Beran
Už dlouho bojujete s tím, že nemáte ráda samu sebe. Jenže si tím nijak neprospějete. Nemyslete neustále na kila navíc nebo pupínky na obličeji, na světě jsou mnohem horší věci. Jakmile začnete být spokojená ve vlastním těle a umožníte si být na sebe hodnější, váš život se obrátí k lepšímu. 

Býk
Váš spánkový režim dostal během léta pořádně zabrat. Zvykla jste si ponocovat a ráno se budíte unavená a rozlámaná. Je potřeba nastolit si nový řád a disciplínu i za cenu toho, že první noci budete koukat do stropu a nepůjde vám usnout. Tělo je velmi přizpůsobivé a určitě si brzy zvykne.  

Blíženci
Přestaňte vyšilovat. Vaše podezření na partnerovu nevěru se s velkou pravděpodobností zakládá jen na vaší paranoie. Nenechte si zkazit příjemné chvíle zbytečným žárlením a naučte se druhým důvěřovat. To, že vás v minulosti někdo zklamal neznamená, že se to musí opakovat.

Rak
Dejte si pozor na to, co říkáte cizím lidem. Máte ráda vzrušení ze žhavých drbů? Možná budete překvapená z toho, že z toho může být i pěkný problém, z kterého vyjdete vy zcela nejhůře. Některé věci, jež se dozvíte, nemohou být předmětem konverzace s další osobou. Ctěte tajemství.

Lev
Karty vám tento týden přejí novou lásku. Nemusí to však být s novým člověkem, ale klidně s manželem. Pokud na dva dny odjedete sama do přírody, ucítíte, že vám vaše druhá polovička chybí. Pokud jste sama, může se stát, že při procházce narazíte na osudovou lásku. Mějte oči otevřené!

Panna
Buďte sama sebou. Měsíc je nakloněný tomu, abyste ukázala svou pravou osobnost. Líbí se vám růžová sukně s puntíky, ale bojíte se, že budete vypadat infantilně? Nehleďte na to, co si o vás budou myslet ostatní lidé a klidně si ji kupte. Vždy se řiďte podle sebe.

Váhy
Bolí vás poslední dobou často hlava? Není to žádnou závažnou nemocí, ani tím, že nedodržujete pitný režim. Jen ji máte plnou špatných vzpomínek na věci, které už jsou dávno minulostí, jež se nebude opakovat. Vyčistěte si ji třeba meditací, je na to nejvyšší čas.

Štír
Poslední dobou máte tendenci lidem kolem sebe připomínat, co vše máte na práci a jak moc jste vytížena. Už jim to nejspíš začíná lézt trochu na nervy, protože i oni toho mají dost. Nemějte potřebu vše neustále komentovat, omlouvat nebo připomínat. Všichni si jsou jistě dobře vědomi toho, že se neflákáte a jistě vaši práci ocení. Zkuste někdy i vy ocenit tu jejich.

Střelec
Dejte si čas na své výdaje. Pokud budete více přemýšlet o svém nákupu, a budete hledat alternativní způsob, jak získat stejnou věc na nižší cenu, získáte tím i dobrou lekci trpělivosti. To, že nyní máte více peněz, neznamená, že byste je měly utratit všechny najednou.

Kozoroh
Přemýšlíte o tom, že byste chtěla udělat životní změnu? Možná je konečně ten správný čas sebrat odvahu a jít do toho. Nechcete se přeci řadit k těm, co si ve stáří říkají, co kdyby jsem tenkrát... Tento týden je na to ten správný čas. Hvězdy jsou vám nakloněny a určitě nebudete litovat.

Vodnář
Pokud vám aktuálně někdo leze na nervy, zkuste ho prostě ignorovat. Někteří lidé mají tendenci neustále rýpat a hledat na druhých chyby, místo toho, aby si zametli před vlastním prahem. Pokud někdo takový ve vašem okolí je, prostě se ho nevšímejte. Ať si plácá, co chce. Váš život žít nikdy nebude. Takže si ho žijte podle sebe. Budete se cítit lépe, když nebudete takové lidi řešit.

Ryby
Všichni kolem do vás hučí, co máte dělat se svým životem. Nenechte se ovlivnit. Jsou to pouze jejich představy, které na vás prostě nepasují. Buďte sama sebou a rozhodujte se podle toho, co vám říká intuice. Tentokrát se nemýlí.

Reklama