5a7872c3bdaaf5a3b8bc4a7c27obrazek.jpgBeran
Příští týden se vás hvězdy budou přesvědčit o tom, že je dobré nasadit toulavé boty a vydat se na nějakou cestu. Potáhne vás to ven, do přírody. Jeden, dva dny na horách by vám přišly jen k duhu, když teď kolem lítají všechny možné bacily. Jen si to představte – zasněžené kopce, slunce, horký grog v ruce…

5a3b8bd791023obrazek.jpgBýk
Valentýn je sice už pryč, ale i tak na vás bude pořád mířit Amor se svým šípem a dokonce i na ty, co jsou zadaní. Láska bude tak nějak stále přítomná a rozhodně to bude prima pocit. Další dobrá zpráva je, že i po finanční stránce se vám bude dařit. Ale pozor, moc neutrácejte, brzy se vám bude nějaká malá finanční rezerva hodit.

5a3b8bec6b323obrazek.jpgBlíženci
Z celého měsíce bude tento týden asi nejslabší. Budete posmutnělá a nebudete mít náladu něco podnikat a vyrážet za bujarou zábavou. Netrapte se tím a nehledejte výmluvy, proč se vám nikam nechce. Máte na to právo a nějaké ospravedlňování je zbytečné. Doma je taky fajn…

5a3b8c0474793obrazek.jpgRak 
Cítíte se plni energie a síly? No ještě aby ne, když vás planety takhle přejí! Využijte toho a skočte do nového týdne po hlavě. Štěstí vám bude přát, tak toho využijte a možná se také nebojte trochu zariskovat. Dařit se vám bude mimo jiné na pracovní i rodinné půdě. Užívejte si následující dny na maximum!

5a3b8c187690bobrazek.jpgLev 
Tento týden si pravděpodobně budete přát, aby měl den alespoň 48 hodin. Dobře proto rozmýšlejte, zda si sjednávat další schůzky, rande nebo večeře. Bude toho na vás dost. Čekejte nečekaný příval práce, ta vám naruší dost plánů. Může nastat i nějaký malér v domácnosti. Nečeká vás výměna kotle? Oprava topení nebo světel? Na nic nezapomínejte, ať vás to nepřekvapí ze zálohy.

5a3b8c2959e94obrazek.jpgPanna 
Milé Panny, pokud si někdy vsadit sportku, tak teď je ideální doba! Budete mít, jak se říká, pořádnou kliku. A to ve všem. Možná, že vás čeká slibné rande, povýšení v práci nebo nějaký milý dáreček. Že by od nějakého ctitele? Nebo manžela? Všechny možnosti jsou otevřené!

5a3b8c40918c5obrazek.jpgVáhy
Možná si to ani neuvědomujete, ale poslední dobou přemýšlíte hodně negativně. Je to škoda, protože to ovlivňuje nejen vás, ale i vaše blízké okolí. Zkuste přehodit. Nemusíte být neustále sluníčková a rozdávat radost na všechny strany, ale troška optimismu vám rozhodně neuškodí. Najděte si každý den alespoň jednu věc, za kterou jste vděčná. Jistě jich bude ale mnohem více. Uvidíte, že váš život bude rázem lepší.

5a3b8c50b3374obrazek.jpgŠtír
Již několik měsíců v hlavě nosíte nějakou velkou věc. Může to být třeba delší cesta do daleka či koupě pejska nebo bytu, jenže vy to neustále odkládáte. Otázka je proč? Bojíte se? Není důvod. Zkuste si na papír přenést všechny plusy a mínusy. Pokud uvidíte více kladů, neváhejte a vrhněte se do toho po hlavě. Člověk by své sny neměl přesouvat na druhou kolej.

5a3b8c6142f69obrazek.jpgStřelec
Že to s novým ctitelem opět nevyšlo? No a… Kvůli jednomu kvítí přeci slunce nesvítí. Možná ještě není ten správný čas na vztah. Třeba vám osud chce ukázat, že je ideální doba se konečně zaměřit na sebe. Naučit se poslouchat, dělat věci, po kterých toužíte a především naučit se mít ráda. To je základ úspěchu. Pokud všechno tohle zvládnete, pak ten pravý přijde, ani nebudete vědět jak.

5a3b8c75d5756obrazek.jpgKozoroh
Čeká vás veleúspěšný týden! V týdnu na vás čeká velká příležitost, a proto byste si měla pořídit něco nového na sebe. Nejen, že vám to udělá radost, ale je možné, že vám také díky této maličkosti někdo začne lichotit a vyklube se z toho i něco víc. Ovšem nechte se překvapit, jestli to bude pracovní, nebo osobní.

5a3b8c898c821obrazek.jpgVodnář
Ideální týden na sraz s kamarádkou, kterou jste dlouho neviděly. Kupte láhev vína, kamarádku poproste o přípravu sýrového talíře a užijte si pravý holčičí večer. Možná se dozvíte i nějaká tajemství, o kterých vám doposud neřekla. A budou pro vás šokující.

5a3b8ca22e11cobrazek.jpgRyby
Naopak tento týden do svého programu přidejte cvičení. Vaše tělo si žádá endorfiny a nejlépe z vody. Zajděte na hodinu aquaaerobiku a si jen zaplavat, ale uvidíte, jak se vám podaří při vodním sportu vypnout a odprostit se od všeho stresu. Jestli nemáte možnost vyrazit do bazénu, tak se začněte dívat na letní dovolené, i to by vás mohlo příjemně nakopnout.

Uložit

Uložit

Reklama