nemůžete se zbavit pocitu, že na vaší noze je připevněná koule, která si říká partner. Je sice hezké byt ve vztahu, ale popřemýšlejte nad tím, co opravdu chcete, a nebojte se to svému protějšku sdělit. Ne vždy všechno musíte dělat společně, jste přece samostatná bytost a máte právo na to, abyste měli čas i sami pro sebe bez svého „dvojčete“.


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopePřehodnoťte svá rozhodnutí z poslední doby, milí Vodnáři. Opravdu vám nic neuniklo? Pokud zjitíte, že jste se mohli mýlit, a chcete to napravit, máte jedinečnou příležitost. Blíží se období vašich narozenin, tak to zkuste třeba s pozváním na oslavu, kterou uspořádáte. A jedno malé doporučení: Vyhněte se tomu, abyste si s někým něco „vyříkávali“, pokud jste pod vlivem alkoholu. To by opravdu nemuselo dopadnout dobře!


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeChcete-li předejít zklamání, měly byste konečně zapomenout na svá přehnaná očekávání, především v oblasti partnerských vztahů. Nechte svého partnera trochu dýchat a nečekejte pořád, že vám bude skládat básně a nosit květiny každý den... vy byste snad něčeho takového byly dlouhodobě schopny, milé ryby?

Reklama