5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Stále platí, že březen je prostě váš měsíc a máte na růžích ustláno. Buďte jen malličko opatrnější ve svých rozhodnutích a uberte ve svém nadšení, zápalu a podnikání nových věcí, mohlo by totiž snad dojít k nějakému úrazu.

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Do mnoha věcí - oprav, pracovních záležitostí, ale i řešení problémů se pouštíte směle, ale nedotáhnete je do konce. Zůstanete stát často v půlce cesty. Soustřeďte se na to, abyste vše dotáhla. Uvidíte, že to pomůže i vám. Spoustu věcí tak budete moci uzavřít a přestat na ně myslet. 

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Nepřemýšlíte o dovolené? Právě v následující týden by vám přišla k duhu. Jaro je pomalu tu a s ním i únava a vyčerpaný organismus. Možná byste mohla popřemýšlet o nějakém jarním detoxu. 

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak
Milí Raci, pozor na bacily. Tento týden vaše imunita bude nejspíš stávkovat. Vinu na tom bude mít mnoho práce, přetažení, nedostatek spánku, nějaký ten večírek a minimum vitaminů. Raději si dejte oddech. Kupte si v lékárně výzbroj a vyrazte do boje proti nemocem. Zrušte nedůležité schůzky a akce a naplánujte si týden v poklidu doma a pod dekou.

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev
Pozor na přehnané emoci, milí Lvi. Nenechte se zbytečně unášet a raději stůjte pevně nohama na zemi. Občas to není na škodu. Pokud se vám někdo líbí, buďte opatrní a nevystrašte ho svým dvořením. Pokud se chcete za něco omluvit, udělejte to upřímně a zbytečně nechoďte okolo horké kaše. A jestliže chcete něco říct, řekněte to a neduste to v sobě.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna
Tento týden dejte na svůj šestý smysl. Vnímejte své tělo, své okolí a pracovní kolektiv. Pokud se vám něco nezdá, ať už po fyzické stránce, tak i po té duševní, řešte to a nemávejte nad tím rukou. Možná se také sblížíte s někým nečekaným. Nemusí jít nutně o romantický vztah, pravděpodobně se můžete těšit na nové přátelství, které vám změní život...

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Pro vás dobrou zprávu nemáme, pravděpodobně budete zklamaná. Nějaká blízká osoba vám bodne tzv. Nůž do zad. Dejte si tedy pozor, co komu budete říkat. Mohlo by se vám to nepěkně vymstít. Držte se známého pořekadla, mlčeti zlato, alespoň následující dny.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Následující týden byste na sebe měla být opatrná. Vaše zdraví bude nalomené, tak své síly nepřeceňujte. Raději si dejte odpočinkový režim. Dbejte nejen na životosprávu, ale i dostatečný spánek a nepodceňujte ani počasí, to je právě teď nejvíce zrádné.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Na vás už jde jaro. Začínáte být neustále při chuti. Váš partner toto momentální období velmi ocení. Pokud jste však single, vyrazte na lov. Nebojte se odvázat a užít si trošku té srandy. Hlavně, i kdyby to neklaplo, šlo jen o sex, nemějte výčitky. Žijeme přeci jen jednou.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Všechno vám jde na ruku a daří se vám opravdu v každém ohledu skvěle. Každá nabídka, která v dalším týdnu přijde, pro vás bude možností se posunout dál, tudíž neváhejte, i když se vám bude zdát, že to bude ze začátku těžké. Jediné, co by vás mohlo potrápit je zdraví, takže se v týdnu rozhodně dopujte vitamíny a dodržujte pitný režim. 

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
V hlavě máte zmatek a nedokážete se stále vzpamatovat z nedávného zklamání ohledně vaší blízké kamarádky. Její neustálé mrmlání a stěžování si na celý svět, odrazuje lidi kolem a vy už toho máte tak akorát. Pokuste se jí jemně naznačit, že by se nad sebou měla zamyslet a dívat se na svět pozitivněji, jinak ztratí i vás. 

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Ležet celý den v posteli - to je to jediné, co byste si nyní přála. Počasí nic moc a vám se nechce nic jiného než lenošit. A co si tělo žádá, mělo by dostat. Ovšem neznamená to, že při tom všem odpočinku byste neměla pracovat. Dovolenou si neberte, v dubnu vás totiž čekají náročnější chvilky a tam se vám volné dny budou hodit. 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama